• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Żądanie dymisji.
Akrypa! Zrób coś, błagam...
> Ciekawe ile osób dostanie zawału jak jutro zobaczy co tu się odwala.

Ja dostanę zatwardzenia od konsumpcji popkornu.

> że w odwiecznej wojnie majonez kontra ketchup, to ten pierwszy triumfuje

OK, teraz to przegłaś.

> Karl, który Suderlandczyk miał imię nazistowskiego zbrodniarza?

Megaadolf von Ultrahitler.
Akurat argument, że nasi przodkowie walczyli, w powiązaniu z tym, że patrząc na nas dziś, wychodzi niezbicie, że niegodni jesteśmy posiadać własne państwo, jest strzałem kulą w płot.
(-) mgr Ola Kaarina Isadora Helyanve van Hälsing-Scraw de Cubalibre-Adamas et Marcjan-Chojnacka-Alatristé
Prezydentka Republiki Baridas, Ministra Finansów i Gospodarki w rządzie Prokrustesa, Herold Wielki na dworze Andrzeja Fryderyka.
Kwestorka w Baridasie, Cesarzowa Tuolelenkki, Arcyksiężna Egerloon, Diuczessa Jajeczka, Baronowa Sint Arco, Baronessa w Sarmacji, Hrabina Litawy, Szlachetna Dama w Ardemii, Lady Admiralicji.
Ja tam się i przodkach nie wypowiadam, bo mój dziadek to akurat do WH trafił...  Big Grin  

A tak w ogóle to Prezydent  i RB mianujeodwołuje Przewodniczącego Zgromadzenia Narodowego. Ja go powołałem gdy byłem Prezydentem i byliśmy z niego na tyle zadowoleni, że Akrypa po objęciu urzędu pozostawiła Joahima na stanowisku.

Owszem czasem błąd mu się w działaniu zdarza (jak np. nie usunął wczoraj bezprawnych wypowiedzi z ZN na "wysypisko"), ale błędy popełnia każdy.

Jedyną osobą mogącą zmienić Przewodniczącego ZN jest Prezydent RB. Tako rzecze Konstrukcja i stosowną ustawa.

Jednak możemy dla zabawy zrobić w ZN głosowanie nad wotum zaufania dla Joahima... nie będzie miało żadnej mocy prawnej, ale będzie wskazówką czy uważamy, że Joahim ma poparcie społeczne czy go nie ma. Co powinno rozwiać wątpliwości...

Mogę stosowny wniosek złożyć. Chcesz Joahimie?
Marszałek Wielki Ronon Dex
Wiceprezydent Republiki Bialeńskiej
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Par - Posiadacz Lenna Razorno, Burmistrz Wolnego Miasta Lisewa, Zarządca Lenna Venomania
Miecznik Port Arthurberg
Przewodniczący Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_11_20_1_05_11.png]
A w sumie, czemu nie. Chyba muszę sprawdzić, ktp mnie chce na tym stanowisku...
Joahim dobrze sobie radzi, niech radzi sobie tak dalej.
Póki co ogól obywateli pragnie by Marszałek zachował swój urząd a nieobywateli proszę o wyrażanie się z szaczunkiem do wysokich (5 metrów) urzędników Republiki, ci niżsi sobie poradzą.
(-) Akrypa Ali Shariati, Imanka Zielonego Kościoła, Teutonka, Postheglistka i Cyrenejka
Minister Sprawiedliwości Prokurator Generalny Prezes Policji Krajowej - Postrach Sądowych Kast Pollinu
[Obrazek: 2Tt3c.png][Obrazek: 2Tt3G.png][Obrazek: db2png_qaqehaq.png]

[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • OlaChojnacka

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości