• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przyszłość BZCPP...
Jak zauważam, a raczej zauważył to Ametyst w Mikroświecie coś się ruszyło w kierunku zabawy w komunikację lotniczą.

W związku z tym trzeba uaktywnić nasz BZCPP, który stworzony wg pomysłu v-zmarłego Kamila trochę poszedł niekoniecznie w dobrym kierunku.

O ile rejestr statków powietrznych jest w narracji komunikacji lotniczej przydatny, to już te inne sformalizowane dokumenty raczej niczemu nie służą... raczej nie będziemy się bawić w "wypełnianie druczków".

W związku z powyższym proponuję byśmy (to oczywiście do Ametysta, który prężnie działa w komunikacji lotniczej) się za ten BZCPP zabrali. 

Na początek zrobi się nowy i aktualny rejestr... bo obecny jest mocno nieaktualny. 

Może zresztą na wzór tego co wykombinowałem swego czasu w Palatynacie Leocji wyda się jakieś karty rejestracyjne naszych cywilnych samolotów. Może nie od razu wszystkich (bo tego sporo by było), ale tych komunikacyjnych latających poza granice kraju. Zawsze to jakieś ubarwienie lotniczej narracji.

Drugim kierunkiem działania było zrobienie mapy czynnych lotnisk mikroświata i co za tym idzie mapy połączeń lotniczych.

Trzeba tutaj posprzątać, zaarchowizować co niepotrzebne i zrobić aktualnie kwestie. Dzisiaj jestem w podróży, ale jutro można zacząć sprzątanie i przygotowanie BZCPP do działania wg nowych potrzeb.
Marszałek Wielki Ronon Dex
Wiceprezydent Republiki Bialeńskiej
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Par - Posiadacz Lenna Razorno, Burmistrz Wolnego Miasta Lisewa, Zarządca Lenna Venomania
Przewodniczący Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_10_19_11_09_12.png]
A może połączmy BZCPP z Bialeńskimi Portami Lotniczymi? Nie wiem, czy w dzisiejszych czasach utrzymywanie na siłę dwóch osobnych państwowych instytucji zajmujących się podobnego typu działalnością ma sens.

Z resztą się zgadzam i sam miałem coś proponować.
prof. net. dr h. c. mgr gen. bryg. rez.
Ametyst z rodu Faradobusów
Prezydent Republiki Bialeńskiej, Przywódca Nacji,
Lew Wolnogradu, Sułtan Faradobaju, Kniaź Jaruzelimy,
Nieustająco Król Hirschbergii i Weerlandu Etc.
[Obrazek: thumb_85_11_07_19_7_19_34.png]
I to jest bardzo dobry pomysł... sam się zastanawiałem nad sensem utrzymywania tego przedsiębiorstwa, które tak naprawdę jest reliktem po czasach "gospodarki księgowych".

W takim razie proponuję utworzenie Bialeńskiego Zarządu Lotnictwa Cywilnego (BZLC), przedsiębiorstwa państwowego, które będzie zarządzało zarówno cywilnymi portami lotniczymi, jak i przestrzenią powietrzną oraz prowadziło rejestracje cywilnych statków powietrznych.

Powstanie poprzez połączenie BZCPP i BPL... Jak rozumiem mogę na Ciebie, Ametyście liczyć w tym zakresie, bo nie uśmiecha mi się prowadzić kolejnej państwowej firmy w pojedynkę.

Jeżeli tak, to po powrocie (aktualnie jadę pociągiem) zabiorę się za uporządkowanie tego wszystkiego i stworzenie nowego przedsiębiorstwa z tych dwóch dotychczasowych. Co potrzebne się wrzuci do nowego działu, a resztę zarchiwizuje.
Marszałek Wielki Ronon Dex
Wiceprezydent Republiki Bialeńskiej
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Par - Posiadacz Lenna Razorno, Burmistrz Wolnego Miasta Lisewa, Zarządca Lenna Venomania
Przewodniczący Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_10_19_11_09_12.png]
Chętnie pomogę. Trzeba tylko stworzyć plan działań.
prof. net. dr h. c. mgr gen. bryg. rez.
Ametyst z rodu Faradobusów
Prezydent Republiki Bialeńskiej, Przywódca Nacji,
Lew Wolnogradu, Sułtan Faradobaju, Kniaź Jaruzelimy,
Nieustająco Król Hirschbergii i Weerlandu Etc.
[Obrazek: thumb_85_11_07_19_7_19_34.png]

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości