• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odezwa Aleksandry Izabelli Dostojewskiej-Swarzewskiej
Cóż. Chyba muszę douczyć się, chocby rachunków - zawsze sądziłam, że jakby od 2020 odjąć 2014, to wyjdzie jednakowoż mniej, aniżeli, gdyby odjąć 2004. Ale cóż, może w podstawówce w Solardii uczono mnie jakichś nieprawdziwych informacji.

Szacunek za szacunek. Proszę przestać umieszczać moje imię w cudzysłowie, prosze użyć tytulatury. Jeśli jest problem z wybraniem, to pomogę: jako, że Sarmacja nie cieszy się tu szacunkiem, wystarczy Pani Kwestorko - jest to tytuł z Republiki Baridas, nadany wiele lat przed Bialenią, nie samoczynnie, oraz nie mający nic współnego z Sarmacją. Liczę, że pomogłam zorientować się w meandrach polityki zagranicznej.
(-) mgr Ola Kaarina Isadora Helyanve van Hälsing-Scraw de Cubalibre-Adamas et Marcjan-Chojnacka-Alatristé
Prezydentka Republiki Baridas, Ministra Finansów i Gospodarki w rządzie Prokrustesa, Herold Wielki na dworze Andrzeja Fryderyka.
Kwestorka w Baridasie, Cesarzowa Tuolelenkki, Arcyksiężna Egerloon, Diuczessa Jajeczka, Baronowa Sint Arco, Baronessa w Sarmacji, Hrabina Litawy, Szlachetna Dama w Ardemii, Lady Admiralicji.
>Może zróbmy to co chciało RB kiedyś zrobić? Ogłośmy Voximę osobnym kontynentem? Wtedy znika problem z tą jędzą.

Jak będziecie uzależniać decyzje od krytycznej opinii jednej osoby (nawet tak wybitniej, jak moja Wielmożna Małżonka), to nie wróżę sukcesu.
Aleksandra Dostojewska-Swarzewska napisał(a):Niestety ale to kolejna jojonacja, która zgarnęła naszą ziemię nordacką, ja - jako dziedziczka i jedyna legalna spadkobierczyni Carstwa Brodyjskiego, jestem zobowiązana aby eliminować takie pseudo państwa z Nordaty.
Ola, wyluzuj! Za Twoich czasów ich nie było... i ichnich ziem nie było. Ten cały Voxland to się żarł o piksele z pogrobowcami Wurstlandii... No to im (niecałkiem będąc trzeźwym... jak to w weekendowy poranek) namalowałem nową wyspę, na północ od lądu Nordaty. Tak więc na niczyje dawne ziemię w efekcie nie wleźli, a mają nową wyspę w obszarze zwanym Nordatą.
Marszałek Wielki Ronon Dex
Wiceprezydent Republiki Bialeńskiej
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Par - Posiadacz Lenna Razorno, Burmistrz Wolnego Miasta Lisewa, Zarządca Lenna Venomania
Miecznik Port Arthurberg
Przewodniczący Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_11_20_1_05_11.png]
>Jak będziecie uzależniać decyzje od krytycznej opinii jednej osoby (nawet tak wybitniej, jak moja Wielmożna Małżonka), to nie wróżę sukcesu.

Na razie rzucam sugestię na przyszłość.
Przeniosłam kraj, ale lądów jeszcze nie... To byłoby ciekawe wyzwanie, nie powiem.
(-) mgr Ola Kaarina Isadora Helyanve van Hälsing-Scraw de Cubalibre-Adamas et Marcjan-Chojnacka-Alatristé
Prezydentka Republiki Baridas, Ministra Finansów i Gospodarki w rządzie Prokrustesa, Herold Wielki na dworze Andrzeja Fryderyka.
Kwestorka w Baridasie, Cesarzowa Tuolelenkki, Arcyksiężna Egerloon, Diuczessa Jajeczka, Baronowa Sint Arco, Baronessa w Sarmacji, Hrabina Litawy, Szlachetna Dama w Ardemii, Lady Admiralicji.
> Działania na rzecz zwiększenia aktywnej populacji Państwa.

Mam nadzieję, że zwiększać populację będziecie osobiście.

Zaprosicie mnie przynajmniej na bejbi szałera?

> monarchia dziedziczna

Jestem za. Pod warunkiem, że obecna Prezydentka będzie królową.

Albo nie, czekaj, królową powinna być tow. Chojnacka. Wtedy ze 100% pewnością linia królewska nie wygaśnie.

> PSEUDO-PAŃSTWA?! PSEUDO-PAŃSTWA?! TRZYMAJCIE MNIE!

Pod warunkiem, że zaśpiewasz na Our Sound Junior.

> Czy to nawoływanie do wyjebania mnie?

To by była pedofilia.

> Że smutkiem przyjęłam wiadomość o donoszeniu "pani Chojnackiej" na Bialenię w dniu dzisiejszym, co miało miejsce na forum Księstwa Sarmacji.

Tow. Chojnacka donosi na forum SARMACKIM? Domagam się samokrytyki, i to ostrej!

> jeszcze przed moim odejściem mieliśmy dość faktu, iż Nordata była traktowana jako śmietnik Pollinu

Walka z wiatrakami.
[-] 2 użytkowników podziękowało za ten post:
  • Joahim-von-R, OlaChojnacka
>Pod warunkiem, że zaśpiewasz na Our Sound Junior.

Nie.
''Pani Chojnacko'', proszę się uspokoić i nie obrażać wszystkich naokoło. To ''pani'' prowokuje i obraża.

http://spolecznosc.bialenia.org.pl/showt...p?tid=1790

Zachęcam do czytania! Jedyne rzetelne źródło informacji.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości