• 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Historia Bialeńskiej Piłki Nożnej
Ciof!

Zaczęłam tworzyć na stronie opisy historyczne naszych drużyn piłkarskich i rozwoju ligi. Docelowo chciałabym by powstały artykuły o Tajfunie, Galacticos, Robotniku, Gutevalen, LKSie, Legii Nowy Ab'Drost, Legii Bałmustan, Perunie Bałdarasz, FC Bengazi, Szachtarze Karbonowo, Interze Venomenia i Royalu. Zobaczymy na ile starczy mi siły, energii i weny. Na początek cyklu Tajfun/Unia Wolnograd! Bierzcie i czytajcie to wszyscy. Przed chwilą się zorientowałam, że aktualnie Unia gra w Lidze Królewskiej, dopiszę o tym informację w nocy jak wrócę do domu. 

Jak ktoś ma jakieś uwagi albo sugestie to zapraszam. 

http://www.bialenia.org.pl/?page_id=4508

Ciekawa jestem zwłaszcza opinii Jana Sapiehy, to wszak jego klub.
~baronessa Maria von Primisz

drugi prezydent Republiki
wielokrotna posłanka i marszałkini, założycielka i liderka partii Jedna Bialenia
założycielka i właścicielka klubu Galacticos Wolnograd
selekcjonerka reprezentacji Republiki Bialeńskiej w piłce nożnej
A można się pobawić w lekkie formatowanie tekstu i dołączenie podstrony do menu??
Może dać Bialeńskiej Lidze podmenu Drużyny a w niej te podstronę ?
Cytat:A można się pobawić w lekkie formatowanie tekstu i dołączenie podstrony do menu??

Może dać Bialeńskiej Lidze podmenu Drużyny a w niej te podstronę ?

Moja kochana matka znowu pijana i kazała przekazać:

Cytat:Ze taki jrst plan i przeciez nawet w tej sprawie do niego pisalam ale teraz musze wyjsc z domu i bo nie pamietam hasla
(-)Akrypa Ali Shariati, Imanka Zielonego Kościoła, Teutonka, Postheglistka i Cyrenejka
[Obrazek: db2png_qaqehaq.png]

Świetna robota Mario. Jestem pod wielkim wrażeniem. Z niecierpliwością oczekuję następnych.
/-/Thomas von Lisendorff - Dostojewski
Grand Lisendorff 
Admirał MW SZ RB 
Minister Kultury i Sportu 
Wiceminister spraw zagranicznych 
 Prezes BZS
Lider Zielonego Świtu 
Ambasador Republiki Bialeńskiej w Królestwie Dreamlandu 
Cosik tam poprawiłem -> pytanie do autorki "Czy dobrze?".
Wstawiłem do menu drużynę Wink
Cieszy mnie pozytywny odbiór artykułu, zaktualizowałam właśnie o informację o wynikach w Lidze Królewskiej.

@Bajtuś
wielkie dzięki, za poprawienie tekstu, wygląda teraz dużo lepiej. Prosiłabym również od dodanie zakładek "Liga prezydencka (2014)" i "Liga Bialeńska (2015-16)" oraz o dodanie oddzielnej "dużej" zakładki "Zielona liga" (dużej w znaczeniu obok "Mediów") gdzie będę relacjonowała nasze aktualne rozgrywki.

wielokrotna posłanka i marszałkini, założycielka i liderka partii Jedna Bialenia
Druga część naszej podróży, tym razem Galacticos Wolnograd czyli najbardziej utytułowany klub pochodzący z Wypsy Bialenii.
http://www.bialenia.org.pl/?page_id=4542

Zrobiłem małą korektę ... dorzucona do menu.
Moja propozycja coby w pozycji menu występowała tylko nazwa klubu, pełna nazwa rozwala trochę menu.
Dla mnie spoko.

Naprawdę świetna robota, ogólnie można pomyśleć nad jakąś Bialenopedią. Big Grin
[Obrazek: db2png_qaqehaq.png][Obrazek: Ppng_qaqehqe.png][Obrazek: ppr-minip_qaqenrq.png]

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości