• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Żądanie dymisji.
W imieniu własnym i Narodu Bialeńskiego, żądam natychmiastowej dymisji Marszałka Zgromadzenia, noszącego niepoprawną ortograficznie nazwę ''Joahim-von-R''. Jest on wyraźnie nastawiony antybialeńsko i prosarmacko. Nadto w sposób haniebny plami urząd Marszałka łamiąc Prawo (do czego sam się przyznał w tym wątku: http://spolecznosc.bialenia.org.pl/showt...1#pid16571 ) oraz nie zachowuje zasad ortograficznych i interpunkcyjnych, plugawiąc język polski na wszelkie możliwe sposoby. Pan Joachim, bo tak poprawnie zapisuje się to imię, przynosi wstyd i zagrożenie naszemu Państwu. 

Apelujemy i żądamy więc, natychmiastowej dymisji, a najlepiej wydalenia z Republiki Bialeńskiej.

Precz z ukrytą opcją sarmacką! 
Wiesz czemu jestem Joahim? Krócej się pisze...

Złamałem prawo pozwalając ci pisać.
Proszę zachować resztki honoru i podać się do dymisji.
Nie ma mowy.
Sam przyznał się pan do łamania prawa. To nie podstawówka, to nie siódma klasa! Tutaj nie bawimy się w piórnik Plastusia i dzieci z Bulerbyn. Złamałeś prawo - ponosisz konsekwencje, to oczywiste. Oczywiście dla osób dojrzałych...
Pierwsza prawo złamałaś ty- pisząc cokolwiek bez zezwolenia w ZN.
Kłamstwo, skoro miałam dostęp to napisałam. Pan był od tego, aby dopilnować porządku i niezwłocznie po zauważeniu, że osoba niepożądana rozpoczęła wątek, powinien go zablokować. Tymczasem pan rozwinął dalszą dyskusję, skutecznie walcząc przy okazji z językiem polskim. Szok i niedowierzanie, że tak może zachowywać się osoba tytułująca się Marszałkiem Zgromadzenia.
Gdzie się nim tytułuję?
Chociażby pod awatarem, choć pytanie bardzo głupie i niezrozumiałe.
Ja tego nie ustawiłem.

Poza tym nie jestem marszałkiem. Jestem przewodniczącym pro tempore.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości