• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktualny stan nadań lennych
#1
No to teraz tak, jest to prawdopodobnie aktualny spis, ale jakby ktoś miał ochotę to zweryfikować, to zachęcam.
Przedstawię jak do tego doszedłem:
1) http://www.sarmacja.org/podstrona/pokaz/835 - taki spis (niestety bez dat aktualizacji!) był prowadzony w Sarmacji.
2) http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=836&t=27306 - 20 lutego Prezydent Burbon stwierdził, że jest to aktualny spis.
3) Nie jest mi wiadome, by po tej dacie Prezydent Burbon nadawał jakieś folwarki (to główna niewiadoma w tym spisie).
4) Ja nadałem folwarki 21 marca: http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=835&t=27492
5) Oraz 1 maja: http://spolecznosc.bialenia.org.pl/showt...hp?tid=167

A więc:


I Katechonowie i Katechonki, Wielcy Przywódcy i Wielkie Przywódczynie, Jahołdajowie i Jahołdaje (400 folwarków/państwowych gospodarstw/koszy):
 
brak
 
II Elektorzy i Elektorki, Ukochani Przywódcy i Ukochane Przywódczynie, Atamanowie i Atamanki (300 folwarków/państwowych gospodarstw/koszy):
 
brak
 
III Parowie i Paritassy, Szanowni Przywódcy i Szanowne Przywódczynie, Sułtanowie i Sułtanki (200 folwarków/państwowych gospodarstw/koszy):
  1. Maciej Kamiński - 283 folw.
  2. Hewret von Thorn  (AF166) - 243 folw.
  3. Andrzej Swarzewski (AD718) - 236 folw.

    IV Grandowie i Grandessy, Tytularni Przywódcy i Tytularne Przywódczynie, Szachowie i Szachowe (150 folwarków/państwowych gospodarstw/koszy):

  4. Tadeusz Krasnodębski - 163 folw.

    V Wielcy Kniaziowie i Wielkie Kniahinie, Pierwsi Przewodniczący i Pierwsze Przewodniczące, Kaganowie i Kaganki (100 folwarków/państwowych gospodarstw/koszy):

  5. Frederick Hufflepuff - 124 folw.
  6. Feliks Spirkin - 119 folw.
  7. Konstanty Jerzy Michalski - 118 folw.
  8. Ronon Dex - 117 folw.
  9. Michelangelo Piccolomini - 114 folw.
  10. Alberto Carlos de Medici y Zep - 110 folw.
  11. Marek Bajtuś (AG576) - 106 folw.
  12. Eddard Noqtern - 105 folw.
  13. Thomas von Lisendorff (AG106) - 101 folw.

    VI Kniaziowie i Kniahinie, Pierwsi Wiceprzewodniczący i Pierwsze Wiceprzewodniczące, Nurredinowie i Nurrediny (75 folwarków/państwowych gospodarstw/koszy):
  14. Ametyst Faradobus - 95 folw.
  15. Maria von Primisz - 94 folw.
  16. Jan Kaniewski - 91 folw.
  17. Aleksandra Dostojewska - 85 folw.
  18. Mikołaj Patryk Dostojewski - 85 folw.
  19. Antoni Kacper Burbon-Conti (AG654) - 84 folw.

    VII Lordowie i Lordessy, Sekretarze Generalni i Sekretarki Generalne, Wezyrowie i Wezyrki (50 folwarków/państwowych gospodarstw/koszy):
  20. Piotr Paweł de Zaym - 68 folw.
  21. Kristian Arped - 66 folw.
  22. Kamil Maciejewski - 61 folw.
  23. Sheldon Anszlus Lovelace - 57 folw.
  24. Karol Medycejski - 51 folw.
  25. Jan Sapieha - 50 folw.
  26. Iwan Pietrow - 50 folw.

VIII Margrabiowie i Margrabiny, Sekretarze Rzeczywiści i Sekretarki Rzeczywiste, Emirowie i Emirki (30 folwarków/państwowych gospodarstw/koszy):

26. 
Guliano Montini - 48 folw.
27.  Fiodor Swirydiuk - 46 folw.
  1. Ali ibn Abi Talib - 44 folw.
  2. Piotr Pawłowicz Dostojewski - 43 folw.
  3. Baltazar Dostojewski - 42 folw.
  4. Karol Wawrzyniec Medyceusz-Zep - 42 folw.
  5. Józef Guljanow - 32 folw.

    IX Hrabiowie i Hrabiny, Sekretarze Tytularni i Sekretarki Tytularne, Szejkowie i Szejkowe (18 folwarków/państwowych gospodarstw/koszy):

  6. Ivan von Lichtenstein - 29 folw.
  7. Gaudius van der Cathair - 29 folw.
  8. Herman Kolineusz-Michalski - 27 folw.
  9. Mateusz Adam Sartoneskorsi - 21 folw.
  10. Jan Lubomirski-Dostojewski - 21 folw.
  11. Jan von Maikowski - 20 folw.
  12. Bartłomiej Małczyński - 18 folw.

    X Wicehrabiowie i Wicehrabiny, Wielce Zasłużeni Stachanowcy i Wielce Zasłużone Stachanowki, Tumenamirowie i Tumenamiry (12 folwarków/państwowych gospodarstw/koszy):

  13. Józef Konstanty Bagrat - 17 folw.
  14. Lester Nowowicki - 17 p. gosp.
  15. Brandon Noqtern - 16 folw.
  16. Geraint Glyndŵr - 15 folw. 
  17. Irmina de Vellior y Thorn - 15 folw.
  18. Michael Wolferine - 15 folw.
  19. Tomasz Wettin - 14 folw.
  20. Tomasz Anter - 14 folw.
  21. August von Medis - 13 folw.
  22. Michael Redwitz - 12 folw.

    XI Baronowie i Baronessy, Szanowni Stachanowcy i Szanowne Stachanowki, Esaułowie i Esaułły (6 folwarków/państwowych gospodarstw/koszy):

  23. Tobiasz von Richtoffen - 11 folw.
  24. Daniel von Witt - 11 folw.
  25. Konrad Čech - 11 folw.
  26. Richard Zimmermann - 11 folw.
  27. Aurelio Castiglioni - 11 folw.
  28. Franz Langer (AG874) - 11 folw.
  29. Freyton Camirr - 10 folw.
  30. Defloriusz Dyman Wander (AD718) - 10 folw.
  31. Jarosław Michnik - 9 folw.
  32. Ferdynand Dugosz - 9 folw.
  33. Arthur McKinley - 8 folw.
  34. Zuzanna Ossolińska - 8 folw.
  35. Janusz Brakh zu Kartoflelekalta-Kuceł - 8 folw.
  36. Albert von Metzer - 8 folw.
  37. Orjon Surma - 8 folw.
  38. Marcel Hans - 7 folw.
  39. Jacques de Brolle - 6 folw.
  40. Prezerwatyw Tradycja Radziecki - 6 folw.
  41. Otto von Teller - 6 folw.
  42. Robert Dąbski-Hans - 6 folw.
  43. Elżbieta Kaczmarek - 6 folw.
  44. Robert von Thorn - 6 folw.
  45. Ludwik Tomović - 6 folw.
  46. Paulina Natalia Wileńska - 6 folw.

    XII Szlachcice i Szlachcianki,  Stachanowcy i Stachanowki, Sotnicy i Sotnice (3 folwarki/państwowe gospodarstwa/kosze):
  47. Iwan Normalverbraucher - 5 folw.
  48. Vladimir von Hochenhaüser - 5 folw.
  49. Marietta della Veronese - 5 folw.
  50. Hugo Miramontes - 5 folw.
  51. Aroksus Soborowiec - 5 folw.
  52. Wergiliusz Postawny - 5 folw.
  53. Phillip Kurt von Schmidt - 4 folw.
  54. Pel Nander - 4 folw.
  55. Morgan van Bone - 4 folw.
  56. Marcin Mikołaj - 4 folw.
  57. Oliver de Funès - 4 folw.
  58. Konstanty von Jungingen - 4 folw.
  59. Michael Amadeusz Rutzeldorf - 4 folw.
  60. Aaron Ramsey - 4 folw.
  61. Daniel January von Tauer-Krak - 4 folw.
  62. Juliette de Firenza - 4 folw.
  63. Kaspian Morsis - 4 folw.
  64. Wilhelm Orański - 4 folw.
  65. Octavia Mills - 4 folw.
  66. Raisa Komorowska - 3 folw.
  67. śp. Laszk Młynariew - 3 folw.
  68. Ciecierad Ciecieląg - 3 folw.
  69. Kazimierz Sabatowski - 3 folw.
  70. Meisande Gvandoya - 3 folw.
  71. Andy Sky - 3 folw.
  72. Leoncjusz - 3 folw.
  73. Ola Hughson - 3 folw.
  74. Alexander Wnuczkowski - 3 folw.
  75. śp. Juan Pablo Morales - 3 folw.
  76. Karolina von Lichtenstein - 3 folw.
  77. Krzysztof Hans - 3 folw.
  78. Yennefer von Witcher - 3 folw.
  79. Erick Monde-Kovacs - 3 folw.
  80. Kamil Mikołaj Stachowiecki - 3 folw.
  81. Bartłomiej Demiatycz – 3 folw.

    XIII Nienobilitowani posiadacze i posiadaczki ziemscy/kie (1 folwark/państwowe gospodarstwo/kosz i zrzeczenia):

  82. Akrypie Ali Shariati- 91 folw. (zrzeczenie się tytułu i 86 folwarków)
  83. Torkan Ingawaar - 25 folw. (zrzeczenie się tytułu)
  84. Leonard - 2 folw.
  85. Elmuk Wikarde - 2 folw.
  86. PilotPL - 2 folw.
  87. Rhaegar Deithven - 2 folw.
  88. Łukasz Edward Wielki - 2 folw.
  89. Dźandragłupta - 2 folw.
  90. Rattus Norvegicus-Chojnacki - 2 folw.
  91. Petros Ioanosigos Avrampoulos - 2 folw.
  92. Czechu1992 - 2 folw.
  93. Osama bin Ramzani - 2 folw.
  94. Thorgaurt Gvandoya - 2 folw.
  95. Mario Rina Nati - 2 folw.
  96. Fernando Alvarez de Cordoba - 2 folw.
  97. Piotr Laging - 2 folw.
  98. Thorsten Eisenhauer - 2 folw.
  99. Micor Matoch - 2 folw.
  100. Martin - 2 folw.
  101. Markus Arped - 2 folw.
  102. Jan Niezbędny - 2 folw.
  103. Krzysztof Domański - 2 folw.
  104. Stanisław von Tauer - 2 folw.
  105. Jihymed Niezyd - 2 folw.
  106. Filip Lotnik - 2 folw.
  107. Xawery Franciszek Kłopocki - 2 folw. 
  108. Adam Peterelli - 2 folw.
  109. Mieszko Herdel - 2 folw.
  110. Arcadio N. Delart von Witcher - 2 folw.
  111. Amal Chigu - 2 folw.
  112. Norbert Byfyj - 2 folw.
  113. Kaspar Waksman - 2 folw.
  114. Ioannis Avrampoulos - 1 folw.
  115. Sven Haugland - 1 folw.
  116. Apache Uga-Naki - 1 folw.
  117. Ozjasz Goldberg - 1 folw.
  118. Paulus Buddus - 1 folw.
  119. Juan Wilhelm Grenaldi - 1 folw.
  120. Seweryn Santecki – 1 folw.
  121. Kamiljan Harlin von Wespucci – 1 folw.
  122. Alojzy Pupka – 1 folw.
#2
Domagam się 164 dodatkowych folwarków dla tow. Swarzewskiego, to się nie godzi żeby jeszcze nie posiadał szlachetnego ludowego tytułu Katechona!

Swoją drogą: koszy? Ja ostatnio widziałam tylko że tow. Pawłowicz dostał kosza.
#3
Trzeba zrobić aktualizację.
/-/Thomas von Lisendorff - Dostojewski
Prezes Zielonego Świtu 
Admirał MW SZ RB 
Prezes BZS
#4
Zajmę się tym jeszcze dziś. Chyba, że ktoś mnie wyprzedzi. Wink
#5
Trzeba zrobić aplikację, jak kiedyś było ... muszę poszukać bazy danych z nadaniami, wtedy będzie łatwiej
#6
I Katechonowie i Katechonki, Wielcy Przywódcy i Wielkie Przywódczynie, Jahołdajowie i Jahołdaje (400 folwarków/państwowych gospodarstw/koszy):

brak

II Elektorzy i Elektorki, Ukochani Przywódcy i Ukochane Przywódczynie, Atamanowie i Atamanki (300 folwarków/państwowych gospodarstw/koszy):

brak

III Parowie i Paritassy, Szanowni Przywódcy i Szanowne Przywódczynie, Sułtanowie i Sułtanki (200 folwarków/państwowych gospodarstw/koszy):
Maciej Kamiński - 283 folw.
Hewret von Thorn - 245 folw.
Andrzej Swarzewski - 236 folw.

IV Grandowie i Grandessy, Tytularni Przywódcy i Tytularne Przywódczynie, Szachowie i Szachowe (150 folwarków/państwowych gospodarstw/koszy):
Tadeusz Krasnodębski - 163 folw.

V Wielcy Kniaziowie i Wielkie Kniahinie, Pierwsi Przewodniczący i Pierwsze Przewodniczące, Kaganowie i Kaganki (100 folwarków/państwowych gospodarstw/koszy):
Frederick Hufflepuff - 124 folw.
Ronon Dex - 123 folw.
Feliks Spirkin - 122 folw.
Konstanty Jerzy Michalski - 118 folw.
Michelangelo Piccolomini - 114 folw.
Marek Bajtuś - 112 folw.
Alberto Carlos de Medici y Zep - 112 folw.
Thomas von Lisendorff - 106 folw.
Eddard Noqtern - 105 folw.

VI Kniaziowie i Kniahinie, Pierwsi Wiceprzewodniczący i Pierwsze Wiceprzewodniczące, Nurredinowie i Nurrediny (75 folwarków/państwowych gospodarstw/koszy):
Ametyst Faradobus - 99 folw.
Maria von Primisz - 99 folw.
Jan Kaniewski - 91 folw.
Mikołaj Patryk Dostojewski - 86 folw.
Aleksandra Dostojewska - 85 folw.
Antoni Kacper Burbon-Conti - 84 folw.

VII Lordowie i Lordessy, Sekretarze Generalni i Sekretarki Generalne, Wezyrowie i Wezyrki (50 folwarków/państwowych gospodarstw/koszy):
Piotr Paweł de Zaym - 68 folw.
Kristian Arped - 66 folw.
Kamil Maciejewski - 61 folw.
Sheldon Anszlus Lovelace - 57 folw.
Karol Medycejski - 53 folw.
Jan Sapieha - 53 folw.
Iwan Pietrow - 53 folw.

VIII Margrabiowie i Margrabiny, Sekretarze Rzeczywiści i Sekretarki Rzeczywiste, Emirowie i Emirki (30 folwarków/państwowych gospodarstw/koszy):
Ali ibn Abi Talib - 48 folw.
Guliano Montini - 48 folw.
Fiodor Swirydiuk - 46 folw.
Piotr Pawłowicz Dostojewski - 46 folw.
Baltazar Dostojewski - 42 folw.
Karol Wawrzyniec Medyceusz-Zep - 42 folw.
Józef Guljanow - 33 folw.

IX Hrabiowie i Hrabiny, Sekretarze Tytularni i Sekretarki Tytularne, Szejkowie i Szejkowe (18 folwarków/państwowych gospodarstw/koszy):
Ivan von Lichtenstein - 29 folw.
Gaudius van der Cathair - 29 folw.
Herman Kolineusz-Michalski - 27 folw.
Mateusz Adam Sartoneskorsi - 21 folw.
Jan Lubomirski-Dostojewski - 21 folw.
Jan von Maikowski - 20 folw.
Bartłomiej Małczyński - 18 folw.

X Wicehrabiowie i Wicehrabiny, Wielce Zasłużeni Stachanowcy i Wielce Zasłużone Stachanowki, Tumenamirowie i Tumenamiry (12 folwarków/państwowych gospodarstw/koszy):
Józef Konstanty Bagrat - 17 folw.
Lester Nowowicki - 17 p. gosp.
Brandon Noqtern - 16 folw.
Geraint Glyndŵr - 15 folw.
Irmina de Vellior y Thorn - 15 folw.
Michael Wolferine - 15 folw.
Tomasz Wettin - 14 folw.
Tomasz Anter - 14 folw.
August von Medis - 13 folw.
Michael Redwitz - 12 folw.

XI Baronowie i Baronessy, Szanowni Stachanowcy i Szanowne Stachanowki, Esaułowie i Esaułły (6 folwarków/państwowych gospodarstw/koszy):
Tobiasz von Richtoffen - 11 folw.
Daniel von Witt - 11 folw.
Konrad Čech - 11 folw.
Richard Zimmermann - 11 folw.
Aurelio Castiglioni - 11 folw.
Franz Langer - 11 folw.
Freyton Camirr - 10 folw.
Defloriusz Dyman Wander - 10 folw.
Ferdynand Dugosz - 10 folw
Jarosław Michnik - 9 folw.
Paulina Natalia Wileńska - 9 folw..
Arthur McKinley - 8 folw.
Zuzanna Ossolińska - 8 folw.
Janusz Brakh zu Kartoflelekalta-Kuceł - 8 folw.
Albert von Metzer - 8 folw.
Orjon Surma - 8 folw.
Marcel Hans - 7 folw.
Jacques de Brolle - 6 folw.
Prezerwatyw Tradycja Radziecki - 6 folw.
Otto von Teller - 6 folw.
Robert Dąbski-Hans - 6 folw.
Elżbieta Kaczmarek - 6 folw.
Robert von Thorn - 6 folw.
Ludwik Tomović - 6 folw.
Bartłomiej Demiatycz – 6 folw.

XII Szlachcice i Szlachcianki, Stachanowcy i Stachanowki, Sotnicy i Sotnice (3 folwarki/państwowe gospodarstwa/kosze):
Iwan Normalverbraucher - 5 folw.
Vladimir von Hochenhaüser - 5 folw.
Marietta della Veronese - 5 folw.
Hugo Miramontes - 5 folw.
Aroksus Soborowiec - 5 folw.
Wergiliusz Postawny - 5 folw.
Phillip Kurt von Schmidt - 4 folw.
Pel Nander - 4 folw.
Morgan van Bone - 4 folw.
Marcin Mikołaj - 4 folw.
Oliver de Funès - 4 folw.
Konstanty von Jungingen - 4 folw.
Michael Amadeusz Rutzeldorf - 4 folw.
Aaron Ramsey - 4 folw.
Daniel January von Tauer-Krak - 4 folw.
Juliette de Firenza - 4 folw.
Kaspian Morsis - 4 folw.
Wilhelm Orański - 4 folw.
Octavia Mills - 4 folw.
Raisa Komorowska - 3 folw.
śp. Laszk Młynariew - 3 folw.
Ciecierad Ciecieląg - 3 folw.
Kazimierz Sabatowski - 3 folw.
Meisande Gvandoya - 3 folw.
Andy Sky - 3 folw.
Leoncjusz - 3 folw.
Ola Hughson - 3 folw.
Alexander Wnuczkowski - 3 folw.
śp. Juan Pablo Morales - 3 folw.
Karolina von Lichtenstein - 3 folw.
Krzysztof Hans - 3 folw.
Yennefer von Witcher - 3 folw.
Erick Monde-Kovacs - 3 folw.
Kamil Mikołaj Stachowiecki - 3 folw.
Leszek Roskohard - 3 folw.
Kaspar Waksman - 3 folw.
Norbert Byfyj - 3 folw.

XIII Nienobilitowani posiadacze i posiadaczki ziemscy/kie (1 folwark/państwowe gospodarstwo/kosz i zrzeczenia):
Akrypie Ali Shariati- 97 folw. (zrzeczenie się tytułu i 86 folwarków)
Torkan Ingawaar - 25 folw. (zrzeczenie się tytułu)
Leonard - 2 folw.
Elmuk Wikarde - 2 folw.
PilotPL - 2 folw.
Rhaegar Deithven - 2 folw.
Łukasz Edward Wielki - 2 folw.
Dźandragłupta - 2 folw.
Rattus Norvegicus-Chojnacki - 2 folw.
Petros Ioanosigos Avrampoulos - 2 folw.
Czechu1992 - 2 folw.
Osama bin Ramzani - 2 folw.
Thorgaurt Gvandoya - 2 folw.
Mario Rina Nati - 2 folw.
Fernando Alvarez de Cordoba - 2 folw.
Piotr Laging - 2 folw.
Thorsten Eisenhauer - 2 folw.
Micor Matoch - 2 folw.
Martin - 2 folw.
Markus Arped - 2 folw.
Jan Niezbędny - 2 folw.
Krzysztof Domański - 2 folw.
Stanisław von Tauer - 2 folw.
Jihymed Niezyd - 2 folw.
Filip Lotnik - 2 folw.
Xawery Franciszek Kłopocki - 2 folw.
Adam Peterelli - 2 folw.
Mieszko Herdel - 2 folw.
Arcadio N. Delart von Witcher - 2 folw.
Amal Chigu - 2 folw.
Alojzy Pupka – 2 folw.
Ioannis Avrampoulos - 1 folw.
Sven Haugland - 1 folw.
Apache Uga-Naki - 1 folw.
Ozjasz Goldberg - 1 folw.
Paulus Buddus - 1 folw.
Juan Wilhelm Grenaldi - 1 folw.
Seweryn Santecki – 1 folw.
Kamiljan Harlin von Wespucci – 1 folw.
Irmin-Ward - 1 folw.
Albrecht Pringsheim - 1 folw.
Aris Kostas - 1 folw.
Ryszard Maj - 1 folw.
#7
Aktualna lista nadań pod adresem: http://www.bialenia.org.pl/?page_id=7863
lub na stronie poprzez menu:
Władze -> Prezydent -> Rejestr Nadań lennych.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości