• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zielona Liga - WAŻNE
A kto wie, może także obstawialibyśmy wyniki wyborów politycznych? Kombinacji jest wiele.
/-/ Feliks Spirkin
- Prezes FK Partizan Bałdarasz 
- Członek Bialeńskiego Związku Sportowego 
Stawiam 10 folwarków na reelekcję Andrzeja w wrześniu. Wink
~baronessa Maria von Primisz

drugi prezydent Republiki
wielokrotna posłanka i marszałkini, założycielka i liderka partii Jedna Bialenia
założycielka i właścicielka klubu Galacticos Wolnograd
selekcjonerka reprezentacji Republiki Bialeńskiej w piłce nożnej
Specjalnie nie wystartuję, żebyś przegrała. Tongue
A co do pomysłu, to ja nie wiem czy dobrym pomysłem jest hazard folwarkami.
No to był żart, bo w pomyśle chodzi raczej o ligę typerów pod egidą Państwa w której zdobywałoby się punkty za udane typy, a na koniec sezonu zwycięzca dostawałby powiedzmy 7 folwarków, drugi 4, trzeci jeden. Czy coś takiego. Po prostu nie mamy systemu gospodarczego i długo nie będziemy mieli raczej bo to nie jest priorytet z oczywistych przyczyn, więc folwarki są jedynym dobrem.

wielokrotna posłanka i marszałkini, założycielka i liderka partii Jedna Bialenia
Dokładnie, trzeba to zorganizować tak, aby nikt nie był stratny, a z drugiej strony też, żeby nikt nie przegonił w ilości folwarków osób, które na nie ciężko zapracowały przez ostatnie kilkanaście lat.
/-/ Feliks Spirkin
- Prezes FK Partizan Bałdarasz 
- Członek Bialeńskiego Związku Sportowego 
7 folwarków? Ostatnio Bajtuś i Ronon dostali po 6 za półtora miesiąca ciężkiej pracy nad stroną, więc chyba 7 za typowanie to byłoby trochę za dużo.
Myślę, że jakiś forumowy system gospodarczy moglibyśmy mieć od zaraz, a potem zostałby zinformatyzowany, ale to temat na inny wątek.
No to 3,2,1 liczby wymyśliłam na poczekaniu, nie wiem jaki teraz jest taryfikator. Co od sytemu to zeby go mieć trzeba mieć gdzie wydawać pieniądze, trzeba mieć instytucje etc. inaczej to będą pusty Bialeny dla Bialenów.

Ja tam uważam, że żadnych folwarków. Poczekajmy na bialeny lub cokolwiek innego. Uważam, że dobrą nagrodą jest jeden folwark w jakiś zawodach ale umiejętności i reprezentowanie Bialenii w sporcie to jednak jakaś zasługa a hazard to wątpię.
Folwarki mają jednak zgodnie z ideą reprezentować ilość wkładu i zasług dla państwa i nie mogą być w takich ilościach wygrywane/przegrywane. Najlepiej jakby można było obstawiać za kasę z X11.
(-) Akrypa

Mikołaju, mogłabym prosić o jakieś informację na temat Korony? Czy dobrze mi się wydaje, że byłeś brązowym medalistą w ósmym sezonie? Masz gdzieś udokumentowane swoje wyniki? Masz jakiś herb? Jak nie to chcesz samemu stworzyć czy ja mam to uczynić?

Korona Patrykpolis to klub działający na terenie miejscowości Patrykpolis położonej w zachodniej Bialenii, na terenie mojego byłego lenna. Większość kibiców stanowią mieszkańcy Patrykpolis i okolic, a także Ostyjczycy rozsiani po całym v-świecie. Być może rzeczywiście byłem brązowym medalistą, nie pamiętam tego. Jedyną dokumentacją wyników Korony są relacje w tym wątku. Korona ma swój herb (zdjęcie poniżej), ale nie jest to jakieś arcydzieło.

[Obrazek: 192kqc.png]

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości