• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Działy dla Suderlandu
Liczę, że ratyfikacja traktatu nastąpi w ciągu paru dni i będziemy mogli przejść do urządzania suderlandzkiej części forum. Gdzie chcielibyście umieścić swoje działy i jakie działy potrzebujecie?
Ja proponuję stworzenie kategorii "Życie w Suderlandzie" pod kategorią "Życie w Bialenii". I w tej kategorii można umieścić kilka działów - z ich liczbą nie ma chyba sensu przesadzać. 
Jakbyście chcieli, żeby umieścić na stronie głównej jakieś informacji o Suderlandzie, to też da się zrobić (ale niekoniecznie od razu).
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Karl von Schwarzengrau
Witam Bialeńczyków i Suderlandczyków- jak miło że Suderland ma swoje miejsce w Bialenii. Po dość długim czasie mojej nieobecności to miłe zaskoczenie.
Bardzo cieszę się z Pańskiego przybycia. Może zechce się Pan włączyć w odbudowę Suderlandu?
Andrzej Płatonowicz Ordyński napisał(a):Ja proponuję stworzenie kategorii "Życie w Suderlandzie" pod kategorią "Życie w Bialenii".
Armia Suderlandu (nazwa do wymyślenia przez Suderlandczyków) też się przyda, wszak militaryzm suderlandzki nieźle funkcjonował, a nawet osobiście zacząłem te siły zbrojne modernizować czyli "przenosić" z lat 40-tych do poziomu połowy lat 50-tych.
Ronon Dex
Marszałek Wielki w stanie spoczynku
Katechon - Prefekt Departamentu Lisewskiego, Posiadacz Lenna Razorno i Zarządca Lenna Lisendorff
Generał-gubernator Nan Di (terytorium zależne Brodrii)

[Obrazek: 3_21_02_22_6_18_27.png]
W związku z moim L4 i raczej nie szybkim powrotem do pracy chętnie poświęcę więcej czasu na terenach Bialeni, w tym pracy przy odbudowie Suderlandu. Chciałbym dalej iść tematyką ekonomiczną i administracyjną, inne tematyki bym pozostawił innym z racji kompetencji. Być może wrócę do dziennikarstwa, ale nie w formie poprzedniego wydania.

Jak najbardziej jestem otwarty na propozycję być może takowe z mojej strony się pojawią.
Trzeba będzie też zorganizować miejsce do zebrania deklaracji w sprawie obywatelstwa bialeńskiego.
 prof. dr net. mgr gen. bryg. rez.
Ametyst Faradobus

Minister Spraw Zagranicznych i były Prezydent Republiki Bialeńskiej
W Rzeszy Bialeńskiej Lew Wolnogradu, Sułtan Faradobaju i Wielki Kniaź Jaruzelimy,
zaś z woli Ludu Szlacheckiego Bardzo Spaniały Król Hirschbergii i Weerlandu Etc.
[Obrazek: 85_24_01_22_10_20_22.png]
[Obrazek: 1018.png]
Panie Redaktorze, jako prezydent Bialenii mogę zapewnić, że chętnie nawiążemy z Panem współpracę, jeśli tylko wymyśli Pan, czym chciałby się Pan zajmować. Wakatów nie brakuje, jestem otwarty na propozycje. 
Mi w tej chwili nasuwa się na myśl powołanie Ministerstwa Informacji, jakaś posada na Uniwersytecie Bialeńskim, ale możliwości na tym się nie kończą. Jeśli ma Pan jakieś propozycje ekonomiczne lub administracyjne, to również chętnie podejmiemy dialog.

Natomiast za Suderland się nie wypowiadam, to państwo w pełni suwerenne. Zdecydowaliśmy się po prostu, że w obecnej sytuacji lepiej działać na wspólnym forum.
Dziękuję Panie Prezydencie

Spróbuje coś podziałać w tym temacie i zobaczymy co wyjdzie.
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Andrzej Płatonowicz Ordyński
Aha, jeszcze jedno pytanie mam do władz Suderlandu: jakie będziecie chcieli grupy (i kolorki) na forum?
Grupa to myślę po prostu "Suderlandczyk" czy coś w tym stylu, a kolorek... Oto jest pytanie, ja nigdy nie miałem głowy do kolorów :p

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości