• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Półwysep Lisewski
Przy okazji aktualizowania mapy naszedł mnie taki dość luźny pomysł, dotyczący tego odseparowanego rejonu Rzeszy Bialeńskiej... no bo skoro go "obroniliśmy" to teraz trzeba za niego wziąć odpowiedzialność.

I tutaj pytanie do dwóch osób...

1/ Czy Prezydent zgodziłby się na zwiększenie obszaru naszych (Thomasa i mojego) tak aby objęły one teren przynależnego do Rzeszy półwyspu?

2/ Czy Thomas chciałby wspólnie działać dla rozwoju tego rejonu?

W przypadku pozytywnych odpowiedzi powstał by obszar podzielony na dwa lenna gdzie w Lisewie (wyłączonym obszarowo z lenn) rotacyjnie pełnilibyśmy funkcje burmistrza. Region jest rolniczo-rybacki i mógłby mieć taki dość specyficzny klimat. To taka luźna propozycja...proszę o wypowiedzenia się w tej materii czy w ogóle  są chęci i możliwości?
PREZYDENT REPUBLIKI BIALEŃSKIEJ
Marszałek Wielki Ronon Dex
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Wielki Kniaź - posiadacz lenna Razorno
Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_10_19_11_09_12.png]
Dobry pomysł, mam nadzieję, że czasem będziecie przyjmowali mnie na urlop. Wink
Proszę tylko Thomasa o potwierdzenie chęci zajęcia się półwyspem oraz o aprobatę dla pomysłu powiększenia lenna.
Tak by to mogło wyglądać...

[Obrazek: zMnBeww.png]

Oczywiście dorobiło by się parę miejscowości - skoro Thomas przemianował Pasat na Lisendorff - miejscowość Pasat i port rybacki mógłby powstać na południowym skraju jego lenna.

Na mapie szczegółowej (dwa razy większej) byłby już naniesione wsie =, tak jak na mapie mojego dotychczasowego lenna oraz wsie na terenie lenna Thomasa.

Cytat:Dobry pomysł, mam nadzieję, że czasem będziecie przyjmowali mnie na urlop.

Lotnisko mamy to z komunikacją nie ma problemu...

Swego czasu trochę zaniedbałem parę kwestii gospodarki morskiej i teraz widzę, że brakuje nam kilku elementów (bo mamy tylko duże przedsiębiorstwa, eksploatujące duże statki):
- transportu promowego,
- małej żeglugi przybrzeżnej,
- rybołówstwa,
- cywilnego ratownictwa morskiego.

Zajmę się tym... zainstalowałem sobie ponownie Ship Simulator i już kombinuję jak to ogarnąć.

[-] 2 użytkowników podziękowało za ten post:
  • AndrzejSwarzewski, Thomas von Lisendorff
Oczywiście jestem za.
/-/Thomas von Lisendorff - Dostojewski
Prezes Zielonego Świtu 
Admirał MW SZ RB 
Prezes BZS
No występujemy do Pałacu o rozszerzenie lenn... Wrzucę wniosek za nas obu a Ty po prostu podpis złóż.

Przestawię Tobie niedługo replikę starego okrętu do akceptacji. Myślę, że port Lisendorf będzie dobrym miejscem dla takiej jednostki.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości