• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Postępowanie przygotowawcze - Sygn. Pk 1/20

Postanowienie o wszczęciu postępowania przygotowaczego

1. Wszczyna się postępowanie przygotowawcze w związku z uzasadnionym podejrzeniem popełnienia przestępstwa na szkodę Piusa Marii de Medici poprzez bezprawne zablokowanie dostępu do forum w bliżej nieustalonym okresie czasu przez nieustalonych sprawców, tj. dokonanie czynu z art. 36 ust. 1 k.k.

2. Nadaje się sprawie sygnaturę Pk 1/20.

W wyniku przeprowadzonego śledztwa Policja ustaliła prawdopodobnego sprawcę przestępstwa. W dniu 4 marca w godzinach wieczornych Andrzej Swarzewski przyznał się do do zablokowania konta Piusa Marii de Mediciego. Konto zostało odblokowane 21 kwietnia br. w godzinach porannych. Śledztwo zostaje zamknięte. Niebawem do Rady Republiki zostanie skierowany akt oskarżenia.
Tak tylko zapytam czy członkom takich podejrzanych organizacji, bo w końcu Rotria udaje (bynajmniej nie prześmiewczo) ten cały (tfu) KRK z reala... przysługują normalne prawa w RB?

Inna sprawa, że jak oskarżasz Andrzeja o banowanie tych... żadne kulturalne słowo mi do głowy nie przychodzi, to musisz i mnie oskarżyć. Bo przecież jako Prezydent w pełni (choć po fakcie) zaaprobowałem czyny mojego ministra.

Czekam by zostać oskarżonym...
Marszałek Wielki Ronon Dex
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Minister Spraw Wewnętrznych
Par - Posiadacz Lenna Razorno, Burmistrz Wolnego Miasta Lisewa, Zarządca Lenna Lisendorff
Przewodniczący Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_10_19_11_09_12.png]
Czy nam się chce, czy nie, wszystkim przysługują takie same prawa na terytorium RB. Nie widzę przesłanek do oskarżania twojej osoby, bo nie było tu podżegania, pomocnictwa, sprawstwa kierowniczego ani innej formy zjawiskowej przestępstwa z twojej strony. Poplecznictwa też tu nie widzę - zresztą, nie ma takiego typu przestępstwa w Bialenii.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości