• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NASZE IMPERIUM NEWS
#1


Cytat:NASZE IMPERIUM NEWS 

Codzienna dawka rzetelnych informacji


PILNE!

NARÓD ŻĄDA DYMISJI IGNORANTA HISTORYCZNO-ORTOGRAFICZNEGO


Naród Bialeński od wczoraj domaga się natychmiastowej  dymisji Joahima von Ribentropa, który w sposób haniebny nie dopilnował powagi Zgromadzenia i podjął się dyskusji z osobą nieupoważnioną do zajmowania głosu, czym dopuścił się RAŻĄCEGO ZŁAMANIA PRAWA. Ponadto Joahim von Ribentrop wielokrotnie używał wulgaryzmów i przekleństw, także w stosunku do kobiet oraz obrażał swoich rozmówców, co nie licuje ze sprawowanym przezeń urzędem. Niedopuszczalny jest także fakt, iż osoba ta PRZEDSTAWIA SIĘ DANYMI PERSONALNYMI NAZISTOWSKIEGO-HITLEROWSKIEGO ZBRODNIARZA WOJENNEGO JOACHIMA VON RIBBENTROPA, który był jednym z sygnatariuszy antypolskiego PAKTU RIBBENTROP-MOŁOTOW z 1939 roku. Należy także wskazać na rażące błędy ortograficzne popełniane przez Joahima von Ribentropa. 

1. CZY AGENCI SARMACCY SĄ WŚRÓD NAS?

Nieszczęściem naszego Narodu jest, iż co jakiś czas uaktywniają się na naszym Forum agenci i sympatycy sarmaccy. Jak wskazują eksperci ds. bezpieczeństwa mikronacji: W Bialenii należy uważnie przyjrzeć się szemranej działalności Oli Chojnackiej oraz Joahima von Ribentropa, którego dane (nota bene) są tożsame z personaliami nazistowskiego zbrodniarza. Wykazują się oni dużą aktywnością także na Forum Centralnym Księstwa Sarmacji, gdzie czołobitnie wyrażają swoją niepohamowaną i nieposkromioną miłość względem Księstwa. Przykładów, o których mówią eksperci można mnożyć, podajmy więc przynajmniej jeden: Szanowni! (Ola Chojnacka, 10 marca 2020, g.17:33).

2. DALSZY CIĄG SZERZENIA PIJAŃSTWA NA FORUM KSIĘSTWA SARMACJI?

''NASZE IMPERIUM'' już wczoraj informowało o obrzydliwym procederze szerzenia pijaństwa na Forum Centralnym, gdzie powstał niemoralny wątek, w którym mieszkańcy Sarmacji wyrażają swoje pijackie fantazje, często w sposób niegodny. Ostatnio udzielił się tam nawet Marszałek Zgromadzenia w Bialenii, który stwierdził, że wakacje są dobrym powodem do libacji alkoholowej. Jesteśmy przerażeni i zażenowani takim zachowaniem wysokiego przedstawiciela naszych władz. Równie niemoralnym jest przykład Księcia Koronnego i Prymasa Sarmacji abp-a Taddeo van Hälsing-Marcjan-Chojnackiego von Hippogriff-Piccolomini SJ, który wbrew moralności chrześcijańskiej twierdzi: Bo łączy nas (...) alkohol (wypowiedź z 22 czerwca 2020, g. 9:31). Niezależni Eksperci są zgodni: To zachowanie niemoralne i gorszące. Rzecz straszna, szkodliwa, antyludzka. 
Czy szerzenie pijaństwa na Forum Sarmacji jest rzeczą straszną, szkodliwą i antyludzką?
(3 głosów w sumie)
TAK
2 (66.7%)
OCZYWIŚCIE
1 (33.3%)

#2
[Obrazek: atpmnb.jpg]

EDIT: W ogóle ciekawą sprawą jest, że moja "działalność" w Bialenii sprowadza się do wrzucenia kartki z władcami na tablicę ogłoszeń i gadania z osobami, które czasem napotkam, gdy akurat tu jestem. No normalnie wielka wichrzycielska działalnośc antybialeńska, zmiwrzająca niechybnie do inkorporacji do Sarmacji jako feudalny podnóżek Księcia!!!
(-) mgr Ola Kaarina Isadora Helyanve van Hälsing-Scraw de Cubalibre-Adamas et Marcjan-Chojnacka-Alatristé
Prezydentka Republiki Baridas, Ministra Finansów i Gospodarki w rządzie Prokrustesa, Herold Wielki na dworze Andrzeja Fryderyka.
Kwestorka w Baridasie, Cesarzowa Tuolelenkki, Arcyksiężna Egerloon, Diuczessa Jajeczka, Baronowa Sint Arco, Baronessa w Sarmacji, Hrabina Litawy, Szlachetna Dama w Ardemii, Lady Admiralicji.
#3
Olu Chojnacka, proszę nie przenosić na nasze Forum swoich wzorców sarmackich.
#4
> Ostatnio udzielił się tam nawet Marszałek Zgromadzenia w Bialenii, który stwierdził, że wakacje są dobrym powodem do libacji alkoholowej.

Wiadomo, tylko 420 blaze it, c'nie?
#5
Aleksandra Izabela Dostojewska-Swarzewska: <oburzona, rozsierdzona, zdegustowana>
Tymczasem ja:
[Obrazek: vakgnw.jpg]
(-) mgr Ola Kaarina Isadora Helyanve van Hälsing-Scraw de Cubalibre-Adamas et Marcjan-Chojnacka-Alatristé
Prezydentka Republiki Baridas, Ministra Finansów i Gospodarki w rządzie Prokrustesa, Herold Wielki na dworze Andrzeja Fryderyka.
Kwestorka w Baridasie, Cesarzowa Tuolelenkki, Arcyksiężna Egerloon, Diuczessa Jajeczka, Baronowa Sint Arco, Baronessa w Sarmacji, Hrabina Litawy, Szlachetna Dama w Ardemii, Lady Admiralicji.
#6
Głupia baba.
#7
W kolejnym numerze zdemaskujemy "panią" Chojnacką i ujawnimy jej prawdziwe intencje. Nasza redakcja właśnie uzyskała pewne ciekawe dokumenty.
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • AndrzejSwarzewski
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości