• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ręka Ludu - Piotr Pawłowicz
W trakcie podróży służbowej do Ludowej Republiki Magnifikatu znalazłam pracę napisaną przez jednego z członków naszej partii, Piotra Pawłowicza. Nie jest on wybitnie aktywny aktualnie ale praca bardzo ciekawa:
https://drive.google.com/file/d/18zgNFIF...L2prP/view

Bardzo polecam się zapoznać, jest całkiem niewielka a wydana w bardzo ładnej formie moim zdaniem i dość treściwa.
(-)Akrypa Ali Shariati, Imanka Zielonego Kościoła, Teutonka, Postheglistka i Cyrenejka
[Obrazek: db2png_qaqehaq.png]

[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Feliks Spirkin
Bardzo ciakwa publikacja, warto poświęcić chwilę czasu, aby się z nią zapoznać. Swoją drogą powinniśmy się zastanowić nad powołaniem do życia Wydziału Propagandy PRR. Myślę, że istnieje kilka tematów, dla których warto sięgnąć po pióro.
[Obrazek: db2png_qaqehaq.png][Obrazek: Ppng_qaqehqe.png][Obrazek: ppr-minip_qaqenrq.png]
Pomysł dobry choć nie wiem jak z potrzebą na taką propagandę gdy mimo wszystko rywalizacja między PRR a BPD jest dość symboliczna. Na pewno warto rozwijać jakieś materiały graficzne ale tutaj po za Towarzyszem Pierwszym Sekretarzem chyba u nas słabo. Skoro planujemy w przyszłości Niecodziennik Republikański to można albo zrobić z niego organ partyjny albo zrobić w nim sekcje na propagandę partyjną.

Ewentualnie można zostawić Niecodziennik Republikański do takich dłuższych artykułów przypominających wykłady a np. stworzyć jako bardziej "popularną" w formie gazete partyjną. Świetną nazwą byłaby np. Ręka Ludu. Widziałabym to w formie podobnej do Przeglądu Politycznego z Sclavinni.

Jeśli byłbyś chętny pomagać w kwestisch graficznych w sumie sama mogłabym się podjąć wszystkich innych kwestii związanych z taką gazetą. Wtedy byśmy mieli dwie różne gazety o różnych profilu. Pomysł wydaje mi się naprawdę fajny i uniezależnił nas od importu prasy zzagranicy.
(-)Akrypa Ali Shariati, Imanka Zielonego Kościoła, Teutonka, Postheglistka i Cyrenejka
[Obrazek: db2png_qaqehaq.png]

Inicjatywa na pewno warta rozważenia, ponieważ sam myślałem, aby zrobić z Niecodziennika tubę propagandową Partii Regionów i Zielonego Kościoła. Byłby on świetnym miejscem do wykładów, przemyśleń, felietonów itp. Ręka Ludu mogłaby być przede wszystkim gazetą informacyjną i zrobiona w stylu bardziej brukowca. Trochę informacji, jakiś wywiad, publikacje obywateli i gości zagranicznych, a także jakiś kącik artystyczny. Jeśli chodzi o kwestię graficzną, to muszę na spokojnie do tego podejść, bo mam dwie wykluczające się wizje.
[Obrazek: db2png_qaqehaq.png][Obrazek: Ppng_qaqehqe.png][Obrazek: ppr-minip_qaqenrq.png]

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości