• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Związek Akrypy z Polyną
[Obrazek: eTwaq11.png]
Towarzyszu Prezydencie Andrzeju Swarzewski,
dnia 2 maja 2019 roku, w pełni sił umysłowych i fizycznych, ja Imanka Zielonego Kościoła - Akrypa Ali Shariati pragnę zawrzeć zgodnie z prawem Republiki Bialeńskiej związek małżeński z Prezydentką Mandragoratu Wandystanu - Towarzyszką Polyną.
Zobowiązuje się do "wzajemnej pomocy, wierności oraz do współdziałania dla dobra rodziny, którą przez nasz związek zakładamy".
(-)Akrypa Ali Shariati, Imanka Zielonego Kościoła, Teutonka, Postheglistka i Cyrenejka
[Obrazek: db2png_qaqehaq.png]

Czy Towarzyszka Polyna potwierdza chęć zawarcia związku małżeńskiego?
> Czy Towarzyszka Polyna potwierdza chęć zawarcia związku małżeńskiego?

Tak.
Wobec zgodnego oświadczenia obu stron, złożonego w obecności świadków, oświadczam, że Związek Małżeński Towarzyszki Akrypy Ali Shariati oraz Towarzyszki Prezydentki Polyny został zawarty.
Bhawo my.

To teraz czekam tylko aż tow. Pupka udzieli nam ślubu w obrządku wandejskim. Mam nadzieję że do końca miesiąca znajdzie na to czas.
Brawo córuś! Brawo Polyna! Nawet nie wiecie jak się cieszę! Zapraszam was obie na herbatkę i kapeczkę czegoś mocniejszego w wolnej chwili aby opić waszą radość po wsze czasy!
~baronessa Maria von Primisz

drugi prezydent Republiki
wielokrotna posłanka i marszałkini, założycielka i liderka partii Jedna Bialenia
założycielka i właścicielka klubu Galacticos Wolnograd
selekcjonerka reprezentacji Republiki Bialeńskiej w piłce nożnej
> Brawo córuś! Brawo Polyna! Nawet nie wiecie jak się cieszę! Zapraszam was obie na herbatkę i kapeczkę czegoś mocniejszego w wolnej chwili aby opić waszą radość po wsze czasy!

Cieszę się że mam towarzyszki imprimatur.

A już się bałam że będzie „ło jezusicku jezusicku, coś ty Akrypa odpierdoliła, z jaką mamlasą ty się wiążesz”.
Niewyobrażalnie się cieszę. ^^
I dziękuje obywatelko matko za waszą radość.

Były już jakieś małżeństwa tylko kobiece w v-świecie? Kobiet tu mało a większość jednak decyduje się na kogoś z grona adoratorów.
Ja sobie nie przypominam ale młoda jestem i nie każdą mikronacje śledziłam.
(-)Akrypa Ali Shariati, Imanka Zielonego Kościoła, Teutonka, Postheglistka i Cyrenejka
[Obrazek: db2png_qaqehaq.png]

> Były już jakieś małżeństwa tylko kobiece w v-świecie?

Nie zdziwiłabym się gdyby nasze było by pierwsze w historii.

Heteryzm to niestety ciężka przypadłość w mikroświecie, szczególnie popularna wśród osób płci K.
Cytat:Były już jakieś małżeństwa tylko kobiece w v-świecie?
Nie, no dziewczyny pojechałyście "na maxa"... Dwie kobiety, a jedna (o jednej wiem...) to transeksualista. Chyba trudno byłoby Was "przebić"... no może gdyby jedna okazała się czarna.

W każdym razie gratuluję i Wszystkiego Najlepszego na nowej drodze życia.
Marszałek Wielki Ronon Dex
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Minister Spraw Wewnętrznych
Par - posiadacz lenna Razorno, burmistrz Wolnego Miasta Lisewa, Zarządca lenna Lisendorff
Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_10_19_11_09_12.png]

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości