• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FC Bengazi
FC Bengazi - Jedyny Pustynny Klub w Zielonej Lidze!
[Obrazek: 2015-01-17-002944-600x340.jpg]
Trener: Akrypa Ali Shariati
Stadion: Stadion 27 lipca, Bengazi (Dżamahirija Bengazijska)
Przydomek: Mułłowie, Kuce Chaosu
Sukcesy: 2x 5 miejsce (II, III), Odebranie Mistrzostwa Sarmatom dzięki 2 remisom w 2 sezonie
Powstanie: 15 Kwietnia 2014
Sezony: II – IV, XI
Sztama: Hezbollah, FK Partizan Baldarasz
Kosa: Korona Patrykpolis, Legia Lisendorff, Galacticos Wolnograd

[Obrazek: j1JcQXH.png]
Maskotka Klubu, Córka Rewolucji - Wyn
w stroju wyjazdowym

[Obrazek: mZvvAEX.png]
Logo zespołu
(-) Akrypa

Cytując samą siebie sprzed 5 lat "głupie Bengazi!". Mam nadzieję, że tym razem wyjazdy na pustynię będą mniej niszczące dla moich gwiazd.
~baronessa Maria von Primisz

drugi prezydent Republiki
wielokrotna posłanka i marszałkini, założycielka i liderka partii Jedna Bialenia
założycielka i właścicielka klubu Galacticos Wolnograd
selekcjonerka reprezentacji Republiki Bialeńskiej w piłce nożnej
Pożegnalne Ciof wszystkim!

Znikam na 5 dni z obiegu publicznego ale spokojnie czasu nie marnuje. Do Świątyni będą przychodzić moim ludzie przez których będzie się kontrolować FC Bengazi i liczymy na dobry mecz z przyjaciółmi. Po ostatnim zwycięstwie jestem dobrej myśli i trochę poeksperymentujemy.

Głównie jednak mam zamiar wziąć się za wykłady bo przez natłok pracy zaniedbałam to po co wróciłam. Planuje 2. może 3 jak dobrze pójdzie. Oczywiście możecie mnie odwiedzać (pw) to się wypowiem. Jeśli sytuacja będzie tragiczna to wypowiem się w świątyni na temat świecki ale raczej tego nie oczekujcie.
A i muszę się przygotować do ślubu! Moja Ukochana Towarzyszka dba o morale i motywacje Wandejczyków by wszystko wyszło odpowiednio. ^^
(-) Akrypa

Będziemy tęsknić, ale powodzenia Towarzyszu! Niech prowadzi Cię Twój anioł Vert.
/-/ Feliks Spirkin
- Prezes FK Partizan Bałdarasz 
- Członek Bialeńskiego Związku Sportowego 
[*] Venomania.
Zwycięstwo, Porażka i Remis. Średnio idzie mi prowadzenie drużyny, FC Bengazi póki co średniakuje ale mam nadzieje, że utrzymamy się na tej najlepszej pozycji za 3 tygrysami do których na szczęście należą także towarzysze z Jahołdy. We wtorek kolejny bratni mecz, tym razem z Hezbolahhem Wolnograd. ^^
Póki co głównie uczyłam się jak prowadzić team, mam nadzieje, że to co zrobiłam i wymyśliłam teraz na dłużej zagwarantuje sukcesy. ^^
A Wyn będzie częściej pokazywać swoją prawdziwą stronę radości z 3 punktów.
(-) Akrypa

Dzisiaj mamy spotkanie z przyjacielem z Wolnogradu, zapowiadamy emocjonujący mecz który skończy się lekkim zwycięstwem gospodarzy.
Kluczowe jest teraz zwycięstwo by następnie połamać nogi frajerom z Galacticos i Legii aby bracia z Jahołdy mogli zdobyć tytuł mistrzowski.

Do drobnej dziewczynki która podaje się za Imanke podchodzi dziennikarz z południa.
- Ciof! Jak grać pani Imanko?
Imanka zaskoczona tym, że ktoś ją podchodzi od tyłu, podskakuje, wyciąga pistolet i celuje w napastnika. Po zobaczeniu, że to zwykły frajer ze Dolnogradu chowa broń i prosi o powtórzenie pytania.
- Jak FC Bengazi planuje rozgrywać mecze bo ostatnio było dużo kąbinowania i jaka taktyka będzie tera?
- Znam jedną taktykę - "Wɜpɜrduʌæ". Z braćmi grać miło, przyjemnie i fajne akcje dla uciechy fanów. A z lamusami heretyckimi trzeba ostro, na***rda**ć im bramkę aż bramkarz się ze**a, a resztę chłoptasiów kopać, grać ostro tak by do kolejnego meczu z braćmi z Jahołdy co drugi nie wrócił na boisko. Wororʉ!
(-) Akrypa

Spodobało mi się robić tak jak Thomas:

Kolejka 1 w Zielona Liga:
FC Bengazi 3 (0 - 1) 1 KS Ibaza ^^

Kolejka 2 w Zielona Liga:
FK Partizan Baldarasz 4 (3 - 1) 2 FC Bengazi :c

Kolejka 3 w Zielona Liga:
FC Bengazi 0 (0 - 0) 0 Korona Patrykpolis :L

Kolejka 4 w Zielona Liga
FC Bengazi 1 (0 - 0) 0 Hezbollah c:
(-) Akrypa

Kolejny sukces Mułłów, remis 1:1 z Sarmatami daje nam nie tylko radość z powodu jednego punktu i zabraniu pozycji lidera Galacicos ale także uśmiech na twarzy raduje się gdy bliźniego z stolicy udało się kontuzjować w liczbie aż 2. Teraz 2 mecze z Spartakiem i liczymy na 6 punktów które wybiją nas z dolnej połówki tabeli. Zobaczycie, jeszcze będziemy na podium!
(-) Akrypa

Największy mój życiowy sukces - pokonanie Galaktycznych ale także porażka z Legią. Mamy 4 pozycje i 17 punktów co daje nam szanse w walce o najwyższe cele. Liczymy na pierwszą trójkę!
(-) Akrypa

[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Thomas von Lisendorff

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości