• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wniosek o ukarania Joahima von Ribentroppa
#1
Wnioskuję w imieniu Narodu  Bialeńskiego o ukaranie p. ''Joahim-von-R'', który współpracuje z wrogim i obcym nam państwem sarmackim. Osoba taka powinna niezwłocznie zostać pozbawiona urzędów państwowych, tytułów i innych nadań. Zachowanie p. ''Joahim-von-R'' szkodzi wizerunkowi i prestiżowi Republiki Bialeńskiej, stąd wnioskuję o ukaranie wyżej wymienionego dwumiesięczną banicją.


(-) Aleksandra Izabella Dostojewska-Swarzewska i Naród Bialeński 
#2
Poprawiam: jestem Joahim von Ribertrop.
#3
Jeszcze przez chwilę jestem członkiem Rady (bo nowego składu jeszcze nie ogłoszono), jeśli nawet nie to wypowiem się jako Minister Spraw Wewnętrznych czyli członek rządu.

Joahim nie popełnił żadnego przestępstwa w myśl naszego prawa (przynajmniej nic o tym nie wiem), wniosek zresztą nie odwołuje się do żadnego zapisu naszego KK czyli wnioskodawca też nie wskazał na konkretne złamanie prawa.

Fakt, że Joahim działa w Sarmacji (i nie tylko, bo wiadomo mi, że w przynajmniej jeszcze jednym v-kraju, poza Bialenią) jest nam znany od dawna i wymieniony tego nigdy nie taił. Został mianowany na stanowisko Przewodniczącego ZN z pełną świadomością Prezydenta o tym, że działa w innych mikronacjach, w tym w Sarmacji... kolejny Prezydent utrzymując go na tym stanowisku też o tym wiedział.

Posiadanie obywatelstw innych niż bialeńskie nie jest zabronione i nie jest w naszym kraju karane. Nie przeszkadza też w pełnieniu obowiązków w państwie... no może oczywiście poza niektórymi, gdzie występuje konflikt interesów np. ambasadorem w Dreamlandzie raczej by nie został.

Moim zdaniem wniosek nie spełnia nawet jakiś wymogów formalnych - bo nie wskazano jakie prawo zostało złamane.
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • OlaChojnacka
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości