• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FC Bengazi
FC Bengazi - Jedyny Pustynny Klub w Zielonej Lidze!
[Obrazek: 2015-01-17-002944-600x340.jpg]
Trener: Akrypa Ali Shariati
Stadion: Stadion 27 lipca, Bengazi (Dżamahirija Bengazijska)
Przydomek: Mułłowie, Kuce Chaosu
Sukcesy: 2x 5 miejsce (II, III), Odebranie Mistrzostwa Sarmatom dzięki 2 remisom w 2 sezonie
Powstanie: 15 Kwietnia 2014
Sezony: II – IV, XI
Sztama: Hezbollah, FK Partizan Baldarasz
Kosa: Korona Patrykpolis, Legia Lisendorff, Galacticos Wolnograd

[Obrazek: j1JcQXH.png]
Maskotka Klubu, Córka Rewolucji - Wyn
w stroju wyjazdowym

[Obrazek: mZvvAEX.png]
Logo zespołu
Pierwsza Przewodnicząca, Imouto, Liderka Rewolucji, Uczestniczka Powstania Marcowego
Akrypa Ali Shariati, Али Шариати Aкриловый, Ακρυπα Αλί Σάριατι, الاكريليك علي شريعتي
Obywatelka Bialenii pochodzenia Teutońskiego, Imanka Szyizmu, XXIX Prezydent RB

Cytując samą siebie sprzed 5 lat "głupie Bengazi!". Mam nadzieję, że tym razem wyjazdy na pustynię będą mniej niszczące dla moich gwiazd.
~baronessa Maria von Primisz

drugi prezydent Republiki
wielokrotna posłanka i marszałkini, założycielka i liderka partii Jedna Bialenia
założycielka i właścicielka klubu Galacticos Wolnograd
selekcjonerka reprezentacji Republiki Bialeńskiej w piłce nożnej
Pożegnalne Ciof wszystkim!

Znikam na 5 dni z obiegu publicznego ale spokojnie czasu nie marnuje. Do Świątyni będą przychodzić moim ludzie przez których będzie się kontrolować FC Bengazi i liczymy na dobry mecz z przyjaciółmi. Po ostatnim zwycięstwie jestem dobrej myśli i trochę poeksperymentujemy.

Głównie jednak mam zamiar wziąć się za wykłady bo przez natłok pracy zaniedbałam to po co wróciłam. Planuje 2. może 3 jak dobrze pójdzie. Oczywiście możecie mnie odwiedzać (pw) to się wypowiem. Jeśli sytuacja będzie tragiczna to wypowiem się w świątyni na temat świecki ale raczej tego nie oczekujcie.
A i muszę się przygotować do ślubu! Moja Ukochana Towarzyszka dba o morale i motywacje Wandejczyków by wszystko wyszło odpowiednio. ^^
Pierwsza Przewodnicząca, Imouto, Liderka Rewolucji, Uczestniczka Powstania Marcowego
Akrypa Ali Shariati, Али Шариати Aкриловый, Ακρυπα Αλί Σάριατι, الاكريليك علي شريعتي

Będziemy tęsknić, ale powodzenia Towarzyszu! Niech prowadzi Cię Twój anioł Vert.
[*] Venomania.
Zwycięstwo, Porażka i Remis. Średnio idzie mi prowadzenie drużyny, FC Bengazi póki co średniakuje ale mam nadzieje, że utrzymamy się na tej najlepszej pozycji za 3 tygrysami do których na szczęście należą także towarzysze z Jahołdy. We wtorek kolejny bratni mecz, tym razem z Hezbolahhem Wolnograd. ^^
Póki co głównie uczyłam się jak prowadzić team, mam nadzieje, że to co zrobiłam i wymyśliłam teraz na dłużej zagwarantuje sukcesy. ^^
A Wyn będzie częściej pokazywać swoją prawdziwą stronę radości z 3 punktów.

Dzisiaj mamy spotkanie z przyjacielem z Wolnogradu, zapowiadamy emocjonujący mecz który skończy się lekkim zwycięstwem gospodarzy.
Kluczowe jest teraz zwycięstwo by następnie połamać nogi frajerom z Galacticos i Legii aby bracia z Jahołdy mogli zdobyć tytuł mistrzowski.

Do drobnej dziewczynki która podaje się za Imanke podchodzi dziennikarz z południa.
- Ciof! Jak grać pani Imanko?
Imanka zaskoczona tym, że ktoś ją podchodzi od tyłu, podskakuje, wyciąga pistolet i celuje w napastnika. Po zobaczeniu, że to zwykły frajer ze Dolnogradu chowa broń i prosi o powtórzenie pytania.
- Jak FC Bengazi planuje rozgrywać mecze bo ostatnio było dużo kąbinowania i jaka taktyka będzie tera?
- Znam jedną taktykę - "Wɜpɜrduʌæ". Z braćmi grać miło, przyjemnie i fajne akcje dla uciechy fanów. A z lamusami heretyckimi trzeba ostro, na***rda**ć im bramkę aż bramkarz się ze**a, a resztę chłoptasiów kopać, grać ostro tak by do kolejnego meczu z braćmi z Jahołdy co drugi nie wrócił na boisko. Wororʉ!

Spodobało mi się robić tak jak Thomas:

Kolejka 1 w Zielona Liga:
FC Bengazi 3 (0 - 1) 1 KS Ibaza ^^

Kolejka 2 w Zielona Liga:
FK Partizan Baldarasz 4 (3 - 1) 2 FC Bengazi :c

Kolejka 3 w Zielona Liga:
FC Bengazi 0 (0 - 0) 0 Korona Patrykpolis :L

Kolejka 4 w Zielona Liga
FC Bengazi 1 (0 - 0) 0 Hezbollah c:

Kolejny sukces Mułłów, remis 1:1 z Sarmatami daje nam nie tylko radość z powodu jednego punktu i zabraniu pozycji lidera Galacicos ale także uśmiech na twarzy raduje się gdy bliźniego z stolicy udało się kontuzjować w liczbie aż 2. Teraz 2 mecze z Spartakiem i liczymy na 6 punktów które wybiją nas z dolnej połówki tabeli. Zobaczycie, jeszcze będziemy na podium!

Największy mój życiowy sukces - pokonanie Galaktycznych ale także porażka z Legią. Mamy 4 pozycje i 17 punktów co daje nam szanse w walce o najwyższe cele. Liczymy na pierwszą trójkę!

[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Thomas von Lisendorff

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości