• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sport w Republice
Czy w tym momencie Republika jest zaangażowana w jakiekolwiek rozgrywki sportowe? Mamy jeszcze reprezentację w MUP? Czy istnieje liga piłkarska? Jak nie to czy byłby popyt na jej ponowne uruchomienie? Sama od kilku dni myślę nad okołosportowym projektem ale zobaczymy z czasem czy z tego mi coś wykiełkuję. Swego czasu liga w Xpert Eleven była ważną częścią Bialeńskiej tożsamości i narracji regionów.
~baronessa Maria von Primisz

drugi prezydent Republiki
wielokrotna posłanka i marszałkini, założycielka i liderka partii Jedna Bialenia
założycielka i właścicielka klubu Galacticos Wolnograd
selekcjonerka reprezentacji Republiki Bialeńskiej w piłce nożnej
Thomas von Lissendorf będzie mógł więcej Ci na ten temat powiedzieć, właściwie aktualnie tylko on zajmuje się sportem w Bialenii.
Dobry pomysł, sam chętnie znów bym poprowadził Partizan Bałdarasz. Jeszcze jakaś gazeta sportowa, reaktywacja związku i znów mamy zabawę pełną emocji. Ewentualnie można jeszcze wprowadzić ligę typerów, gdzie możnaby wygrywać folwarki. Obawiam się tylko, że niektórych, by mogło kusić ustawianie meczy. Big Grin
[Obrazek: db2png_qaqehaq.png][Obrazek: Ppng_qaqehqe.png][Obrazek: ppr-minip_qaqenrq.png]
Czy jakaś gazeta relacjonowała ligę bialeńską? Do startu 4 sezonu wszystko jest świetnie opisane przezemnie tutaj: https://docs.google.com/presentation/d/1...a0e77_0_82

Potem mam wyniki sezonu piątego a poza tym trochę nicość.

Spis mistrzów Bialenii w piłce nożnej:
I Sezon - Galacticos Wolnograd (MVP)
II Sezon - LKS Tomaszew (Maciej Kamiński)
III Sezon - Galacticos Wolnograd (MvP)
IV Sezon - Galacticos Wolnograd (MvP)
V Sezon - Royal Shimontsen (Eddard Noqtern)
VI Sezon - Legia Bałmustan (Thomas von Lisendorff)
VII Sezon - Legia Bałmustan (Thomas von Lisendorff)
VIII Sezon - Royal Shimontsen (Eddard Noqtern)
IX Sezon - Legia Bałmustan (Thomas von Lisendorff)

wielokrotna posłanka i marszałkini, założycielka i liderka partii Jedna Bialenia
Szanowna Mario.
Prezesem BZS a także selekcjonerem reprezentacji jestem Ja. Jeżeli chcesz chętnie odpocznę trochę od reprezentacji i oddam ci stery.
Jestem trenerem Unii Wolnograd grającej w Lidze Królewskiej a także Legii Lisendorff w SLP.

PS: Legia Bałmustan to była moja drużyna z którą zdobyłem kilkukrotnie mistrzostwo Bialenii.
/-/Thomas von Lisendorff - Dostojewski
Grand Lisendorff 
Admirał MW SZ RB i Republiki Brodryjskiej 
Minister Kultury i Sportu Bialenii
 Prezes BZS

Jeśli chcesz mogę sprobować jak mi pójdzie jako selekcjonerowi ale uprzedzam, że dawno się w X11 nie bawiłam. Może spróbujemy reaktywować Ligę Bialeńską? Pogada się z Eddardem i Maćkiem Kamińskim czy by nie chcieli też się zaangażować w nią i 6 osób na spokojnie zbierzemy mam nadzieję.

Powiem tak. Pomysł super, lecz na dłuższą metę pewnie nie trafiony.
Pierwsze pół roku może będzie szał i chęci ale z biegiem czasu każdy rezygnuje z prowadzenia drużyn. Z Bialenii pozostałem sam.
/-/Thomas von Lisendorff - Dostojewski
Grand Lisendorff 
Admirał MW SZ RB i Republiki Brodryjskiej 
Minister Kultury i Sportu Bialenii
 Prezes BZS

Liga na 6 drużyn powiedzmy przy 2 meczach w tygodniu tak jak robiliśmy na początku zamknęła by sezon w 5 tygodni. Potem trochę odpoczynku i znów można. Dzięki temu się nie znudzi tak szybko. Oczywiście uderzenie w jakąś 20 zespołową kobyłe jak to się stało w późniejszych sezonach LB wszystko zabije, ale wróćmy do korzeni i wierze że może być ok. Feliks już pisał że by wszedł. A jak inni? Jan Sapieha? Akrypka? Andrzej?

Spartak Wolnograd może się pojawić tylko nauczcie mnie grać. Wink
Pretendent do tronu Carstwa Brodryjskiego
Piotr Pawłowicz-Dostojewski

[Obrazek: jsFpY9c.png]
Nie umieszczajcie wszystkich drużyn w Wolnogradzie, mamy bardzo dużo miast na mapie. :v

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości