• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzień dobry
Dzień dobry, z daleka obserwuję Bialenię – po separacji od Sarmacji – od kilkunastu dni; ostatnio nawet zarejestrowałem się na forum. Wczoraj z kolei pomyślałem, że wypadałoby odwiedzić Plac Zielony, żeby się przywitać. Od razu zaznaczam, że nie będę nadmiernie aktywny, może od czasu do czasu coś napiszę o perspektywie rozwoju małych miasteczek. Zamierzam raczej prowadzić wesołe życie w Okopach Świętej Trójcy, oddawać się rozkoszom konserwatyzmu i czekać na publiczne konfiturki, tytuły, funkcje honorowe, ordery i tak dalej. Zdaje się, że ostatnio ktoś przyznał mi ważne państwowe oznaczenie – jestem wzruszony. Mam nadzieję, że wkrótce spłyną kolejne zaszczyty. xD

Aha, przepraszam, że nie odpasywałem, bo chyba kilkukrotnie towarzysz Swarzewski pytał o moje potomstwo; szczerze powiedziawszy, to nie pamiętam, czy – poza licznymi bękartami – mam jakieś dzieci. Musiałbym prześledzić stare forum, jeśli to nadal paląca kwestia, to mogę się nad nią pochylić.

Czołem niezłomnym powstańcom marcowym! Niech żyje klasa robotnicza!
(—) Alberto Carlos de Médici y Zep
Witaj Albercie , hmm...no i w sumie dziadku  Big Grin .
/-/Thomas von Lisendorff - Dostojewski
Prezes Zielonego Świtu 
Admirał MW SZ RB 
Prezes BZS
Witamy towarzysza !
Niech Allah błogosławi towarzyszowi a światło zielono-czerwonego socjalizmu oświeca Waszą drogę !
Ajatollah Ali ibn Abi Talib
Witaj serdecznie Albercie w Bialenii! Niezmiernie cieszy fakt, iż znów zawitałeś do Zielonej Krainy. Pokładam ogromne nadzieje, że jednak zaangażujesz się w życie Bialenii.
/-/ Feliks Spirkin
- Prezes FK Partizan Bałdarasz 
- Członek Bialeńskiego Związku Sportowego 
Ciof!

Szkoda, że nikt inny nie używa ciof. :c
(-) Akrypa

Witam waszą ekscelencję z powrotem w domu!
Tytularny Król Rzeczypospolitej Rusi i Uhrainy
Pretendent do tronu Brodrii
Sędzia Ludowy Republiki Bialeńskiej
Ja również witam w kraju gdzie trawa jest najzieleńsza Wink
Leszek Roskohard Pawłowicz

Były obywatel Ardemii, UTN, Pustkowii Winków, Garapenii, Baridasu i Bialenii. Aktualny obywatel Federacji Nordackiej(Mieszkaniec prowincji Volkianu) i Brodrii(Mieszkaniec Autonomicznej Republiki Noklezji). Lider Partii VPPS, Prezes Przedsiębiorstwa Fabryki Produkcji Maszyn Rolniczych ,,Wesoły Leszek", Wiceprezes FZP(Federacyjnego Związku Piłkarskiego), Burmistrz Sarjeńska, aktywny działacz sportowy.
Cieszę się, że wróciłeś.
To aż dziwne, że do Bialenii wracają teraz tylko wartościowi obywatele, których mi brakowało (no jeszcze kilku brakuje do kompletu, ale może i oni tu będą), a ci, którzy odebrali mi smak v-życia trzymają się z dala.
Mam nadzieję, że Akrypa spełni swoją powinność i niektóre osoby jakby spróbowały wrócić to dostaną na dzień dobry pałką przez łeb i prewencyjnego bana, a potem zastanowimy się co dalej.

A no i ciof towarzyszu! Witaj z powrotem!
~baronessa Maria von Primisz

drugi prezydent Republiki
wielokrotna posłanka i marszałkini, założycielka i liderka partii Jedna Bialenia
założycielka i właścicielka klubu Galacticos Wolnograd
selekcjonerka reprezentacji Republiki Bialeńskiej w piłce nożnej
> To aż dziwne, że do Bialenii wracają teraz tylko wartościowi obywatele, których mi brakowało (no jeszcze kilku brakuje do kompletu, ale może i oni tu będą), a ci, którzy odebrali mi smak v-życia trzymają się z dala.

Don’t jinx it, Andy, don’t jinx it.

> Mam nadzieję, że Akrypa spełni swoją powinność i niektóre osoby jakby spróbowały wrócić to dostaną na dzień dobry pałką przez łeb

Wątpię. Ze mną się nie chciała bawić pałką to co dopiero inni :<.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości