• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WYBORY OLI BIALENII 2020
Szanowni Bialeńczycy, prawdziwi patrioci! Goście zagraniczni! Również do was mówię, do bezczelnych sarmackich szpiegów!!!!
CZAS WYBRAĆ KTO JEST LEPSZĄ OLĄ W REPUBLICE BIALEŃSKIEJ!!!

Czy będzie to

Aleksandra Izabela Dostojewska-Swarzewska

[Obrazek: wyioxw.jpg]
[Obrazek: vkkkfi.jpg]

czy Ola Kaarina Isadora Helyanve van Hälsing-Scraw de Cubalibre-Adamas et Marcjan-Chojnacka von Hippogriff?

[Obrazek: ulvhwx.jpg]
Która Ola lepsza?????
(16 głosów w sumie)
Aleksandra Izabela Dostojewska-Swarzewska
5 (31.3%)
Ola Kaarina Isadora Helyanve van Hälsing-Scraw de Cubalibre-Adamas et Marcjan-Chojnacka von Hippogriff
11 (68.8%)

[Obrazek: Q1g6ajZ.png]
(-) mgr Ola Kaarina Isadora Helyanve van Hälsing-Scraw de Cubalibre-Adamas et Marcjan-Chojnacka von Hippogriff
Prezydentka Republiki Baridas, tamże Kwestorka, Cesarzowa Tuolelenkki, Królowa Voxlandu, Suwerenka Kralku, Neapolu, Rzymu, Lupikonu, Almerku, Monachium, Madrytu, Marsylii, Aten, Paryża, Sparty, Berlina, Hugola, Lizbony i Sambany, Arcyksiężna Egerloon, Diuczessa Jajeczka, Baronowa Sint Arco, Baronetessa w Sarmacji, Hrabina Litawy, Szlachetna Dama w Ardemii, Lady Admiralicji.

[-] 2 użytkowników podziękowało za ten post:
  • Akrypa Ali Shariati, Guedes de Lima
Kobiece piękno wyraża się w ruchach, gestach, miłym obyciu, barwie głosu oraz wielu innych cechach, których nie odda w pełni żaden portret lub podobizna. Mityczny Parys zwany również Aleksandrem przed obdarowaniem złotym jabłkiem Afrodyty, miał możność widzieć zarówno ją samą oraz pozostałe boginie.
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • OlaChojnacka
Odpowiemy z całą mocą na tę prowokację.
Niech Moc będzie z Tobą!
[Obrazek: Q1g6ajZ.png]
(-) mgr Ola Kaarina Isadora Helyanve van Hälsing-Scraw de Cubalibre-Adamas et Marcjan-Chojnacka von Hippogriff
Prezydentka Republiki Baridas, tamże Kwestorka, Cesarzowa Tuolelenkki, Królowa Voxlandu, Suwerenka Kralku, Neapolu, Rzymu, Lupikonu, Almerku, Monachium, Madrytu, Marsylii, Aten, Paryża, Sparty, Berlina, Hugola, Lizbony i Sambany, Arcyksiężna Egerloon, Diuczessa Jajeczka, Baronowa Sint Arco, Baronetessa w Sarmacji, Hrabina Litawy, Szlachetna Dama w Ardemii, Lady Admiralicji.

> Niech Moc będzie z Tobą!

I z duchem twoim.
  • OlaChojnacka
Brakuje odpowiedzi "nie mam zdania" lub ”żadnej nie przyznaję wyższości".
Marszałek Wielki Ronon Dex
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Minister Spraw Wewnętrznych
Par - Posiadacz Lenna Razorno, Burmistrz Wolnego Miasta Lisewa, Zarządca Lenna Lisendorff
Przewodniczący Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_10_19_11_09_12.png]
  • OlaChojnacka
> Brakuje odpowiedzi "nie mam zdania" lub ”żadnej nie przyznaję wyższości".

I bardzo słusznie. Wiadomo, że przyznawać wyższość można tylko tow. Akrypie.
Stawiam pół miedziaka, że wygra Ola
  • OlaChojnacka
Przyznam, że moje serce krwawi gdyż jako fanka femdom'u chętnie głos oddalabym na Imperatorową ale jednak prywata każe mi oddać głos na lepszą Olę.
(-)Akrypa Ali Shariati, Imanka Zielonego Kościoła, Teutonka, Postheglistka i Cyrenejka
[Obrazek: db2png_qaqehaq.png]

• OlaChojnacka
Mam trochę problem czy zagłosować jako "gość zagraniczny" jednak wybrałam.
  • OlaChojnacka

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości