• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Członek RR z wybory DB
W związku z sprawą Andrzeja Swarzewskiego cały rząd (Ronon, Ametyst, Karol) sygnalizował mi potrzebę, że należy zastąpić go przez kogoś innego na stanowisku członka Rady Republiki z ramienia Dżamahiriji. Według jednych już z powodu zgłoszonego urlopu nie sprawuje on funkcji i od razu należałoby powołać kogoś innego. Ale żeby nie ryzykować nie jasności prawnej uznałam, że lepiej będzie formalnie go odwołać a tym zajmie się Ludowy Komitet.
Zatem plan mam taki, najpierw 24 godziny na odwołanie, potem 48 godzin na debatę i zgłaszanie kandydatów na to stanowisko i na zakończenie głosowanie nad wyborem.

Zatem najpierw głosujemy nad tą uchwałą:

Cytat:
[Obrazek: c4OtJ5X.png]
Uchwała w sprawie
wycofania z wyboru członka Rady Republiki

Art. 1

Wycofuję się wybór na członka Rady Republiki Andrzeja Swarzewskiego.

Art. 2

Uchwała wchodzi w życie z chwilą ogłoszenia.

Głosowanie jak pisałam zajmie 24 godziny, lub gdy większość obywateli zagłosuje za lub przeciw. Sprawa wydaje mi się oczywista więc nawet nie zarządzam debaty gdyż RR potrzebuje jak najszybciej obsadzenia tej funkcji dla sprawności działania.
(-)Akrypa Ali Shariati, Imanka Zielonego Kościoła, Teutonka, Postheglistka i Cyrenejka
[Obrazek: db2png_qaqehaq.png]

Z bólem serca, ale niestety jestem zmuszony zagłosować tak, a nie inaczej.

Za.
[Obrazek: db2png_qaqehaq.png][Obrazek: Ppng_qaqehqe.png][Obrazek: ppr-minip_qaqenrq.png]
Niewielka byłaby różnica gdybym sama podejmowała decyzje. Wink Przypominam, że do LKD należy każda osoba zameldowana w Dżamahiriji.
Uchwała w każdym razie przyjęta.
Czas na 48 godzinne zgłaszanie kandydatów i debata nad nimi. Chciałabym zgłosić na to stanowisko błogoslawionego towarzysza Jurija Pietrowa, będzie to dla niego świetna okazja sprawdzić się w kołowrocie urzędniczym Bialenii.
(-)Akrypa Ali Shariati, Imanka Zielonego Kościoła, Teutonka, Postheglistka i Cyrenejka

> Chciałabym zgłosić na to stanowisko błogoslawionego towarzysza Jurija Pietrowa

A kto to w ogóle?

Yyyyyy, znaczy się… eeeeeeee… jak najbardziej popieram wybór mojej ukochanej żony.
Zatem proponuję przejść do głosowania!
Kto jest za tym by Jurij Pietrow został członkiem Rady Republiki?
Za!

Wstrzymuję się.
Go Vlogos Jurij
Archieparcha Divogrado, Volnogrado i omney Osteryi
Glava Cerkvy Osteryyskey na Vychodztve

Jego Błogosławioność Jurij
Arcybiskup Divogradu, Wolnogradu i całej Osterii
Głowa Kościoła Osteryjskiego na Wygnaniu

Wicehrabia Babilonu
Za.
Za.
Oczywiącie wybramy został Jurij. Jutro klepne to prawnie. Póki co zachęcam do debaty nad statutem regionu.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości