• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Saum, miejsce na ogłaszanie swojego comiecięcznego postu
> deklaracją skromności i w przypadku liderki narodu i Imanki nie może on wchodzić w rachubę gdy musi ona prowadzić lud na barykady

Te dwie rzeczy nie są ze sobą sprzeczne.

Ba, jeżeli ma prowadzić lud na barykady, powinna dawać wszystkim innym przykład postępowania i hidżab nosić.

> konwentem

Ooooookej…
[Obrazek: 1446959441626.jpg]

Myśle, że jest to zbyt mało zgodne z moją libertyńską naturą.
(-)Akrypa Ali Shariati, Imanka Zielonego Kościoła, Teutonka, Postheglistka i Cyrenejka
[Obrazek: db2png_qaqehaq.png]

> Myśle, że jest to zbyt mało zgodne z moją libertyńską naturą.

Jeżeli to, że towarzyszka należy do (wierchuszki!) Zielonego Kościoła jest z tym zgodne, to myślę też że noszenie hidżabu nie będzie z tym sprzeczne.
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Jurij Pietrow
[Obrazek: rene-guenon-1.jpg]

Andrzej Swarzewski wycofał się do pustelni, by odbyć wewnętrzne rozważania. Adres zna jedynie senpai Akrypa, która przerwie post w przypadku wybuchu świętej wojny z Wielkim Szatanem.
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Akrypa Ali Shariati
[Obrazek: 17128340-bedouin-on-a-camel-in-the-deser...orizon.jpg]

Ze względu na konferencję naukową działalność kontemplacyjna została tymczasowo zawieszona. 
Zaczynam okres trzydniowego Saumu. W tym czasie jak można było zobaczyć w rozporządzeniu obowiązki Prezydenta przejmie osoba która mogłaby wygrać wybory gdyby sie nie wycofała. Ja planuje ten czas poświęcić na czytanie książek, oglądanie anime ale przedewszystkim na zrobienie prac na studia.
(-)Akrypa Ali Shariati, Imanka Zielonego Kościoła, Teutonka, Postheglistka i Cyrenejka

Czy Pierwsza Dama zostaje w Pałacu Prezydenckim i czy pełniący obowiązki się tam wprowadzi na trzy dni?
Przy okazji, czy, zgodnie z tradycją, poprzedni prezydent ukradł żyrandol przy okazji wyprowadzki?
>Czy Pierwsza Dama zostaje w Pałacu Prezydenckim i czy pełniący obowiązki się tam wprowadzi na trzy dni?.

Towarzyszka Akrypa siedzi w Bengazi, a czy Karol rezyduje w ministerstwie, pałacu czy burdelu to już jego spytać należy.

Łatwo zgadnąć.
prof. net. dr h. c. mgr generalissimus
Ametyst z rodu Faradobusów
Minister ds. Zagranicznych Republiki Bialeńskiej, 
Nieustająco Bardzo Wspaniały Król Hirschbergii i Weerlandu,
Lew Wolnogradu, Kedyw Faradobaju, Bojar Jaruzelimy Etc.
[Obrazek: thumb_85_11_07_19_7_19_34.png]
[-] 2 użytkowników podziękowało za ten post:
  • AndrzejSwarzewski, Karol Medycejski
> Czy Pierwsza Dama zostaje w Pałacu Prezydenckim

Stanowczo zaprzeczam, jakobym miała zamiar bawić się tam z tow. Medycejskim cygarami.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości