• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wniosek o umiejscowienie lenna
Cytat:Panie Prezydencie,

Nie było to jeszcze zbyt dawno, kiedy to postanowił Pan Prezydent w swej wspaniałomyślności obdarować mnie, z okazji Święta Pracy, trzema folwarkami. Dotąd jednakowoż nie była znana lokalizacja ich właściwa na mapie Republiki Bialeńskiej. Dlatego też składam niniejszy wniosek dotyczący umiejscowienia mego lenna — w tym przypadku wsi — na określonym terytorium do zagospodarowania we własnym zakresie. Lenno swe pragnąłbym nazwać Atgādine, jeżeli oczywiście ta nazwa spotkałaby się z akceptacją. Proponowaną lokalizację przedstawiłem na sporządzonej mapie, którą to pozwoliłem sobie dołączyć do niniejszego wniosku.

/—/ Bartłomiej Demiatycz

Cytat:Załącznik

[Obrazek: MBqx3sJ.png]
Szanowny Panie,
Ze swej strony nie widzę przeciwwskazań. Zanim jednak podejmę ostateczną decyzję, o opinię proszę Ronona Dexa, twórcę mapy, która wkrótce zostanie zaktualizowana.
Z wyrazami szacunku,
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Bartłomiej Demiatycz
Mapa sprawdzona - obszar wolny.

Proszę o umiejscowienie i nazwanie głównej miejscowości - tak by nanieść ja na mapę razem z granicami lenna. Inne, drobniejsze dane to już na powiększonym wycinku mapy, analogicznie jak to jest z Lennem Haller (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznos...-1941.html) czyli na głównej mapie jest tylko Franssati, a mniejsze miejscowości (wsie) na wycinku powiększonym.
PREZYDENT REPUBLIKI BIALEŃSKIEJ
Marszałek Wielki Ronon Dex
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Wielki Kniaź - posiadacz lenna Razorno
Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_10_19_11_09_12.png]
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Bartłomiej Demiatycz
Wedle życzenia:

[Obrazek: 2KxltwD.png]

Miejscowość nazywa się tak samo, jak lenno.
Panie Prezydencie? Czy mógłbym liczyć w nadchodzącym czasie na akceptację wniosku? Oczywiście nie jest to niczym pilnym, niemniej...
Oczywiście, wniosek został zaakceptowany, a lenno zostanie naniesione na mapę. Przepraszam za zwłokę!
Dziękuję bardzo za akceptację wniosku.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości