• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Formuła Nordaty
Video 
Witam, chciałbym zaprosić Republikę Bialeńską do zostania jednym z 3 Gospodarzy Formuły Nordaty. FN będzie prowadzona przez 3 państwa: Suderland, LRM oraz Bialenię. (Wszystko będzie prowadzone w symulatorze: bycie aktywnym podczas premiery Grand Prix = lepszy pojazd) Jeżeli są Państwo zainteresowani, to podaję wymagania: Stworzenie/Użycie min. 3 torów wyścigowych do kalendarza, Zespoły stworzone przez obywateli Bialenii min. Smile .

[Obrazek: index.png]
Gustaw II Vladerewski
Moje propozycje torów (pierwsze 3 są to tory uliczne-tymczasowe):
nr. 1
[Obrazek: 1200px-Anhembi.png]

nr. 2

[Obrazek: Long_Beach_Street_Circuit_IndyCar.svg]

nr.3
[Obrazek: 1200px-Detroit_Grand_Prix_on_Belle_Isle_1998-2001.png]
nr.4
[Obrazek: 1391px-Mugello_Racing_Circuit_track_map.png]
Gustaw II Vladerewski
Gustaw II Vladerewski napisał(a):Wszystko będzie prowadzone w symulatorze
Tak z ciekawości... w jakim?
Marszałek Wielki Ronon Dex
Wiceprezydent Republiki Bialeńskiej
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Par - Posiadacz Lenna Razorno, Burmistrz Wolnego Miasta Lisewa, Zarządca Lenna Venomania
Przewodniczący Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_10_19_11_09_12.png]
Wszystko będzie symulowane w grze rfactor
Gustaw II Vladerewski
Gustaw II Vladerewski napisał(a):Wszystko będzie symulowane w grze rfactor
Nie mam, to i z Wami nie pojeżdżę... gdyby to było jesienią-zimą to pewnie bym się skusił i gierkę kupił, by się przyłączyć, ale latem... jakoś nie mam parcia na gierki.
Par - Posiadacz Lenna Razorno, Burmistrz Wolnego Miasta Lisewa, Zarządca Lenna Venomania

Czy to jest ten sam symulator który prowadzony był w Suderlandzie?
/-/Thomas von Lisendorff - Dostojewski
Wielki Kniaź Lisendorff 
Admirał MW SZ RB 
 Prezes BZS
Lider Zielonego Świtu 
Ambasador Republiki Bialeńskiej w Królestwie Dreamlandu 
Panie Rononie! To będzie na wzór Grand Prix Narodów! To nie będzie liga, tylko Symulacja.

Nie Symulator który był w Suderlandzie to był Grand Prix 4 a nie rFactor
Gustaw II Vladerewski
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Thomas von Lisendorff
Gustaw II Vladerewski napisał(a):To nie będzie liga, tylko Symulacja.
Jak ja się znam na symulacjach, to w nich się jeździ, lata etc. Osobiście param się symulatorami, ale lotniczymi... choć gdybym się uparł to pewnie z szafy bym wygrzebał kierownicę i pedały samochodowe (nie mylić z lotniczymi pedałami orczyka, które mam przypięte na stałe pod biurkiem - działają inaczej, tam się przesuwa, a nie wciska), bo i był czas, że jakieś symulatory samochodowe też miałem, ale od dawna już się w to nie bawiłem. Tak więc może na jesień dołączę, ale latem mam ciekawsze rzeczy do roboty niż bawić się symulatorami przy kompie.

Chyba się wyraziłem niejasno: https://www.youtube.com/watch?v=Om5yHIzfNbY

To Sztuczna inteligencja będzie jeździć, a zespoły będzie tworzyć np. obywatel (nazwa zespołu, imiona kierowców, malowanie).
Gustaw II Vladerewski
No to na czym polega zabawa, jak wszystko jest ustawione jako AI? Coś jakby rzucać kostką do gry... Gracz ma jakiś wpływ na to co się będzie działo na torze?

No to może jakaś ciekawa strona wizualna tego jest? Na czym polega to malowanie samochodów? Można sobie zrobić dowolne malowanie np. w Photoshopie przy użyciu jakiego "paint kitu"? Tak jak to można robić w symulatorkach lotniczych i jakie robimy dla lotnictwa RB?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości