• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anatolia Brodryjska co dalej?
Czy jest ktoś z obecnych w Bialenii świadom tego co będzie dalej z Anatolią Brodryjską? Widzę to lenno, które niegdyś Iwan Pietrow kreował, ale teraz to raczej pusta luka w naszym kraju. Czy ktoś jeszcze ma chęci do reanimowania tego tworu czy będzie on stał od tak?
Piotr Konstanty Pawłow
Wiceprezydent Brodrii
Minister Obrony Związku Republik Brodryjskich
Marszałek Brodrii
[Obrazek: 1028.png]
Jeżeli chcesz, możesz stanąć na czele regionu i prowadzić go dalej.
/-/Thomas von Lisendorff - Dostojewski
carewicz brodryjski 
Grand Lisendorff 
Admirał MW SZ RB i Republiki Brodryjskiej 
Minister Kultury i Sportu Bialenii
 Prezes BZS
[Obrazek: AG106.png]
przez Piotr Pawłowicz napisał(a):Czy jest ktoś z obecnych w Bialenii świadom tego co będzie dalej z Anatolią Brodryjską? Widzę to lenno, które niegdyś Iwan Pietrow kreował, ale teraz to raczej pusta luka w naszym kraju. Czy ktoś jeszcze ma chęci do reanimowania tego tworu czy będzie on stał od tak?

Thomas von Lisendorff napisał(a):Jeżeli chcesz, możesz stanąć na czele regionu i prowadzić go dalej.
To nie jest tak do końca "jeśli chcesz to możesz"... lenno zostało przyznane konkretnej osobie. Zmienić ten stan rzeczy może tylko Prezydent, przy czym w takim przypadku robi to w porozumieniu z Lwem Wolnogradu. Tylko Prezydent może pozbawić lenna, bo to prezydent je nadaje... Jedynie v-śmierć powoduje utratę ziem z automatu (no chyba, że ktoś przed tym sporządzi testament i komuś to przekaże).

Najprostszą drogą byłoby przejęcie zarządu nad lennem, za zgodą osoby będącej prawowitym właścicielem lenna - co jest potwierdzane przez Prezydenta, ale w tej materii to mogę wydać stosowne rozporządzenia jako MSW, bo Prezydent dała mi takie uprawnienia i nie musimy czekać na powrót Akrypy czy Ametysta (realowo wypoczywają poza domem czy coś tam i ich obecność jest ograniczona).

Taka sytuacja miała miejsce z lennem Lisendorff - Thomas gdy opuszczał na rok Bialenię przekazał mi zarząd nad swoimi ziemiami, Prezydent (wówczas Andrzej Swarzewski) to potwierdził stosownym dokumentem i przez ten czas korzystałem z takich samych praw jakie miał właściciel lenna. Tak więc jeżeli masz kontakt z Iwanem to się dogadajcie i niech mi to napisze choćby na PW - wtedy zostaniesz Zarządcą Anatolii Bialeńskiej.
Marszałek Wielki Ronon Dex
Wiceprezydent Republiki Bialeńskiej
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Par - Posiadacz Lenna Razorno, Burmistrz Wolnego Miasta Lisewa, Zarządca Lenna Venomania
Miecznik Port Arthurberg
Przewodniczący Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_11_20_1_05_11.png]
Raczej interesowały mnie chęci przejęcia tego Regionu i dalszego jego rozwoju przez kogokolwiek. Stoi takie puste nic  się nie dzieje, a to świetne miejsce na aktywność.
Co do lenna to korzystając z moich nadań folwarków (i faktu zaniknięcia mojego dotychczasowego lenna), pewnie złożę wniosek o swoje włości w Bialenii.
Piotr Konstanty Pawłow
Wiceprezydent Brodrii
Minister Obrony Związku Republik Brodryjskich
Marszałek Brodrii
[Obrazek: 1028.png]
W Anatolii mam lenno, które z pewnych przyczyn jest mi bliskie.
Tu kategorycznie powinna zaistnieć zgoda i wola Iwana, który nadał już Anatolii pewien konsekwentny kierunek i wolałbym go nie zaburzać. Jeżeli natomiast jest wola, aby tworzyć coś w klimacie brodryjskim/ruskim to jest przecież miasto Jedisan, jest cały region, który można by zagospodarować. Zapraszam tu chętnych do współpracy, a wręcz do niej zachęcam i oferuję wsparcie.
prof. net. dr h. c. mgr gen. bryg. rez.
Ametyst Herod von Faradobus
Prezydent Republiki Bialeńskiej, Lew Wolnogradu,
Sułtan Faradobaju, Kniaź Jaruzelimy, Nieustająco Król
Hirschbergii i Weerlandu, Uosobienie Pracowitości Etc.
[Obrazek: 85_12_01_21_7_05_03.png]
Jak to powiedział Aleksander Łukaszenko w nieistniejącym realu: "Dopóki mnie nie zabijecie to nie odejdę".

Moja odpowiedź jest prosta - nie zgodzę się na przekazanie komukolwiek Anatolii Brodryjskiej. Są to moje włości, do których od czasu do czasu zaglądam i wtedy przy nich dłubię.

Jeśli komuś by ta odpowiedź nie pasowała, to w zasadzie wszystko, co chciałbym jeszcze dodać znajduje się w poście tow. Ametysta powyżej.

Dziękuję za uwagę.
Iwan Pietrow
[-] 4 użytkowników podziękowało za ten post:
  • Ametyst Faradobus, Piotr Pawłow, Ronon Dex, Thomas von Lisendorff
Iwan Pietrow napisał(a):...nie zgodzę się na przekazanie komukolwiek Anatolii Brodryjskiej. Są to moje włości, do których od czasu do czasu zaglądam i wtedy przy nich dłubię.
Czyli sprawa jasna... lenno nie zostało porzucone, a jego właściciel nie zamierza nikomu przekazywać zarządu na ziemiami. W zasadzie zamyka to kwestię wątpliwości dotyczących funkcjonowania Anatolii Brodryjskiej.
Marszałek Wielki Ronon Dex
Wiceprezydent Republiki Bialeńskiej
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Par - Posiadacz Lenna Razorno, Burmistrz Wolnego Miasta Lisewa, Zarządca Lenna Venomania
Miecznik Port Arthurberg
Przewodniczący Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_11_20_1_05_11.png]
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Iwan Pietrow
.... natomiast byłoby bardzo fajnie, gdyby rozwinęła się okolica.
prof. net. dr h. c. mgr gen. bryg. rez.
Ametyst Herod von Faradobus
Prezydent Republiki Bialeńskiej, Lew Wolnogradu,
Sułtan Faradobaju, Kniaź Jaruzelimy, Nieustająco Król
Hirschbergii i Weerlandu, Uosobienie Pracowitości Etc.
[Obrazek: 85_12_01_21_7_05_03.png]
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Iwan Pietrow
O cholerka, zapomniałem że Anatolią zarządza Iwan.
Wybacz Iwanie.
/-/Thomas von Lisendorff - Dostojewski
carewicz brodryjski 
Grand Lisendorff 
Admirał MW SZ RB i Republiki Brodryjskiej 
Minister Kultury i Sportu Bialenii
 Prezes BZS
[Obrazek: AG106.png]

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości