• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wniosek o ukarania Joahima von Ribentroppa
Wnioskuję w imieniu Narodu  Bialeńskiego o ukaranie p. ''Joahim-von-R'', który współpracuje z wrogim i obcym nam państwem sarmackim. Osoba taka powinna niezwłocznie zostać pozbawiona urzędów państwowych, tytułów i innych nadań. Zachowanie p. ''Joahim-von-R'' szkodzi wizerunkowi i prestiżowi Republiki Bialeńskiej, stąd wnioskuję o ukaranie wyżej wymienionego dwumiesięczną banicją.

(-) Aleksandra Izabella Dostojewska-Swarzewska i Naród Bialeński 
Poprawiam: jestem Joahim von Ribertrop.
Jeszcze przez chwilę jestem członkiem Rady (bo nowego składu jeszcze nie ogłoszono), jeśli nawet nie to wypowiem się jako Minister Spraw Wewnętrznych czyli członek rządu.

Joahim nie popełnił żadnego przestępstwa w myśl naszego prawa (przynajmniej nic o tym nie wiem), wniosek zresztą nie odwołuje się do żadnego zapisu naszego KK czyli wnioskodawca też nie wskazał na konkretne złamanie prawa.

Fakt, że Joahim działa w Sarmacji (i nie tylko, bo wiadomo mi, że w przynajmniej jeszcze jednym v-kraju, poza Bialenią) jest nam znany od dawna i wymieniony tego nigdy nie taił. Został mianowany na stanowisko Przewodniczącego ZN z pełną świadomością Prezydenta o tym, że działa w innych mikronacjach, w tym w Sarmacji... kolejny Prezydent utrzymując go na tym stanowisku też o tym wiedział.

Posiadanie obywatelstw innych niż bialeńskie nie jest zabronione i nie jest w naszym kraju karane. Nie przeszkadza też w pełnieniu obowiązków w państwie... no może oczywiście poza niektórymi, gdzie występuje konflikt interesów np. ambasadorem w Dreamlandzie raczej by nie został.

Moim zdaniem wniosek nie spełnia nawet jakiś wymogów formalnych - bo nie wskazano jakie prawo zostało złamane.
Ronon Dex
Marszałek Wielki w stanie spoczynku
Katechon - Prefekt Departamentu Lisewskiego, Posiadacz Lenna Razorno i Zarządca Lenna Lisendorff
Generał-gubernator Nan Di (terytorium zależne Brodrii)

[Obrazek: 3_21_02_22_6_18_27.png]
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • OlaChojnacka

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości