• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hezbollah
Hezbollah to nowo powstały klub, założony przez Ajatollaha Alego. Stadion znajduje się niedaleko meczetu w Wolnogradzie. Większość stadionów jest czyjegoś imienia, Hezbollah jako klub religijny postanowił poświęcić stadion, jest on pod wezwaniem Muamara Kadafiego. W klubie grają przede wszystkim wyznawcy, członkowie Zielonego Kościoła.  Nad logiem jeszcze wierni pracują, będzie ono dostępne jeszcze w tym tygodniu.

Trener: Ali ibn Abi Talib
Stadion: Stadion pw. Muammara, Wolnogradzie (Bialenia)
Przydomek: Boscy, Błogosławieni 
Sukcesy: Nowopowstali
Powstanie: 03.05.2019
Ajatollah Ali ibn Abi Talib
Galaktyczni już niemogą się doczekać derbów i palenia skrojonych zielonych flag. Witamy stołecznego rywala!
~baronessa Maria von Primisz

drugi prezydent Republiki
wielokrotna posłanka i marszałkini, założycielka i liderka partii Jedna Bialenia
założycielka i właścicielka klubu Galacticos Wolnograd
selekcjonerka reprezentacji Republiki Bialeńskiej w piłce nożnej
Nie spojrzałam w jakim dziale jest ten temat, i myślałam że Bialenia szykuje się na walkę z syjonistami.
Wiesz, kluby piłkarskie bywają ledwie przykrywką dla bojówek i organizacji parających się innymi zajęciami. Wink
~baronessa Maria von Primisz

drugi prezydent Republiki
wielokrotna posłanka i marszałkini, założycielka i liderka partii Jedna Bialenia
założycielka i właścicielka klubu Galacticos Wolnograd
selekcjonerka reprezentacji Republiki Bialeńskiej w piłce nożnej
A są gdzieś w mikroświecie syjoniści? Jeśli są, to można rozważyć walkę, Towarzyszko.
> A są gdzieś w mikroświecie syjoniści?

Pewnie gdzieś są, tylko jeszcze nie rozpoczęli aliji. Trzeba posprawdzać zmiany nazwisk.
Już nie mogę się doczekać meczu przyjaźni z Partizanem. Powodzenia Towarzyszu!
/-/ Feliks Spirkin
- Prezes FK Partizan Bałdarasz 
- Członek Bialeńskiego Związku Sportowego 
Powodzenia wszystkim. Zielony Kościół brzydzi się nienawiścią, oprócz Dżihadu on jest słuszny <3
Co do syjonistów to kiedyś, ktoś chciał zrobić mikronację w klimatach Izraela xD ale to lata temu Big Grin
Może rts Hooligans i po meczu multi z ustawką Big Grin ? P.S gra młodości xD
Ajatollah Ali ibn Abi Talib

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości