• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Meeting
Przyjeliśmy wasze zaproszenie od Tomasza von Lisendorff i Ronona Dexa. Co do form współpracy, gościnności i aktualnej sytuacji NUPIA musimy się naradzić. Fizycznie już tu jesteśmy.
Jako Minister do Spraw Zagranicznych Republiki witam Was na bialeńskiej ziemi. Mam nadzieję, że okaże się dla Was przyjazną przystanią.
prof. net. dr h. c. mgr gen. bryg. rez.
Ametyst z rodu Faradobusów
Prezydent Republiki Bialeńskiej, Przywódca Nacji,
Lew Wolnogradu, Sułtan Faradobaju, Kniaź Jaruzelimy,
Nieustająco Król Hirschbergii i Weerlandu Etc.
[Obrazek: thumb_85_11_07_19_7_19_34.png]
Jako Dowódca Sił Zbrojnych oraz Minister Spraw Wewnętrznych również serdecznie witam Naszych Przyjaciół i Sojuszników na bialeńskiej ziemi.
Marszałek Wielki Ronon Dex
Wiceprezydent Republiki Bialeńskiej
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Par - Posiadacz Lenna Razorno, Burmistrz Wolnego Miasta Lisewa, Zarządca Lenna Venomania
Przewodniczący Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_10_19_11_09_12.png]
Dzień Ziobry. Miło Was współgościć. Myślę, że jeśli chodzi o formę współpracy, to będzie zależna głównie od NUPIA, bo Bialeńczycy nie mają w tym względzie specjalnych preferencji. Wolicie przeczekać jak Suderland? Proszę bardzo. Będziecie chcieli bardziej się zintegrować? Myślę, że nie będzie z tym problemu.
Nie będzie niczego!
Witam serdecznie w Bialenii.
/-/Thomas von Lisendorff - Dostojewski
Wielki Kniaź Lisendorff 
Admirał MW SZ RB 
 Prezes BZS
Lider Zielonego Świtu 
Ambasador Republiki Bialeńskiej w Królestwie Dreamlandu 
Jako jedynie turystka również witam!
(-) mgr Ola Kaarina Isadora Helyanve van Hälsing-Scraw de Cubalibre-Adamas et Marcjan-Chojnacka-Alatristé
Prezydentka Republiki Baridas, Ministra Finansów i Gospodarki w rządzie Prokrustesa, Herold Wielki na dworze Andrzeja Fryderyka.
Kwestorka w Baridasie, Cesarzowa Tuolelenkki, Arcyksiężna Egerloon, Diuczessa Jajeczka, Baronowa Sint Arco, Baronessa w Sarmacji, Hrabina Litawy, Szlachetna Dama w Ardemii, Lady Admiralicji.
Ze swojej Apaczowej strony również pragnę przywitać się z Bialeńczykami. Dziękujemy Wam za Waszą gościnność, Wy możecie na nas również liczyć w przyszłości.

Pozdrawiam!
Kochamy vas i pomagamy vam.
prof. net. dr h. c. mgr gen. bryg. rez.
Ametyst z rodu Faradobusów
Prezydent Republiki Bialeńskiej, Przywódca Nacji,
Lew Wolnogradu, Sułtan Faradobaju, Kniaź Jaruzelimy,
Nieustająco Król Hirschbergii i Weerlandu Etc.
[Obrazek: thumb_85_11_07_19_7_19_34.png]
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • OlaChojnacka
Niebywałe !!! To naprawdę Wy ! NUPIA reprezentowana przez niezapomnianego Apache Uganaki oraz Pela Nandera twórcę legendarnej mapy. Starsi koledzy nieraz opowiadali to i owo, lecz nie sądziłem, że kiedykolwiek będę miał zaszczyt poznać osobiście. Znakomite uczucie, porównywalne jedynie z tym co czuł Fox Molder zwiedzając "Archiwum X". Niech moc będzie z Wami.
Tak, tak we własnych osobistościach. Smile Ale też nie zakończaliśmy działalności także w różnych miejscach można nas znaleźć. Wszystko pozostaje niezwykłe.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości