• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akty Imperatorki AIDS
Wyrok w imieniu Imperium Teutońskiego:

Tylko Aleksandra Izabela Dostojewska-Swarzewska ma prawo do noszenia tytułów na Nordacie jednocześnie Aleksandra Izabela Dostojewska-Swarzewska posiada wszystkie tytuły wynikające z istnienia i nieistnienia państw na Nordacie

Wyrok jest ostateczny i prawomocny nikt nie ma prawa do sprzeciwu

Zamykam wątek
Nadaję dla niej tytuł mojego nadwornego Błazna.
prof. net. dr h. c. mgr gen. bryg. rez.
Ametyst z rodu Faradobusów
Minister ds. Zagranicznych Republiki Bialeńskiej,
Lew Wolnogradu, Sułtan Faradobaju, Kniaź Jaruzelimy,
Nieustająco Król Hirschbergii i Weerlandu Etc.
[Obrazek: thumb_85_11_07_19_7_19_34.png]
>Aleksandra Izabela Dostojewska-Swarzewska posiada wszystkie tytuły wynikające z istnienia i nieistnienia państw na Nordacie
Skoro jest tu mowa tylko o tytułach państwowych, to nie tyczy się to tytułów kościelnych.
Jako, że Przewodniczący Rady Republiki jest nieobecny jako Prezydent przeniosłam ten jakże doniosłej wartości wyrok oświeconej Imperatorki poza tak niegodne jej majestatu miejsce jakim jest uzurpująca sobie należną jej chwałę Rada Republiki.
(-)Akrypa Ali Shariati, Imanka Zielonego Kościoła, Teutonka, Postheglistka i Cyrenejka
[Obrazek: db2png_qaqehaq.png]

[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Karol Medycejski
Oddalam ten akt prawny
(-) Aleksandra I, w imieniu Tarjaturunenatu Tuolelenkki i Królestwa Voxlandu
(-) mgr Ola Kaarina Isadora Helyanve van Hälsing-Scraw de Cubalibre-Adamas et Marcjan-Chojnacka-Alatristé
Prezydentka Republiki Baridas, Ministra Finansów i Gospodarki w rządzie Prokrustesa, Herold Wielki na dworze Andrzeja Fryderyka.
Kwestorka w Baridasie, Cesarzowa Tuolelenkki, Arcyksiężna Egerloon, Diuczessa Jajeczka, Baronowa Sint Arco, Baronessa w Sarmacji, Hrabina Litawy, Szlachetna Dama w Ardemii, Lady Admiralicji.
Kolejna Aleksandra? No dobra, jak wniesiecie duży posag, to mogę się z wami ożenić.
Niestety mam już męża!
(-) mgr Ola Kaarina Isadora Helyanve van Hälsing-Scraw de Cubalibre-Adamas et Marcjan-Chojnacka-Alatristé
Prezydentka Republiki Baridas, Ministra Finansów i Gospodarki w rządzie Prokrustesa, Herold Wielki na dworze Andrzeja Fryderyka.
Kwestorka w Baridasie, Cesarzowa Tuolelenkki, Arcyksiężna Egerloon, Diuczessa Jajeczka, Baronowa Sint Arco, Baronessa w Sarmacji, Hrabina Litawy, Szlachetna Dama w Ardemii, Lady Admiralicji.
Policja? Proszę przyjechać na ten temat, groźny heteryzm wykryty.
Nie wiem czy wiesz, ale największymi heterofobami są kryptoheterycy. No przyznaj się, kto Ci się tak podoba. Wink
Mam pewne wątpliwości, cieszę się, że moje imię jest rozsławione i kolejne kobiety Pollinu się na mnie wzorują, jednak to też należy czynić z klasą i szacunkiem...

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości