• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzień dobry
Heart 
No cóż, powinnam robić ważne rzeczy, ale i tak co chwila lurkuję forum więc nie ma co nie spróbować.

Dzień dobry i pozdrawiam wszystkich, tych którzy tęsknili za mną, tych którzy nie, a także tych z którymi się jeszcze nie poznałam.

Jako głosi moja sygnaturka, swego czasu poświęciłam sporo godzin budowie Republiki, zakładka "parlament" wspomina o mnie 33 razy co uważam za całkiem niezgorszy wynik. Nie wiem co zrobię, nie wiem czy coś zrobię, czy zaraz zniknę, ale póki co sporo myślę o mikronacjach i mojej przybranej v-ojczyźnie, że szkoda by było tego niewykorzystać.

Krótki życiorys dla tych, którzy mnie nie znają. Urodziłam się dla wirtuala 3.12.2012 w przepięknym (wcale nie) Złotym Grodzie w centrum sarmackiej Teutonii z małżeństwa markizostwa Paulusa Buddusa i Irminy de Ruth y Thorn. Politycznie w Księstwie budowałam wspólnie m.in. z Prezydentem Swarzewskim i moją kochaną córeczką Akrypką partię nacjonalistyczną Narodowa Sarmacja. Szybko z Teutonii przeniosłam się do Almery, stolicy Królestwa Baridasu, gdzie objęłam stery nad założonym przez mojego ojca klubem Galacticos Almera. W słonecznym Baridasie na świat przyszła też moja druga córka hrabina Yennefer von Witcher, owoc małżeństwa z hrabią Ivanem von Liechtensteinem. 

Do Republiki przybyłam w marcu 2014 roku po namowach Andrzeja Swarzewskiego, angażowałam się głównie w kulturę (prowadzenie przez jakiś czas Bialeńskiej Listy Przebojów) i sport (moje Galacticos Wolnograd w czterech pierwszych sezonach istnienia Ligi Bialeńskiej wygrało trzy razy a raz zdobyło srebrny medal). Jako Sarmatka politycznie zawsze reprezentuję stronnictwo prosarmackie, Bialenia to perła Sarmackiego Kręgu Kulturowego i musimy pamiętać o swoich korzeniach. 

Czy jest możliwość dostania się na stare forum? Chciałabym zarchiwizować trochę materiałów historycznych z mojej działaności jeśli jeszcze nie przepadły.
~baronessa Maria von Primisz

drugi prezydent Republiki
wielokrotna posłanka i marszałkini, założycielka i liderka partii Jedna Bialenia
założycielka i właścicielka klubu Galacticos Wolnograd
selekcjonerka reprezentacji Republiki Bialeńskiej w piłce nożnej
Witaj Mario, fajnie widzieć stare twarze w Bialenii. Big Grin
/-/ Feliks Spirkin
- Prezes FK Partizan Bałdarasz 
- Członek Bialeńskiego Związku Sportowego 
Witaj Mario.
Miło Cię widzieć na ziemiach Bialenii. Mam nadzieję, że w końcu będziemy mieli okazję się poznać. Dużo o pani słyszałem. Wink
Tytularny Król Rzeczypospolitej Rusi i Uhrainy
Pretendent do tronu Brodrii
Sędzia Ludowy Republiki Bialeńskiej
Moja kochana mamusia! <3
Ciof w Bialenii, cieszy, że po tym jak chwaliłam się swoją w działalnością w realu postanowiłaś wrócić na stare Bialeńskie śmieci. ^^
Namawiam do dołączenia do Bialeńskiej Partii Demokratycznej gdzie gromadzą się elementy które nie są w partii z Andrzejem Swarzewskim naszym Prezydentem ale reprezentują stary bialeński beton. Dodatkowo będę bardzo szczęśliwa jeśli przyjmiesz obrządek Zielonego Kościoła i zamieszkasz w Bengazi lub innym mieście DB. :3
(-) Akrypa

Witaj!

Stara Gwardia powraca... w coraz większej liczbie.

Cytat:Czy jest możliwość dostania się na stare forum? Chciałabym zarchiwizować trochę materiałów historycznych z mojej działaności jeśli jeszcze nie przepadły.

Na razie tak... https://bialenia.sarmacja.org/stareforum/index.php - choć działa średnio, czasem jak sie przycina to trzeba odświeżyć stronę w przeglądarce.
Marszałek Wielki Ronon Dex
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Wielki Kniaź - posiadacz lenna Razorno
Przewodniczący Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_29_09_19_8_25_55.png]
@Feliks
Hej <3 Widzę, że w ten sam dzień się złamaliśmy, pjonna

@Piotr Pawłowicz
Też mam taką nadzieje, nowe znajomości, zwłaszcza z tak eleganckimi gentelmanami to wielka przyjemność dla damy

@Akrypa
Szanujmy się, moja stopa w BPD nie postanie, za bardzo żywię dawne urazy i żyję przeszłością. Pomyślę za to nad reaktywacją JB jeśli będzie popyt i już Cię zapraszam.

@Ronon
Dzięki wielkie za adres, zaraz się tam rozejrzę.

wielokrotna posłanka i marszałkini, założycielka i liderka partii Jedna Bialenia
Witam serdecznie 2. Prezydenta Republiki Bialeńskiej (i chyba jedynego z którym przegrałem wybory) w kraju, gdzie trawa jest zieleńsza!
Pokonanie wtedy Ciebie Andrzeju wciąż uważam za mój największy polityczny sukces w v-świecie.

O, MvP. A ja się zastanawiałam od paru tygodni co się z towarzyszką dzieje.

Swoją drogą, ładny ejsodus jest ostatnio starych obywateli bialeńskich.
Cytat: Swoją drogą, ładny ejsodus jest ostatnio starych obywateli bialeńskich.

Jak to szło, "unoszenie się godnością, a następnie zdechnięcie na śmietniku i w zapomnieniu".

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości