• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie o przyjęcie na studia
Cytat:Wasza Magnificencjo,

Chciałbym prosić o przyjęcie mnie na studia na Uniwersytecie Bialeńskim. Prośbę swą motywuję chęcią poszerzenia swej wiedzy i kwalifikacji, oddania się rozkoszy pisania prac naukowych dotyczących najrozmaitszych aspektów mikronacjonalizmu oraz konkretnych przypadków wirtualiów bialeńskich i zagranicznych, a w końcu uzyskania tytułu naukowego, co do którego dopiero co sobie uświadomiłem, jak wielkie jest moje podskórne pragnienie posiadania możliwości się nim legitymowania. Podanie swe niniejszym pozostawiam do rozpatrzenia,

Z wyrazami najwyższej rewerencji,

/—/ Bartłomiej Demiatycz
Szanowny Kandydacie,
Jakim kierunkiem jest Pan zainteresowany? Oczywiście istnieje także możliwość studiów interdyscyplinarnych, ale mimo wszystko chciałbym poznać Pańskie zainteresowania naukowe.
Z wyrazami szacunku,
prof. Swarzewski
Wasza Magnificencjo,

Rzecz biorąc od strony proponowanych jednostek naukowych przedstawionych swego czasu przez Waszą Magnificencję na forum, interesuje mnie Wydział Nauk Humanistycznych. Jeżeli nastąpiłoby wywieszenie gdzieś wewnętrznego z kolei podziału Wydziału, mógłbym dokonać wyboru konkretnego kierunku, ale potencjalnie też mogłaby mnie interesować szeroka tematyka, jaką zajmuje się Wydział sam w sobie, jeżeliby do tego nie doszło.

/-/ Bartłomiej Demiatycz
Szanowny Panie,
Aktualnie listy kierunków nie ma i myślę, że tworzenie jej byłoby działaniem wyłącznie pro forma, ponieważ nie ma wystarczającej liczby wykładów z poszczególnych dziedzin. Wydział Nauk Humanistycznych w zamyśle ma obejmować historię, filozofię, ekonomię, politologię, psychologię i inne nauki społeczne. Moje pytanie wynikało głównie z chęci dogłębnego poznania Pańskich zainteresowań naukowych, abym mógł dobrać właściwy tok studiów dla Pana.
Łączę wyrazy najwyższej rewerencji,
prof. Swarzewski
Wasza Magnificencjo,

Jeżeli już miałbym wskazywać w jakikolwiek sposób obszar swych zainteresowań naukowych, co czynię raczej z niechęcią, mogłaby to być politologia nieco powiązana z socjologią, z domieszką filozofii mikronacjonalizmu. Nie pogardzę również dziedzinami takimi jak ekonomia mikronacyjna oraz v-religioznawstwo, w szczególności one leżą w obszarze moich zainteresowań. Odpowiadałyby mi studia interdyscyplinarne, równie dobrze jednak mogę skupić się na jednej, konkretnej dziedzinie spośród wymienionych.

/-/ Bartłomiej Demiatycz
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • AndrzejSwarzewski

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości