• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Świat science-fiction
Ja tak jak mówiłem też mam jeden swój pomysł... Choć obecnie kończę jego dopracowywanie znaczy nawet nie zacząłem ale walić. Chciałbym się zająć cywilizacją a'la mieszkańcy Nieznajomego z Outer Wilds.

(Jako że przypuszczam że jestem jedyną osobą która wie czym jest ta rasa: mieszkają na wielkim pierścieniu do podróży międzygwiezdnych, mają statki et cetera et cetera).
[-] 2 użytkowników podziękowało za ten post:
  • Andrzej Płatonowicz Ordyński, Ronon Dex
Joahim-von-R napisał(a):Chciałbym się zająć cywilizacją a'la mieszkańcy Nieznajomego z Outer Wilds.

(Jako że przypuszczam że jestem jedyną osobą która wie czym jest ta rasa: mieszkają na wielkim pierścieniu do podróży międzygwiezdnych, mają statki et cetera et cetera).
Masz rację... kompletnie nie mam pojęcia o co chodzi, ale chętnie się dowiem. Z niecierpliwością czekam na rozwinięcie.
Marszałek Wielki Ronon Dex
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Minister Infrastruktury
Elektor - Prefekt Departamentu Lisewskiego i Posiadacz Lenna Razorno
Generał-gubernator Nan Di (terytorium zależne Brodrii)

[Obrazek: 3_20_11_21_8_53_12.png]
Przeczytałem "Nieznajomego z Ordo Iuris".
prof. net. mgr gen. bryg. rez.
Ametyst Faradobus

Minister Spraw Zagranicznych i były Prezydent Republiki Bialeńskiej
W Rzeszy Bialeńskiej Lew Wolnogradu, Sułtan Faradobaju i Wielki Kniaź Jaruzelimy,
zaś z woli Ludu Szlacheckiego Bardzo Spaniały Król Hirschbergii i Weerlandu Etc.
[Obrazek: 85_08_12_21_1_24_51.png]
Cytat:Generalnie mamy na razie taki "podział":

1/ Ronon Dex - Korpus Kosmiczny RB oraz cywilizacja "Pradawnych" rodem ze Stargete'a (mały układ z "wodną planetą") - chyba że ktoś ma chęć na ten klimat...

2/ Andrzej Płatonowicz Ordyński - cywilizacja Reptilian

3/ Piotr Pawłow - coś na wzór floty imperialnej ze Star Wars'ów + jakiś układ dla nich

I teraz czy ktoś jest chętny na coś a'la Star Trek? Możemy dołożyć też jakiś przemytników rodem z "Serenity"... Może jeszcze coś wykombinujemy, bo trochę możliwości jest.

Może zareklamujemy zabawę zagranicą? W czasie kolokwium niektórzy byli wstępnie zainteresowani.
Jesli macie w swoich portfelach troche kasy cos kolo 108 pln polecam wam gre Eco https://play.eco/ mozecie tam stworzyc RB i itp itd /Milego dnia zycze wam
(-) Baltazar Ahmad Aleksander Dostojewski

Imam/Strażnik Dwóch Meczetów/Kadi/Mufiti
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Andrzej Płatonowicz Ordyński
O, Baltazar, kopę lat. Smile Miałeś w Bialenii kiedyś lenno? Przysługuje Ci tytuł margrabiego lub emira.
Andrzej Płatonowicz Ordyński napisał(a):Może zareklamujemy zabawę zagranicą?
Jestem za, ale może się chwilę wstrzymajmy - dobrze by było by było już coś widać, choćby dla przykładu.

Na pierwszy ogień pójdzie Twój układ planetarny - postaram się go dzisiaj wieczorek zmontować (rano zacząłem, ale to trochę dłubania z ustaleniem orbit, głównie księżyców oraz ich stworzenia - w sumie technicznie proste bo robi się to na bazie kuli o określonej wielkości i dodaje odpowiednie tekstury - muszę je wybrać i wklepać to wszystko do odpowiednich konfiguracji).

I teraz pytanie do Ciebie - czy jak ten układ zmontuje to czy mam od razu zrobić jego opis fizyczny tych planet, wraz z odpowiednią ilustracją układu? A potem będziesz sobie już narracyjnie działał...

I pytanie kolejne - zaakceptowałeś na PW statki swojej rasy, czy mam też zrobić od opisy techniczne (wielkości itp.) z ilustracjami?
Minister Infrastruktury

Myślę, że najlepiej byłoby, gdybyś przygotował, lepiej się znasz. Wink Jakbyś miał jakieś pytania odnośnie moich preferencji, to jestem na forum kilka razy dziennie.
OK. Mam nadzieję, że w sobotę uda mi się to zestawić i opublikować. Zostanie jeszcze jutro na konsultacje.
Minister Infrastruktury

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości