• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Żądanie dymisji.
Ponownie pan kłamie, przecież to każdy głupi sprawdzić może w dwie sekundy, nie żaden ''Ribbertrp'', a Ribbentrop https://pl.wikipedia.org/wiki/Joachim_von_Ribbentrop. Pan jedynie ignoruje ortografię, ale przekaz jest czytelny. Pańskie v-dane odnoszą się do nazistowskiego zbrodniarza, który z Mołotowem dokonał czwartego rozbioru Polski. WSTYD i brak szacunku wobec realnego Państwa i Narodu.
...

Karl, który Suderlandczyk miał imię nazistowskiego zbrodniarza?
A co to za argument, że ktoś tam coś miał... ?

PYTAM?

JAK MOŻNA PODPISYWAĆ SIĘ IMIENIEM I NAZWISKIEM NAZISTY? Czy to ignorancja, nieuctwo i spanie na lekcjach historii? Czy też celowe działanie? Pytam.
Kiedyś to komuś tłumaczyłem- brak innych pomysłów. I nikomu, aż do dziś, to aż tak nie przeszkadzało.
Z braku pomysłu, akurat przyszło panu do głowy imię i nazwisko nazistowskiego-hitlerowskiego zbrodniarza? No ciekawe. Typowemu nastolatkowi prędzej przyjdzie na myśl jakiś aktor, bądź piłkarz, etc... a panu NAZISTA???
Historią się interesuję.
Gott im Himmel, Joahim, co to znaczy nazistowskie imię? Wiesz w ogóle czym jest nazizm?
Czyli to jednak celowy i świadomy wybór...

Nasi dziadkowie walczyli bohatersko z Niemcami, przelewając krew, a pan świadomie i celowo przyjmuje dane osobowe ich oprawcy.
Wiem co to nazizm. Z tym imieniem to chodził o zbrodniarzy
No, ale imię jak imię. Trudno mówić o imieniu zbrodniarza - to tak jakby za zbrodniczy uznać papier toaletowy, bo był w III Rzeszy, czy ZSRR. A jak wiesz czym był nazizm to mi opowiedz :3

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości