• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NASZE IMPERIUM - bliżej ludzkich spraw.
Kochani,

NASZE IMPERIUM chce być jak najbliżej ludzkich spraw, dlatego ruszamy z akcją "NASZE IMPERIUM - bliżej ludzkich spraw". W jej ramach zapraszamy Wszystkich chętnych do przesyłania na mój priv listów o wszelakiej tematyce, mile widziane będą skargi i zażalenie wobec innych osób oraz prośby o interwencje dziennikarskie. Listy mogą pozostać anonimowe, jeśli taka będzie wola nadawcy. 

Pozdrawiamy, 

Zespół Redakcyjny 
Przypominamy o akcji i zapraszamy do udziału, a za nadesłane listy dziękujemy pani Oli Ch. i pani Karolinie von L.
A ja dziękuję za poczęstowanie mnie miękkimi i twardymi narkotykami, przeżycie życia, nawet nie pamiętam wysyłania żadnych listów!
[Obrazek: Q1g6ajZ.png]
(-) mgr Ola Kaarina Isadora Helyanve van Hälsing-Scraw de Cubalibre-Adamas et Marcjan-Chojnacka von Hippogriff
Prezydentka Republiki Baridas, tamże Kwestorka, Cesarzowa Tuolelenkki, Królowa Voxlandu, Suwerenka Kralku, Neapolu, Rzymu, Lupikonu, Almerku, Monachium, Madrytu, Marsylii, Aten, Paryża, Sparty, Berlina, Hugola, Lizbony i Sambany, Arcyksiężna Egerloon, Diuczessa Jajeczka, Baronowa Sint Arco, Baronetessa w Sarmacji, Hrabina Litawy, Szlachetna Dama w Ardemii, Lady Admiralicji.

[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • ʿĀlija zawdżat Akrypa

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości