• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Święto Ludu i Patrona
Ludzie!

Obchodzimy dziś jedno z najważniejszych świąt dla naszej wolnej ojczyzny, święto naszego wielkiego patrona - Muamara Kaddafiego, oraz jego dzieci mikronacyjnych - ludu Bialenii!
Nasz Wielki Wezyr i wódz Dżamahiriji jest postacią która oświetla naszą ojczyznę od czasów szlachetnych dni Powstania Marcowego gdy to w blasku jego idei walczyliśmy z obrzydliwymi diplodogami Sarmackiego imperializmu! Wróg jednak nie śpi! Nawet najwięksi bohatyrowie socjalizmu i narodu Bialeńskiego mogą okazać się zdrajcami i nawet gdy nie widzimy atakować nasz wielki naród! Dobrze jednak wiemy, że ich ciała zostaną zmiecione przez potęgę naszą którą mamy dzięki temu, że wielki Patron jest w każdy naszym sercu i Lud Bialenii ma odwagę powiedzieć nieprzyjaciołom: Wypierdalać!

Ostatnie miesiące stały pod pewnym wpływem kryzysu jednak wszystko wskazuje na to, że te ponure dni przeminą wraz z końcem wakacji. Niedowiarkom przypominam, że moja kadencja trwa nadal i stalową pięścią uzbrojoną w idee naszego Patrona plus Mao, Husseina, Kemaluka i Chomeiniego, zmiażdżę wszelkie oportunistyczne elementy antyludowe i imperialistyczne tak w mikronacji naszej jak i na całym Polinie!
By morale Ludu wzrastały mam zamiar rozdać wam należne dary za służbę wielkiej wizji Kaddafiego.

Jednak przed folwarkami zapraszam do wysłuchania pieśni poświęconej naszemu Patronowi którą nakręcili Brodryjscy emigranci dla swojej nowej ojczyzny.
Cytat:ʿĀliji zawdżat Akrypie - 20 folwarków,
Ametystowi Faradobusowi - 20 folwarków,
Andrzejowi Swarzewskiemu - 0 folwarka, ni folwarka dla niego!
Iwanowi Pietrowowi - 5 folwarków,
Jankowi Sapiesze - 20 folwarków,
Joahimowi von Ribertropowi - 20 folwarków,
Karolowi Medycejskiemu - 20 folwarki,
Marekowi Bajtusiowi - 15 folwarków,
Rononowi Dexowi - 20 folwarków,
Thomas von Lisendroff - 15 folwarków

Dodatkowo Ronona Dexa za wszelkie zasługi nagradzam, Złotym Medalem Gwardyjskim:

[Obrazek: 3_21_03_20_6_27_40.png]

I jeszcze raz!

Życzę wam wszystkim by się wam Kaddafii przyśnił i zostawił dużo prezentów pod poduszką!*

*Zgodnie z zwyczajem 1 września Patron Kadafi zostawia pod poduszkami patriotów cukierki i inne prezenty którymi bawią się grzeczni chłopcy i niegrzeczne dziewczynki.
(-)Akrypa Ali Shariati, Imanka Zielonego Kościoła, Teutonka, Postheglistka i Cyrenejka
[Obrazek: db2png_qaqehaq.png]

[-] 5 użytkowników podziękowało za ten post:
  • Ametyst Faradobus, Janek Sapieha, Karol Medycejski, Ronon Dex, Thomas von Lisendorff
Dziękuję za hojne nadania, zaraz uzupełnię spis nadań.

Rada Republiki nadała Prezydent - 25 folwarków

Dowódca Sił Zbrojnych RB nadał odznaczenia wojskowe w rozkazie okolicznościowym.
Marszałek Wielki Ronon Dex
Wiceprezydent Republiki Bialeńskiej
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Par - Posiadacz Lenna Razorno, Burmistrz Wolnego Miasta Lisewa, Zarządca Lenna Venomania
Przewodniczący Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_10_19_11_09_12.png]
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Thomas von Lisendorff
Serdeczne Sternik zapłać, teraz jestem sułtanem. Jako Lew tradycyjnie proszę o deklaracje, czy ktoś chce jakieś nowe lenno, bo wiem że takie marzenia mają, a tych lenników, którzy są panami dwóch majątków proszę o informację, do którego dopisać ile folwarków.
prof. net. dr h. c. mgr gen. bryg. rez.
Ametyst z rodu Faradobusów
Prezydent Republiki Bialeńskiej, Przywódca Nacji,
Lew Wolnogradu, Sułtan Faradobaju, Kniaź Jaruzelimy,
Nieustająco Król Hirschbergii i Weerlandu Etc.
[Obrazek: thumb_85_11_07_19_7_19_34.png]
Dziękuje bardzo za otrzymane folawarki oraz odznaczenia.
/-/Thomas von Lisendorff - Dostojewski
Wielki Kniaź Lisendorff 
Admirał MW SZ RB 
 Prezes BZS
Lider Zielonego Świtu 
Ambasador Republiki Bialeńskiej w Królestwie Dreamlandu 
Spis nadań lennych  - został uaktualniony.

Ametystowi Faradobusowi, gratuluję uzyskanie tytułu Para,
Thomasowi von Lisendorff, gratuluję uzyskania tytułu Granda,
Par - Posiadacz Lenna Razorno, Burmistrz Wolnego Miasta Lisewa, Zarządca Lenna Venomania

[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Thomas von Lisendorff
Zapraszam wszystkich do Faradobaju na intronizację sułtańską, którą odbędę jakoś na dniach.

Trochę szkoda, że zanika tradycja nadawania 1 września Orderu Patrona, ale widać nikt nie zasłużył się na tyle. Ja tymczasem mogę pobawić się wreszcie w stworzenie aktualnego wykazu odznaczonych.
Ametyst Faradobus napisał(a):Ja tymczasem mogę pobawić się wreszcie w stworzenie aktualnego wykazu odznaczonych.

I czas najwyższy... Przy okazji sądzę, że w przypadku Obywateli RB (czy niektórych nieobecnych, ale długoletnich i zasłużonych) można by do tego dołożyć takie "gabloty z medalami", gdzie się będzie umieszczało posiadane przez nich odznaczenia, w formie pełnej.

O tym właśnie myślę. Przy okazji - wydaje mi się, że Joachim też awansował.
Ametyst Faradobus napisał(a):O tym właśnie myślę. Przy okazji - wydaje mi się, że Joachim też awansował.
Jeszcze mu 5 brakuje...

> Spis nadań lennych - został uaktualniony.

No chyba nie do końca.

[Obrazek: Vyxa2zq.png]

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości