• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Formuła Nordaty
Gustaw II Vladerewski napisał(a):WIDZIMY SIĘ 30 SIERPNIA!
A tego 30 sierpnia to gdzie i o której się widzimy?
Marszałek Wielki Ronon Dex
Wiceprezydent Republiki Bialeńskiej
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Par - Posiadacz Lenna Razorno, Burmistrz Wolnego Miasta Lisewa, Zarządca Lenna Venomania
Przewodniczący Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_10_19_11_09_12.png]
30 Sierpnia w Ludowej Republice Magnifikatu, na torze ulicznym w Królewcu (prawdopodobnie o godzinie 18)
Gustaw II Vladerewski
Gustaw II Vladerewski napisał(a):30 Sierpnia w Ludowej Republice Magnifikatu, na torze ulicznym w Królewcu (prawdopodobnie o godzinie 18)
Tylko, że Forum LRM obecnie nie działa... Moje pytanie dotyczyło nie gdzie fabularnie, tylko gdzie "fizycznie"? Forum Suderlandu jak rozumiem?
Par - Posiadacz Lenna Razorno, Burmistrz Wolnego Miasta Lisewa, Zarządca Lenna Venomania

Fizycznie to na Youtubie, opublikuję link z premierą na każdym z forów (LRM dostanie wiadomość na discordzie), jak i Discordzie Formuły Nordaty
Gustaw II Vladerewski

LINK DO PREMIERY
Przypominam! Jutro o 18!
Gustaw II Vladerewski
Jakie wrażenia po wyścigu?
Gustaw II Vladerewski
Gustaw II Vladerewski napisał(a):Jakie wrażenia po wyścigu?
Chyba jako jedyny dotrwałem do końca... bo pod koniec mi wyświetlało "1 oglądający".

Technicznie, to miałem bardzo słaby głos (komentatora), ale ponieważ filmików na YT na co dzień nie oglądam, to może coś tam u mnie w ustawieniach. Nie wiem czy wyścig trwający ponad 30 minut nie jest jednak zbyt długi? Nie znam tej gry - proponuje albo zmniejszyć nieco liczbę okrążeń lub zrobić filmik na zasadzie skrótu z wyścigu. Szczególnie, że jako oglądający przyznam, że niewiele widać w sensie tego co się dzieje na torze. Trudno śledzić jak sobie radzą "nasi kierowcy"...

Proponuję by tuż po zakończeniu wyścigu pojawiła się "tablica wyników", bo przyznam, że do chwili obecnej nie wiem jak tak poradzili sobie moi kierowcy. Klasyfikacja powinna być publikowana po zakończeniu wyścigu.

[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Gustaw II Vladerewski
Panie Rononie! Wszystkie informacje są podawane w tym dokumencie: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1...edit#gid=0
Jeśli chodzi o głos, to była to moja pierwsza styczność w "komentowaniu" (raczej nie wejdzie w życie). Jakość filmu nie zależy ode mnie tylko od programu do montażu (trzeba zakupić premium aby dostać 1080p, 4k etc.). Jeśli chodzi o długość wyścigu to aktualnie jest to chyba ustawione na 40% lub 30% całości (normalnie trwa ponad godzinę), tym bardziej, że tego 1 minutowego toru "nie czuć", więc postaram się zmniejszyć długość wyścigu do 20 minut.
Gustaw II Vladerewski
Gustaw II Vladerewski napisał(a):Panie Rononie! Wszystkie informacje są podawane w tym dokumencie: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1...edit#gid=0
A to akurat wiem... link podałeś swego czasu w krzykopudełku. ale gdy pisałem swój post to wyników jeszcze nie było.  Big Grin

N, cóż muszę moich kierowców chyba zdyscyplinować, boi im jakoś słabo poszło...  Wink No cóż, ale w końcu to AI w pełni decyduje, co się na torze dziej... pewnie mnie nie lubi. Tongue

Ale ogólnie OK... dobrze mnie zrozum, przekazałem tylko swoje subiektywne uwagi. Jak dla mnie jak na pierwszy raz to było OK (w końcu wyścig do końca obejrzałem), ot "pierwsze koty za płoty".

[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Gustaw II Vladerewski
Wyniki 1 wyścigu!

[Obrazek: unknown.png]
[Obrazek: unknown.png]
Gustaw II Vladerewski

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości