• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Centrum Gastronomiczno-Handlowe
A cóż to stało się z Irminem?
Poległ bohaterską śmiercią, próbując ocalić zbiory.

http://spolecznosc.bialenia.org.pl/showt...86#pid6886
Czy oznacza to, że Irmin nie będzie już działał w Bialenii? Czy może wcieli się w inną postać? Byłoby szkoda, gdyby całkowicie zniknął, bo chociaż nie był zbytnio aktywny, to pisał ciekawe posty.
Był dzielnym i honorowym wojem. Cechy, które reprezentował powoli zanikają w dzisiejszych czasach. Umiał także w naturalny sposób pokazywać innym rzeczy, które sam potrafił. I chociaż odszedł, to myślę że pozostanie przez nas dobrze zapamiętany. Wciąż wydaje mi się, że powinniśmy pamiętać o jego wielkiej miłości do czytania. W końcu starał się za wszelką cenę ocalić zbiory Biblioteki. Sądzę, że wspólnie możemy kontynuować jego dzieło, w taki sposób, że w odbudowanej Bibliotece będziemy umieszczać recenzje przeczytanych książek. Formułę możemy zaczerpnąć z tematu Karola "Oceń utwór powyżej" z tą różnicą, że zamiast piosenek oceniamy na świeżo przeczytane pozycje. Inspirując się wzajemnie poznawaną wiedzą z książek, będziemy się mogli lepiej poznawać. Myślę, że warto spróbować. Co o tym sądzisz ?
Dobry pomysł. Legenda miejska przypisuje Kobie powiedzenie, że najwięcej o człowieku mówiąc czytane przez niego książki. Ale może, żeby wątek uzyskał większą dynamikę, nie będziemy ograniczali się tylko do książek ostatnio przeczytanych, ale będziemy polecać też te, które wcześniej zrobiły na nas wrażenie?
A co sądzisz o planach zorganizowania następnej wyprawy na biegun południowy? Odpowiada Ci ten pomysł, czy raczej wolałbyś wyruszyć w inne strony?
Wtedy warunkiem, który musiałby spełnić oceniający byłaby przeczytana dana pozycja. Podoba mi się ta koncepcja. Gdyby zaś wcześniej zdążył zapoznać się w sposób szczegółowy z książką to oczywiście jeszcze lepiej. Koba jak to miał w zwyczaju, powiedziałby pewnie " niech nie ronią łez ci krytykanci tylko wezmą się za porządną robotę". Poza tym dobrze wiesz, że zawsze z dużym entuzjazmem biorę udział w każdej z Twoich wypraw. Najlepszą według mnie jak do tej pory była ekspedycja do Sambanu. A skoro już zwiedziliśmy tropiki może czas rozejrzeć się za biegunami ?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości