• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odezwa Aleksandry Izabelli Dostojewskiej-Swarzewskiej
PSEUDO-PAŃSTWA?! PSEUDO-PAŃSTWA?! TRZYMAJCIE MNIE!
Że smutkiem przyjęłam wiadomość o donoszeniu "pani Chojnackiej" na Bialenię w dniu dzisiejszym, co miało miejsce na forum Księstwa Sarmacji. Takie poczynania są haniebne, niemoralne i całkowicie zakłamują rzeczywistość. Precz z donosicielami i ukrytą opcją sarmacką!
Czy to nawoływanie do wyjebania mnie?
1. Brodria to nie cała Nordata
2. W czym takie państewka które utrzymuję jeszcze ciekawość nordaty Pani przeszkadzają? Bo ja uważam że Voxland to nie jest jakiś szkodnik, wręcz zachowanie Pani jest w tej chwili szkodliwe.
3. W jaki sposób chce Pani eliminować "pseudo państwa" z Nordaty?
(-) Aleksander Novak 
[Obrazek: SR-WESTLAND.png][Obrazek: 1036.png]
Szanowny Panie Aleksandrze,

Pojawiające się co jakiś czas na Nordacie jojonacje trzeba krótko trzymać, jeszcze przed moim odejściem mieliśmy dość faktu, iż Nordata była traktowana jako śmietnik Pollinu. W czasie moich długotrwałych rządów nastąpiło znaczne ucywilizowanie tego Kontynentu, a powstające tam państwa, dzięki mojej protekcji cieszyły się względnym szacunkiem. Dzisiaj z żalem zauważam, że cały ów wysiłek poszedł na marne, Nordata ponownie stała się przysłowiową "piaskownicą". Należy temu ponownie powiedzieć " NIE POZWALAMY! ".
1. Moje uwagi są jak najbardziej na miejscu. Chyba, że nie są - ale wtedy ich nie zgłaszam.
2. Proszę o minimum szacunku. Mi wolno się w taki osób do Pani zgłaszać (zwłaszcza, że nie ma żadnego podpisu, z którego mogłabym wywnioskować, jak potencjalnie inaczej, a ja naprawdę mam za dużo do roboty, aniżeli googlowanie każdego rozmówcy czy aby nie powinnam mu/jej/im bić pokłonów, czy właśnie odwrotnie - tu przyjęłam taką opcję, choćby biorąc pod uwagę to, że, o ile mi wiadomo, Pani staż jedt jednakowoż niższy, niż mój.), natomiast Pani może mnie poprawić, przy czym ja przeproszę. Wrzucanie mnie w cudzysłów jest oznaką pogardy, co jednoznacznie przesuwa Panią jeszcze niżej na skali mikronacjonistów, aniżeli była Pani wcześniej.
3. Po pierwsze - pisze się yoyonacja, nie jojonacja, nikt tu nie łazi po ulicy z bączkiem na sznurku i nie atakuje nikomu nie wadzących Bialeńczyków. Po drugie - ląd, na którym się znajdujemy, został specjalnie dla nas usypany, ergo nigdy nie mógł wchodzić w skład Carstwa Brodryjskiego; ergo próba wywyższania się i zastraszenia nas swoimi rzekomymi prerogatywami, które mogą nawet nie mieć poparcia w archiwalnym, nieobowiązującym nawet prawie, jest zwyczajnie aktem zuchwalstwa poniżej jakiejkolwiek krytyki. Tyle z mojej strony.
(-) mgr Ola Kaarina Isadora Helyanve van Hälsing-Scraw de Cubalibre-Adamas et Marcjan-Chojnacka-Alatristé
Prezydentka Republiki Baridas, Ministra Finansów i Gospodarki w rządzie Prokrustesa, Herold Wielki na dworze Andrzeja Fryderyka.
Kwestorka w Baridasie, Cesarzowa Tuolelenkki, Arcyksiężna Egerloon, Diuczessa Jajeczka, Baronowa Sint Arco, Baronessa w Sarmacji, Hrabina Litawy, Szlachetna Dama w Ardemii, Lady Admiralicji.
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Joahim-von-R
Droga "pani Chojnacko", " pani" najwyraźniej nie wie, z kim rozmawia. Jeśli nie zna "pani" mojej osoby, to proszę zapytać, bądź poczytać. Mój staż jest dużo dłuższy niż mogłoby się pańskiej personie wydawać, w swojej karierze byłam chociażby trzy razy Prezydentem RB...

Po drugie, apeluję o minimum szacunku. Nordata przez znaczną część swego istnienia była, jest i będzie pod protekcją Domu Dostojewskich, stąd moja matczyna troska.
Ja uważam że nowe państwa które stworzono z połączenia dwóch nowych powiedzmy "nanonacji", utrzymujące swą aktywność i istnienie już niemal rok to nie yoyonacje, mam przypomnieć że nie jest Pani Carycom tego kontynentu. Voxland jest wartościowym tworem z własną długą historią a nie jakimś klonem starszych mikronacji więc poradziłbym mówić o mniejszych państwach z większym szacunkiem.
(-) Aleksander Novak 
[Obrazek: SR-WESTLAND.png][Obrazek: 1036.png]
Może zróbmy to co chciało RB kiedyś zrobić? Ogłośmy Voximę osobnym kontynentem? Wtedy znika problem z tą jędzą.
Doskonały program, jak zwykle. Nic dodać, nic ująć.
Karol Jan de Médici y Zep

[Obrazek: 1073.png]
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Aleksandra I. Dostojewska von Vincis

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości