• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak było? - sekcja zaników pamięci
Mapy... ale w sobotę nad nimi posiedzę. To ostatnie aktualne jakie mam, na chwilę gdy odchodziłem swego czasu z RB:

Wyspa Bialeńska: https://i.imgur.com/cNBJzqS.jpg
Anatolia: https://i.imgur.com/ULWSZfv.jpg

Mam je w PSD, a więc można dalej nad nimi pracować. Smile
Marszałek Wielki Ronon Dex
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Minister Spraw Wewnętrznych
Par - posiadacz lenna Razorno, burmistrz Wolnego Miasta Lisewa, Zarządca lenna Lisendorff
Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_10_19_11_09_12.png]
> Mam je w PSD, a więc można dalej nad nimi pracować.

Czy mogłabym poprosić o ich wersję w formacie PNG?
W każdym razie ten rejon na wchodzie (tam gdzie jest moje lenno na Półwyspie Lisewskim) powiedzmy na wschód od linii podziału mapy 07043 - to mogę wziąć pod opiekę... tam jest dużo portów rybackich, mogę coś w klimacie nadmorskim, rybackim stworzyć, jakąś narrację, kutry rybackie, klimaty "bialeńskich-kaszubów" itp.

Cytat:Czy mogłabym poprosić o ich wersję w formacie PNG?

Słuchajcie... poustalajcie co chcecie na chwilę obecną, w weekend nad nimi siądę i popoprawiam oraz zaktualizuje. A potem wstawię lub roześlę w formatach jakich chcecie... pasuje?
Par - posiadacz lenna Razorno, burmistrz Wolnego Miasta Lisewa, Zarządca lenna Lisendorff

> A potem wstawię lub roześlę w formatach jakich chcecie... pasuje?

OK. Cierpliwie czekam.
Następnie reaktywuje Instytut Kartograficzny i ustalimy, że raz w miesiącu mapa będzie aktualizowana na podstawie ustaleń na forum. Np. w ostatni weekend miesiąca...

Czy to jest do przyjęcia?

Prezydencie...jak się do tego odnosisz? Możemy w sumie z czasem wydać jakiś dekret w tym temacie. Wnioski do mapy, ich zatwierdzanie i aktualizacja. Aby był porządek i nie było takiego cyrku jak kiedyś, że co chwilę ktoś coś chce zmienić... Aktualizacja co 4-5 tygodni moim zdaniem wystarczy...

Jasne, byłoby świetnie. Myślę, że po tych 5 latach obecności na Anatolii zbudowaliśmy i odbudowaliśmy tam trochę miast? Trzeba będzie powymyślać nazwy, stworzę wątek na ten temat.
Wink 
W każdym razie ja mam pomysł by na Półwyspie Lisewskim, zbudować takie bialeńskie rybackie "kaszubowo"... lubię w realu klimat Kaszub. Znajdę jakiś programik by rybołówstwo ruszyć.

Jak ktoś ma jakieś "ale" do "pikselek" na Półwyspie Lisewskim i okolicach (powiedzmy od linii rozgraniczenia kwadratów 07 i 08 na wschód) to niech powie od razu... Nasze rodzime "Blackwater" czyli RazorShield w razie czego w gotowości by bronić rdzennych rybaków i bialkaszubów.

O, właśnie wczoraj rozmawiałem z Akrypą o regionie w klimacie kaszubskim. To realnie moje strony, choć języka nie znam. Wink
Szkoda, że Macieja nie ma, bo pewnie chciałby stworzyć miasteczko w klimacie Kociewia.
[Obrazek: db2png_qaqehaq.png][Obrazek: Ppng_qaqehqe.png][Obrazek: ppr-minip_qaqenrq.png]
Cytat:choć języka nie znam.

Ja też... chociaż sporo już rozumiem - ale obowiązkowo bywam tam przynajmniej 2-3 razy w roku (i tak w sumie od jakiś 45 lat), zwykle więcej. Zwykle sumarycznie spędzam tam około miesiąca.

Mam na Półwyspie Lisewskim lenno... a teren nadmorski od (na południe) miejscowości Bark i Szkutno oraz na północy Rekinowo aż się prosi o bialeńskie "Kaszuby". Porty rybackie... bo przecież jeszcze Zatokowo, Pasat i Koga. To zamierzam się tym regionem/rejonem zaopiekować?

Ktoś ma coś przeciw?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości