• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uwolnić Olkę!
Postów na dzień kiedy Aleksandra Dostojewska-Swarzewska była na wolności: ponad 9000.

Postów na dzień kiedy Aleksandra Dostojewska-Swarzewska jest w więzieniu: 1,3 (średnio).

Wnioski nasuwają się same.
Zesłać ją na wyspę Ametysta?
Jestem wolna, choć zajęta, ale nie ukrywam, że trochę bdsm prison rp by się przydało czasami.
(-) mgr Ola Kaarina Isadora Helyanve van Hälsing-Scraw de Cubalibre-Adamas et Marcjan-Chojnacka-Alatristé
Prezydentka Republiki Baridas, Ministra Finansów i Gospodarki w rządzie Prokrustesa, Herold Wielki na dworze Andrzeja Fryderyka.
Kwestorka w Baridasie, Cesarzowa Tuolelenkki, Arcyksiężna Egerloon, Diuczessa Jajeczka, Baronowa Sint Arco, Baronessa w Sarmacji, Hrabina Litawy, Szlachetna Dama w Ardemii, Lady Admiralicji.
> Jestem wolna, choć zajęta, ale nie ukrywam, że trochę bdsm prison rp by się przydało czasami.

Olsa, She Skunk of the SS.

Może wsadźcie mnie do więzienia zamiast AIDS, a Ola będzie mnie tam bedeesemować?
Tow. Swarzewski poprosił mnie o przekazanie pewnej wiadomości Prezesowi Policji Krajowej:

Andrzej Swarzewski napisał(a):MEDYCEJSKI, KURWO JEBANA, PRZESTAŃ MI KURWO RODZINĘ PRZEŚLADOWAĆ, PEDALE REGIONALNY W DUPĘ JEBANY TY
[-] 3 użytkowników podziękowało za ten post:
  • Akrypa Ali Shariati, Ametyst Faradobus, Karol Medycejski
Swarzewski nigdy nie przeklina. :c
(-) Akrypa Ali Shariati, Imanka Zielonego Kościoła, Teutonka, Postheglistka i Cyrenejka
Minister Sprawiedliwości Prokurator Generalny Prezes Policji Krajowej - Postrach Sądowych Kast Pollinu
[Obrazek: 2Tt3c.png][Obrazek: 2Tt3G.png][Obrazek: db2png_qaqehaq.png]

Zasugerowałbym Karolowi ustawienie sobie 0 na profilowe, ale boję się że będę codziennie defekował na klawiaturę.
prof. net. dr h. c. mgr gen. bryg. rez.
Ametyst Herod von Faradobus
Prezydent Republiki Bialeńskiej, Lew Wolnogradu,
Sułtan Faradobaju, Kniaź Jaruzelimy, Nieustająco Król
Hirschbergii i Weerlandu, Uosobienie Pracowitości Etc.
[Obrazek: 85_12_01_21_7_05_03.png]
[Obrazek: z4502630IER,Ziobro-z-dyktafonem.jpg]

Konferencja prasowa Prezesa Policji

Proszę Państwa, Prezes Policji Krajowej nie będzie komentował kalumnii kierowanych pod adresem formacji oraz innych władz Bialenii. Nie będziemy reagować na prowokacje wichrzycieli, zaś wszystkie chuligańskie wybryki będziemy traktować w jedyny słuszny sposób: kierując się prawem i sprawiedliwością.

Drodzy Państwo, ten Pan, który tak się wyraża i jego popelcznicy są jeszcze teraz na wolności, to prawda. Ale obiecuję to Państwu, już nikt nigdy przez tego pana zbanowany nie będzie! Nie może być tak, że tacy ludzie uderzają w naszą partię, nasze wartości i nasz kraj! Nie ma to zgody! Koniec z tym! 
Karol Jan de Médici y Zep

[Obrazek: 1073.png]
[-] 4 użytkowników podziękowało za ten post:
  • Akrypa Ali Shariati, Ametyst Faradobus, Ronon Dex, ʿĀlija zawdżat Akrypa

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości