• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam Bialeńczycy
Witam was drodzy Bialeńczycy.

Przybywam tu z Federacji Nordaty(A Konkretnie z prowincji Volkianu). Aktualnie działam tam jako dyrektor kanału VTP Sport, jestem liderem Partii VPPC(Partia która działa tylko i wyłącznie na terenie Volkianu) oraz jestem aktywnym działaczem sportowym. Ponadto wspieram też rolnictwo w Sarjeńsku(jeden z regionów Volkianu). Co do samych Mikronacji to działam(z przerwami) od 2 lat. W mikronacjach w jakich byłem to Ardemia, UTN, Garapenia, Baridas i Pustkowia Winków. Tutaj kiedyś też działałęm, jednak z porównaniem z poprzednimi mikronacjami, tutaj najkrócej działałem. Natomiast najaktywniejszy byłem w Ardemii, Garapenii i Pustkowi Winków. I to w sumie tyle o mnie w wielkim skrócie.
Witam serdecznie i proszę się rozgościć. Bialeńczycy jeszcze świętują Święto Pracy na ulicach, może się Pan przyłączyć. Smile
Ciof Towarzyszu!

Cieszy mnie wasze przybycie do mojej ojczyzny. Mam nadzieje, że odnajdziecie się dobrze wśród bratniego narodu. Ze swojej strony zapraszam do zapoznania się z koncepcjami Czerwonego Szyizmu Zielonego Kościoła o tutaj.
Mam nadzieję, że odczujecie, że co prawda nie ma u nas tylu czerwonych flag ale za to trawa najzieleńsza!
(-) Akrypa

Witaj Lechu!
Miło Cię widzieć na ziemiach Bialenii, gdzie trawa jest zieleńsza niż w innych miejscach mikroświata! Mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej. Wink
KRÓL BATAWII
JKM PIOTR I

Tytularny Król Rzeczypospolitej Rusi i Uhrainy
Pretendent do tronu Brodrii
Sędzia Ludowy Republiki Bialeńskiej
Witam serdecznie w Bialenii.
/-/Thomas von Lisendorff - Dostojewski
Prezes Zielonego Świtu 
Admirał MW SZ RB 
Prezes BZS
Dziękuje wszystkim za powitanie. Ponadto chciałbym jednak też uczestniczyć w życiu bialeńskim. oczywiście chciałbym tu się rozwinąć sportowo, od siebie mogę dodać że w realu interesuje się koszykówką(NBA) i ewentualnie wyścigami NASCAR. Co do piłki nożnej, to praktycznie w realu nie śledzę żadnej ligi i praktycznie się nim nie interesuje, jedynie w sferze mikronacyjnej biorę udział w piłce nożnej(własny klub w Lidze Egvallandzkiej i bycie Prezesem FZP). Oczywiście politycznie nie zamierzam się udzielać, choć oczywiście mam poglądy i tu są one opisane >http://fnor.cba.pl/forum/showthread.php?tid=837&pid=4354#pid4354
Leszek Roskohard-Wespucci

Były obywatel Ardemii, UTN, Pustkowii Winków, Garapenii, Baridasu, Brodrii i Bialenii. Aktualny obywatel Federacji Nordackiej(Mieszkaniec prowincji Volkianu), Ludowej Republiki Magnifikatu(gmina Ardemia) i obywatel Teutonii(mieszkaniec Auttery). Wiceprezes FZP(Federacyjnego Związku Piłkarskiego), Burmistrz Sarjeńska, Burmistrz Ardemii, Poseł VI Kadencji Parlamentu Federacji Nordackiej, Organizator CRASHday TV i aktywny działacz sportowy.
Skoro postanowiłeś zdobyć obywatelstwo i trochę bardziej się tu po-udzielać to zapraszam do najlepszego miejsca w RB.
Popatrz też do Instytutu Pracy, a może jakaś oferta pracy cie skusi. :3
(-) Akrypa

Witaj, może narracyjnie rozwiniesz jakąś koszykówkę w Bialenii? Polecam też zabawę w regionach a zwłaszcza jakbyś miał pomysł to nakręcanie jakiegoś nieaktywnego, miejsca mamy pod dostatkiem!
~baronessa Maria von Primisz

drugi prezydent Republiki
wielokrotna posłanka i marszałkini, założycielka i liderka partii Jedna Bialenia
założycielka i właścicielka klubu Galacticos Wolnograd
selekcjonerka reprezentacji Republiki Bialeńskiej w piłce nożnej
Jak dotąd, jedynie gdzie udało mi się rozwinąć koszykówkę, to w Ardemii, bo cały sezon się odbył. Jednak potem próbowałem jeszcze w UTN, jednak tam praktycznie zainteresowanie było bardzo małe. Z koszykówką jest taki problem, żeby stworzyć ligę, to owszem jest gra przeglądarkowa, ale wymaga vipa. A vip nie jest darmowy. Dlatego jedynie narracyjnie prowadziłem ją w Ardemii. Oczywiście mógłbym też narracyjnie prowadzić w Bialeni, pytanie czy byłoby zainteresowanie? Ponadto jeszcze wspomnę o NASCAR, bo aktualnie przyznaje że tak powiem spałem trochę w śledzeniu tego, jednak kiedyś dużo oglądałem i ba! Robiłem własny NASCAR i udało mi się aż 5 sezonów zrobić z niego, a chętnych od 4 sezon miałem aż 21(co jest jak dotąd rekordem w zrobieniu przez moją osobę jakiejś imprezy sportowej w internecie)!
Oczywiście robiłem to na pewnej forum pewnej gry przeglądarkowej. Jeśli miałbym robić narracyjnie wyścigi NASCAR, to jedynym tak naprawdę problemem jest ilość chętnych, bo wyścigi NASCAR wymagają naprawdę dużo chętnych(z 12 minimum by to funkcjonowało i nie, nie kłamię).

Pani Akrypo, co do Dżamahiriji Bialeńskiej to chętnie wpadnę, bo ze względu że mamy zbliżone poglądy, to mogę się tam dość często udzielać. Co do szukania pracy w Instytucie, sobie zobaczę, aczkolwiek zamierzam tu głównie rozwinąć się sportowo.

Jeszcze tylko mogę wspomnieć że z działań sportowych w Polinie, że robiłem I Turniej warcab Baridajskich, jednak niestety finał był rozegrany dopiero po moim odejściu(oczywiście nie wiedziałem czy wróce do mikronacji, ale jak widać wróciłem).

No i jeszcze prócz sportowego zaangażowania, dalej bez zmian jestem chętny do uczenia się w Instytucie Wojskowym, w którym wykłady będzie prowadził pan Ronon Dex.
Leszek Roskohard-Wespucci

Były obywatel Ardemii, UTN, Pustkowii Winków, Garapenii, Baridasu, Brodrii i Bialenii. Aktualny obywatel Federacji Nordackiej(Mieszkaniec prowincji Volkianu), Ludowej Republiki Magnifikatu(gmina Ardemia) i obywatel Teutonii(mieszkaniec Auttery). Wiceprezes FZP(Federacyjnego Związku Piłkarskiego), Burmistrz Sarjeńska, Burmistrz Ardemii, Poseł VI Kadencji Parlamentu Federacji Nordackiej, Organizator CRASHday TV i aktywny działacz sportowy.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości