• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie o przyjęcie na studia
#1
Cytat:Wasza Magnificencjo,

Chciałbym prosić o przyjęcie mnie na studia na Uniwersytecie Bialeńskim. Prośbę swą motywuję chęcią poszerzenia swej wiedzy i kwalifikacji, oddania się rozkoszy pisania prac naukowych dotyczących najrozmaitszych aspektów mikronacjonalizmu oraz konkretnych przypadków wirtualiów bialeńskich i zagranicznych, a w końcu uzyskania tytułu naukowego, co do którego dopiero co sobie uświadomiłem, jak wielkie jest moje podskórne pragnienie posiadania możliwości się nim legitymowania. Podanie swe niniejszym pozostawiam do rozpatrzenia,

Z wyrazami najwyższej rewerencji,

/—/ Bartłomiej Demiatycz
#2
Szanowny Kandydacie,
Jakim kierunkiem jest Pan zainteresowany? Oczywiście istnieje także możliwość studiów interdyscyplinarnych, ale mimo wszystko chciałbym poznać Pańskie zainteresowania naukowe.
Z wyrazami szacunku,
prof. Swarzewski
#3
Wasza Magnificencjo,

Rzecz biorąc od strony proponowanych jednostek naukowych przedstawionych swego czasu przez Waszą Magnificencję na forum, interesuje mnie Wydział Nauk Humanistycznych. Jeżeli nastąpiłoby wywieszenie gdzieś wewnętrznego z kolei podziału Wydziału, mógłbym dokonać wyboru konkretnego kierunku, ale potencjalnie też mogłaby mnie interesować szeroka tematyka, jaką zajmuje się Wydział sam w sobie, jeżeliby do tego nie doszło.

Z wyrazami najwyższej rewerencji,

/-/ Bartłomiej Demiatycz
#4
Szanowny Panie,
Aktualnie listy kierunków nie ma i myślę, że tworzenie jej byłoby działaniem wyłącznie pro forma, ponieważ nie ma wystarczającej liczby wykładów z poszczególnych dziedzin. Wydział Nauk Humanistycznych w zamyśle ma obejmować historię, filozofię, ekonomię, politologię, psychologię i inne nauki społeczne. Moje pytanie wynikało głównie z chęci dogłębnego poznania Pańskich zainteresowań naukowych, abym mógł dobrać właściwy tok studiów dla Pana.
Łączę wyrazy najwyższej rewerencji,
prof. Swarzewski
#5
Wasza Magnificencjo,

Jeżeli już miałbym wskazywać w jakikolwiek sposób obszar swych zainteresowań naukowych, co czynię raczej z niechęcią, mogłaby to być politologia nieco powiązana z socjologią, z domieszką filozofii mikronacjonalizmu. Nie pogardzę również dziedzinami takimi jak ekonomia mikronacyjna oraz v-religioznawstwo, w szczególności one leżą w obszarze moich zainteresowań. Odpowiadałyby mi studia interdyscyplinarne, równie dobrze jednak mogę skupić się na jednej, konkretnej dziedzinie spośród wymienionych.

Z wyrazami najwyższej rewerencji,

/-/ Bartłomiej Demiatycz
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • AndrzejSwarzewski
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości