• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NASZE IMPERIUM NEWS nr 2
#1
Cytat:
NASZE IMPERIUM NEWS 

Codzienna dawka rzetelnych informacji


PILNE! WICHRZYCIEL PRZEGRYWA WYBORY W ZWiV

Krótko po godzinie 13:00 ogłoszono wyniki wyborów prezydenckich, które odbyły się w dniu dzisiejszym w Związku Winkulii i Volkianu. Szczęśliwie dla porządku międzynarodowego, wielkim przegranym tych wyborów okazał się znany także w Bialenii, Aleksander Novak, otrzymując TYLKO 1 głos, zapewne swój własny.  Zwycięzcą, a zarazem pierwszym prezydentem ZWiV został Henryk Wspucci, otrzymując AŻ 80 procent głosów.  Profesor Swarzewski, wybitny znawca sytuacji politycznej Nordaty, podkreśla: Przegrana wichrzyciela to dobry znak, miejmy nadzieję, że nowy Pan Prezydent będzie dążył do współpracy i włoży istotny wkład w odbudowaniu przyjacielskich relacji między państwami Nordaty, szczególnie z Brodrią pod panowaniem JW Aleksandry Izabelli. 

1. SARMACJA NA SKRAJU MORALNEGO UPADKU? DZIAŁANIA KSIĘSTWA NEGATYWNIE OCENIA 100% ANKIETOWANYCH. 

W badaniu sondażowym przeprowadzonym przez niezależną mikronacyjną instytucję, na reprezentatywnej grupie mikronautów działających w różnych mikronacjach, na pytanie: Czy szerzenie pijaństwa na Forum Sarmacji jest rzeczą straszną, szkodliwą i antyludzką? , aż 66,7% respondentów odpowiedziało: TAK, pozostałe 33,3% stwierdziło: OCZYWIŚCIE. Nikt z uczestników sondy nie udzielił odpowiedzi, która stawiałaby Księstwo Sarmacji w pozytywnym świetle. Tymczasem, Sarmaci w dalszym ciągu zajmują się propagowaniem pijaństwa, doprowadzając tym samym ku dalszej destrukcji i moralnego upadku własnego państwa. W dniu 27 czerwca 2020 roku, Teutończyk o nazwie barthan bez jakiejkolwiek reakcji władz i administracji Forum Centralnego, wulgarnie stwierdził:  najpierw wypić do dna, a potem butelką roztrzaskać łeb... 

2. ZNANY NAM JUŻ IGNORANT HISTORYCZNY PROPAGUJE PIJAŃSTWO W SARMACJI, BO NIE RADZI SOBIE Z ORTOGRAFIĄ?

Po ostatnim skandalu związanym z używaniem imienia i nazwiska nazistowskiego zbrodniarza przez Marszałka Zgromadzenia w RB, który słynie także z skutecznej walki z zasadami polskiej ortografii (co ujawnia się zresztą w tym, jak się podpisuje, z błędami ortograficznymi), Joahim von R. ponownie trafia na łamy naszych wiadomości. Otóż, jak wynika ze śledztwa dziennikarskiego, Joahim von R. zdaje sobie sprawę o swoich brakach w wykształceniu z zakresu ortografii, przynajmniej od 5 lutego 2020, godz. 17:51. Przyznanie się do błędu jest rzeczą chwalebną, jednakże patrząc na kontekst, mamy do czynienia z obrzydliwym propagowaniem pijaństwa. Joahim von R. na pytanie o powód do alkoholowej libacji, upicia się stwierdził: Bo polska ortografia to straszna rzecz. W świetle powyższych informacji, Joahim von R. powinien zostać niezwłocznie usunięty z zajmowanego stanowiska. Ocenę moralną pozostawiamy do własnych przemyśleń. 

3. OLA CHOJNACKA POZNAŁA SWÓJ BŁĄD? 

Po przeprowadzeniu nieuczciwej, obrzydliwej, nierzetelnej, kłamliwej, prostackiej, okrutnej, złej, haniebnej, obłudnej, zmanipulowanej, wstrętnej, śmiesznej i propagandowej sondy, Ola Chojnacka najwyraźniej zrozumiała swój błąd i udzieliła w dniu dzisiejszym poparcia Aleksandrze Izabelli Dostojewskiej-Swarzewskiej. Cieszymy się więc z takiego obrotu spraw i ufamy, że wzorem pani Chojnackiej, także i inni obłudnicy powrócą na ścieżkę dobra, piękna i prawdy.

Poniżej zapraszamy do udziału w badaniu sondażowym.
Czy Iwan Pietrow jest poważnym politykiem?
(8 głosów w sumie)
NIE
2 (25.0%)
ABSOLUTNIE NIE
6 (75.0%)

[-] 3 użytkowników podziękowało za ten post:
  • Akrypa Ali Shariati, Gregory Mykko, Karl von Schwarzengrau
#2
>Po przeprowadzeniu nieuczciwej, obrzydliwej, nierzetelnej, kłamliwej, prostackiej, okrutnej, złej, haniebnej, obłudnej, zmanipulowanej, wstrętnej, śmiesznej i propagandowej sondy,

A mi się podobała, doceniam fakt tak trafnego przypisania Imperatowej do postaci z Re:Zero i cały luźny charakter plebistydu.

A gazeta fajna, kolorowa, dużo można się dowiedzieć o tym co na świecie i nieironicznie polecam.
(-) Akrypa Ali Shariati, Imanka Zielonego Kościoła, Teutonka, Postheglistka i Cyrenejka
Minister Sprawiedliwości Prokurator Generalny Prezes Policji Krajowej - Postrach Sądowych Kast Pollinu
[Obrazek: 2Tt3c.png][Obrazek: 2Tt3G.png][Obrazek: db2png_qaqehaq.png]

[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Aleksandra I. Dostojewska von Vincis
#3
Z najwyższym szacunkiem wobec Głowy Państwa, dziękuję za wyrazy uznania za trud rzetelnego dziennikarstwa. Oczywiście, kładą nam kłody pod nogi, próbują zastraszyć, zaszczuć, ale nie zagłuszą prawdy, którą niezależni dziennikarze powinni głosić.

Liczę, że zgodzi się Pani Prezydent na przeprowadzenie wywiadu. Serdecznie pozdrawiam.
#4
Chyba muszę przeczytać KK Bialenii...
#5
Proszę nie zastraszać niezależnego dziennikarstwa.
#6
>Proszę nie zastraszać niezależnego dziennikarstwa.

Helmut w ZP 2.0?
#7
Jeżeli ma Pan jakiekolwiek uwagi, to proszę przedstawić je w komentarzu. NASZE IMPERIUM ANI RAZU nie skłamało informując opinię publiczną o pańskiej osobie.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości