• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak było? - sekcja zaników pamięci
Po konsultacjach z Andrzejem i Akrypą narodził się taki pomysł utworzenia nowych granic tzw. Bialenii Północnej. Proponowane granice zostały zaznaczone na poniższej mapie:
[Obrazek: 2920ln4.png]
[Obrazek: db2png_qaqehaq.png][Obrazek: Ppng_qaqehqe.png][Obrazek: ppr-minip_qaqenrq.png]
Bialenia Północna to dobry pomysł. A na południu można zrobić Rzeszę. I już będą dwa regiony oparte na rzeczywistym klimacie, a nie sztucznie na potrzeby ustawy.
I dzięki temu, że obydwa regiony będą się składać z kilku elementów, mamy zapewnioną aktywność. Zawsze gdzieś coś ktoś napisze, co dosyć mocno niweluje zjawisko wypalenia się.
[Obrazek: db2png_qaqehaq.png][Obrazek: Ppng_qaqehqe.png][Obrazek: ppr-minip_qaqenrq.png]
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • AndrzejSwarzewski
A nie można tych linii nieco prościej... w okolicach gór? Ta mapka jest przecież nieaktualna. Niektórych obiektów już nie ma... Dajmy po prostu bardziej poziomą linię na południu gór.

Mam taką propozycję... aby wrzucać propozycje ;-) a ja w sobotę siądę nad mapą i ją zaktualizuje i jakoś wrzucę.
Marszałek Wielki Ronon Dex
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Minister Spraw Wewnętrznych
Par - posiadacz lenna Razorno, burmistrz Wolnego Miasta Lisewa, Zarządca lenna Lisendorff
Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_10_19_11_09_12.png]
Moim zdaniem poprostu góry powinny znaleźć się na terytorium Bialenii Północnej, ponieważ wraz z pustyniami będą tworzyły ciekawy klimat. To czy będą one leżały w 100% na terenie Jahołdy, jest już sprawą drugorzędną, aczkolwiek fajnie by było. Rolleyes Sama kwestia poprowadzenia kresek na mapie, jest tylko kwestią kosmetyczną, aby ładnie się to prezentowało. No chyba, że papugujemy z realnej Korei i dajemy prostą kreskę na jakimś równoleżniku i temat zamykamy. 
Dobra... w sobotę siądę nad mapą i coś zaproponuję.

Przy okazji jak ktoś chce reaktywować Jahołdę to trzeba się zastanowić co z tym skażeniem, bo obejmuje ruiny Bałdaraszu i Twoje lenne miasteczko Feliksie. Trzeba będzie przeprowadzić chyba jaką narrację nt. ustąpienia skażenia. Bo inaczej trudno będzie odbudować Bałdarasz... Itd.
Par - posiadacz lenna Razorno, burmistrz Wolnego Miasta Lisewa, Zarządca lenna Lisendorff

[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Feliks Spirkin
Oglądaliście Stalkera Tarkowskiego albo czytaliście Piknik na skraju drogi? Jeśli tak, to gdzieś w Jahołdzie trzeba stworzyć Zonę. Wink
Ja tam już sprowadzam dozymetry z Winktown oraz zbieram ludzi do przeprowadzenia dekontaminacji terenów Bałdaraszu. Big Grin Strach pomyśleć co będzie w metrze.
Przy okazji... To moje lenno jest w tej Północnej Bialenii, na wschodnim wybrzeżu... Mogę więc się zająć tym rejonem na wschód od Gór Orlich. Będę sobie graniczył od wschodu z Feliksem.

Ja też wkrótce wybiorę sobie jakiś region i się nim zajmę. Tylko muszę wybrać jakiś niezbyt dotychczas opisany (może Pomorze?), i przy tym wymyślić coś oryginalnego. Północna Bialenia ma swoją narrację, ale południowa to wciąż w dużej mierze biała plama. Warto ją zapełnić. Ale może zaczekajmy z tym na Ametysta i pozostałych chętnych do odbudowy Rzeszy.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości