• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zielona Liga - WAŻNE
Drodzy trenerzy prosiłabym o wszystkie możliwe informacje o waszych klubach, screeny wyników informacje o nich z poprzednich sezonów, ligi i sezony w jakich do tej pory wasz zespół występował, jeśli istnieje logo to je, jeśli nie to informację czy chcielibyście bym wam takie stworzyła. Jeśli powstawały raporty z wyników waszych zespołów w mikroświatowej prasie to także poproszę o linki.
~baronessa Maria von Primisz

drugi prezydent Republiki
wielokrotna posłanka i marszałkini, założycielka i liderka partii Jedna Bialenia
założycielka i właścicielka klubu Galacticos Wolnograd
selekcjonerka reprezentacji Republiki Bialeńskiej w piłce nożnej
Postaram się w najbliższym czasie dostarczyć takie info.
/-/Thomas von Lisendorff - Dostojewski
Prezes Zielonego Świtu 
Admirał MW SZ RB 
Prezes BZS
Za dużo tego nie będzie, ale postaram się coś znaleźć. Musiałbym poszukać na poprzednim forum oraz może gdzieś w archiwach na GG.
/-/ Feliks Spirkin
- Prezes FK Partizan Bałdarasz 
- Członek Bialeńskiego Związku Sportowego 
To moja nowa drużyna, wcześniej nie brałem udziału w meczach. Smile

Tytularny Król Batawii, Rzeczypospolitej Rusi i Uhrainy
Pretendent do tronu Brodrii
Sędzia Ludowy Republiki Bialeńskiej
Miałem drużynę wcześniej, ale po likwidacji Ligi Bialeńskiej dane o drużynie wsiąkły, a archiwum nie mam.
A co Panowie na to, aby stworzyć w BZP dział, gdzie każda drużyna miałaby swój własny kącik? Dzięki temu trenerzy mogliby opisywać spotkania oraz aktualną sytuację w klubie.
/-/ Feliks Spirkin
Utworzyłam wstępną wersję artykułu informacyjnego o sezonie, będzie tam aktualizowana tabela jak już się zaczną rozgrywki. Brakuje mi części informacji o drużynach, a także aktualnych herbów Partizana (wiem że powstaje), Legii oraz Spartaka. Jak tylko je dostanę to podmienię.

http://www.bialenia.org.pl/?page_id=4587

EDIT: Przy okazji prośba do Bajtusia o podpięcie powyższej strony pod przycisk "Zielona Liga"

wielokrotna posłanka i marszałkini, założycielka i liderka partii Jedna Bialenia
Już podpięta .. jedynie trzeba poprawić link do X11 coby otwierał sie w nowym oknie (już poprawiłem).
Jak już wcześniej pisałem, co sądzicie o pomyśle, aby w Bialenii powstała instytucja zajmująca się przyjmowaniem zakładów bukmacherskich? Dzięki temu moglibyśmy obstawiać mecze Zielonej Ligii, a w zamian możnaby wygrać określoną liczbę folwarków. Oczywiście wymaga to przygotowania prawnego, aby takowe zjawisko było legalne, ale myślę, że jest to do zrobienia.
/-/ Feliks Spirkin
Bardzo popieram ten pomysł, mógby on nie tylko zaostrzyć rywalizację w lidze, ale także dać powód do jej śledzenia nie-managerom, na przykład Prezydentowi dla którego byłaby to jedyna możliwość zdobycia folwarków podczas (dłuuuuuuuugiej) kadencji.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości