• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wielmożny Wielki Kniaź Ronon Dex
#1
Nie planowałam szczerze odpowiadać na te całe błoto jakie na mnie wylewał Ronon wykorzystując mój Saum ale po zobaczeniu tego:

Cytat:Jak masz zamiar "walić focha" za każdym razem, kiedy coś nie idzie po Twojej myśli - to faktycznie współpraca nie ma sensu. Zresztą... jeśli chodzi o te głupotę z kontami bankowymi, to wnoszenia projektów do Parlamentu bez wcześniejszego informowania o takim zamiarze innych członków partii politycznej, której jest się członkiem to raczej faktycznie nie jest czymś co jest w partii mile widziane.

Nie wspominam już nawet o zakulisowym knuciu z zamiarem pozbawienia innych członków partii ich prawowitej własności... Faktycznie nie spełniasz "norm etycznych" by być w BPD.

Postanowiłam pokazać całą sytuacje z mojej strony. Tutaj odpowiem tylko, że ustawy zgłaszam nie jako posłanka wybrana z listy partii tylko jako członkini Gabinetu Prezydenta więc nie powinno dziwić, że swoje działania konsultuje z Prezydentem a nie liderem partii. 
Jak dobrze wiemy sprawa w sumie nie dotyczyła granic regionów a to było tylko iskrą...

Postaram przedstawić wszystko chronologicznie.
28 kwietnia Andrzej Swarzewski stworzył post o Regionach w RB. 1 maja poprosiłam o wyłączenie powstającej Rzeszy regionu Bengazi do czego potem przyłączył się Feliks z Jahołdą (oba regiony od dawna dążyły ku sobie). Wyłączenie poparł Ametyst który uznał to za ciekawą formę konkurencji.
Sprawa ruszyła po tym gdy 7 maja ok 23.08 na messengerze rozmawiałam z Prezydentem:

[Obrazek: ZTAy1qX.png]
Kluczowe jest - "Włączmy Jahołdę i Ajszaburgię do DB".
W tym momencie zaczął się kształtować pomysł na Bialenie Północną która stałaby w opozycji do Rzeszy Bialeńskiej. Dość oczywiste było, że skoro Rzesza ma opierać się na folwarkach a DB z samego założenia jest rejonem rewolucyjnym, lewym, komitetowym i nie mogło tam być posiadłości gdzie Arystokraci sobie nadzorują sobie "pachołków".

Najlepiej wyjaśniłam całą sprawę na krzykopudełku przed początkiem kłótni:
Cytat:Pomysł z regionami jest dość prosty ^^
Na północy będzie DB bez własności ziemskiej
Gdzie aktywność w regionach będzie bardziej tradycyjna za pomocą miast gdzie mieszkają ludzie
A konkurencją będzie Rzesza Bialeńska gdzie aktywność mają stanowić właściciela folwarków z swoimi wsiami lennymi
Dodatkowo Anatolia stanowi świetne miejsce dla nowobogackich właścicieli ziemskich
czas: 8 maja 18:42-18:54
Cały ten projekt miał więc 3 twórców - Andrzeja Swarzewskiego, Akrype (mnie) i Feliksa a jeśli chodzi o Rzeszę to Ametysta.
Wszyscy z tej trójki w pełni zgadzaliśmy się co do tego. Na podstawie propozycji Andrzeja włączenia Ajszaburgii stworzyłam mapę i poprosiłam Feliksa by ją wstawił na forum gdyż mi nie wypadało z powodu Saumu. http://i68.tinypic.com/2920ln4.png - 8 maja 11:00
W trakcie kolejnych godzin trwały kosmetyczne dyskusje jednak zauważyłam z nich, że Ronon niezbyt rozumie, że zgodnie z projektem naszym nie będzie mogło się w ramach DB znajdować jego lenno a więc zwróciłam mu na to uwagę w pw, tutaj prezentuje całą korespondencję:

Początek 8 maja 20:08:
Cytat:Akrypa: Zgodnie z koncepcją należałoby przenieść wszystkie lenna z ziem na jakich znajdować się będzie Dżamahirija na tereny przyszłej Rzeszy Bialeńskiej.
Cytat:Ronon: Jak napisałem... uzgodnijcie na forum - w weekend siądę nad mapą i ponanoszę.
Cytat:Akrypa: Tylko, że jeśli dobrze rozumiem to tam znajduje się twoje lenno. :/
Czekamy na opinię Ametysta bo on głównie jest zainteresowany Rzeszą.
Cytat:Ronon:  Moje lenno czyli Razono jest na Półwyspie Lisewskim...  i tam zostanie. Chyba nie chcesz Akrypo się do tego terenu dobrać? Pamiętaj, że RazorShield to coś takiego jak Blackwater w realu i nawet lepsze - ma nawet parę śmigłowców szturmowych.
Jak napisałem na forum... będę sobie tam prowadził narrację, w klimatach rybacko-kaszubskich. Twoja pustynia jest niezagrożona.
A na terenach Dżamachirije to w sumie były dwa lenna... ukryłem je na mapie, którą Tobie wysłałem - bo ich gospodarzy już nie ma z nami od dawna.


Ronon: "Nie wspominam już nawet o zakulisowym knuciu z zamiarem pozbawienia innych członków partii ich prawowitej własności... "
No po prostu potężna zakulisowe knucie przeciw tobie które odbywało się między mną a tobą...
Widząc, że Ronon nie rozumiał konceptu zwróciłam mu na to uwagę, że jeśli to zostanie zrealizowane to będzie musiał przenieść się w inne miejsce właśnie dlatego by uniknąć sytuacji by poczuł się wyrolowany za plecami. Jak widać nie naciskałam na to mocno tylko właśnie chciałam rozjaśnić tą kwestie jak najszybciej a Ronon oczywiście od razu zareagował ostro ale jeszcze "pokojowo" jeśli za pokojowe można uznać straszenie śmigłowcami szturmowymi.

20:20-21:00
Cytat:Akrypa: Ale to rozbija cały pomysł. Z założenia jest takie, że północna Bialenia ma być ośrodkiem gdzie właściciele zostali wywłaszczeni bo jednoczy ona ziemie rewolucyjno-robotnicze. Dlatego ma być tam aktywność oparta na demokratycznych ośrodkach i ich mieszkańcach.
Konkurencją dla tego ma być właśnie Rzesza Bialeńska gdzie będą się mieścić która ma skupiać posiadaczy ziemskich i na ich włościach opierać aktywność. Mają to być dwa różne modele samorządów.
Cytat:Ronon: No to będzie wojna, bo ja się wywłaszczyć nie dam... a możliwości mam. Zawsze możemy zmienić granice tego północnego terenu. i Półwysep Lisewski zostawić w spokoju... tam będę miał swoich rynaków-bialkaszubów.
Cytat:Akrypa: Super, dzięki...
Cytat:Ronon: Przecież do diabła pikseli nie brakuje... Weź sobie teren gdzie masz pustynię, góry i przyległości. Będziemy się napieprzać o pikselki? Ty masz pomysł, ja mam pomysł - terenu mamy dość by, sobie w drogę nie wchodzić. Obyśmy wykazali tyle samozaparcia by zbudować narrację na tym co mamy...
Cytat:Akrypa: Ajszburgia jest terenem gdzie jest już zbudowany klimat robotniczy, plus daje to idealną równowagę z północą DB i Rzeszą na południu.
Cytat:Ronon: Ale sobie to weź... mnie to nie interesuje - linia graniczna nie musi być prosta. Ja zamierzam mieć do mojej narracji na południu Bark i Szkutno oraz na północy Rekinowo i to co na wschodzie. Chcesz Ajszaburg i Janowicze (przemysł) - to sobie bierz, zrobi się odpowiednie rozgraniczenie. Sam pisałeś, że proste granice są "nudne".
Cytat:Akrypa: Wyłączenie ogromnego obszaru dla ciebie jest bez sensu. Ten pomysł jest fajny tylko jako to co dał Feliks na mapie, a nie z wyłączeniami bo akurat tu ktoś ma swoje wsie lenne.
Dlaczego nie możesz pozwolić mi choć raz na coś?
Cytat:Ronon: Moje lenno zostało uczciwie nadane i zagospodarowane - łącznie z budową regionalnego portu lotniczego. Po raz kolejny pytam: pikselków Ci brakuje? Mało masz? Zagospodaruj to co nie jest sporne i nikt tego nie chce...
Cytat:Akrypa: Ty masz problem o swoje piksele, dla mnie ważne jest jak to wygląda i jak będzie to wpływało na rozwój całego pomysłu.
Naprawdę musisz psuć komuś innemu wszystko bo nie możesz uznać, że zawsze było gdzie indziej?
Tutaj może dam jakiś komentarz, z mojej perspektywy dla niego była to tylko kwestia uznania, że jego lenno jest tu na mapie lub na południu i uparł się, że musi być na tym półwyspie. Dla mnie oczywiście ważne to nie było wiele bardziej ale jednak bardziej. Kwestia klimatycznego ułożenia granic po to by właśnie był to podział na Północną Bialenie i Południową a nie dziurawy ser na każde lenno. Oba powody są mało znaczące ale uważam, że mój był jednak ważniejszy a bardzo się denerwowałam bo to kolejny raz kiedy ja coś robię, ja angażuje w to swój czas i mam to zmieniać lub w ogóle nic nie robić bo Ronon ma taki humor.


Cytat:Ronon: Co Tobie psuję? Mam swój teren i nie wpiepszam się Tobie w pustynie, góry i przyległości... to Ty kombinujesz jak zabrać należne innym lenna itd.
I w ogóle czemu ta dyskusja jest na PW? A nie na Forum?!
Cytat:Akrypa: Bo do piątku nie piszę postów na forum, zresztą taka kłótnia i tak jest lepsza na forum niż pw.
W sumie dość zbiorowo się dogadaliśmy na podział Bialenii. Północ ma być bez-lenna a południe lenne.
Ja nie zabieram ci tych pikseli dla siebie tylko pod projekt na kształt samorządności Bialeńskiej. Pod warsztat i teren dla takiego projektu by na czymś to budować.
Tutaj pierwszy raz na pw wyjaśniam czemu nie piszę postów na forum. Potem wyjaśniane to będzie jeszcze kilka razy w tym raz na forum zrobi to sam Ronon. I bez wyjaśnień a nawet po 1 wyjaśnieniu jeśli specjalnie nie czyta tej częsci forum mógl przy minimalnej dobrej woli sprawdzić teraz no ale chyba do dziś Ronon woli pisać, że ja mam focha. :x


Cytat:Ronon: Terenu bez lenn - masz całą masę... aby Tobie tylko chęci i czasu starczyło by to zagospodarować. A od teraz tak jak napisałem (też na Forum) to przenosimy tą dyskusję na Forum.

Cytat:Akrypa: Ty masz całą masę terenu gdzie możesz mieć lenno. Ale ty wolisz mi psuć wszytko i sprawiać bym tracił całą radość z bycia tu.
Cytat:Ronon: Sorry... ale chyba Cię pogięło. Mam swój kawałek, który nie jest zbyt duży. Brakuje Tobie terenu do działania? Bialenia za mała się robi. I po raz kolejny - zapraszam na Forum, a nie na jakieś zakulisowe kombinacje na PW.

Cytat:Akrypa: Jakbyś choć trochę się interesował tym co robię w RB wiedziałbyś, że nie mogę do piątku pisać na forum.

Tutaj nastąpiła przerwa w wymianie wiadomości. Napisałam samodzielnie ustawę na temat Rzeszy i Dżahmarji oraz stworzyłam nową mape.
9 maja o 13:16 napisałam do niego:

Cytat:Akrypa: Mam Saum od poniedziałku i trwa on do piątku. Nie rozumiem jak nie możesz zrozumieć, że w ramach mikronacji ktoś traktuje swoją v-religie poważnie.


Cytat:Ronon: Ale ja nawet nie wiem o co chodzi... Religiami się nie interesuje, tymi "v" też. Trzeba było na spokojnie mi to od początku w pierwszej PW wyłożyć. A nie pisać, że do piątku nie będziesz na forum pisać... Znowu wynik braku jasnych wyjaśnień.
W sumie w takim przypadku trzeba było ze sprawami poczekać, a kombinować przez PW i potem się dziwić, że nie wiem co kombinujecie...
Po tej wiadomości myślałam, że wreszcie coś zrozumiał ale się myliłam, nadal uważał, że mam focha.

Polecam w tym momencie zapoznać się także z wszystkim co zostało napisane przez Ronona tutaj po 8 maju od 21:00:
http://spolecznosc.bialenia.org.pl/showt...233&page=4

Na koniec odniose się jeszcze do tego: http://spolecznosc.bialenia.org.pl/showt...hp?tid=253
Feliks razem z Marią (którą musiałam powstrzymywać od wyzywania Ronona na forum by nie zaogniać sytuacji - potwierdzi zapewne jeśli będzie potrzeba) przez cały też czas mnie wspierali. I głównie właśnie przez Feliksa wysyłałam swoje propozycje na forum. W związku z tym jak rozumiem Ronon uznał za znakomity pomysł wykazać jaki to Feliks jest mądry, piękny, rozsądny nie to co "pewna osoba" które puszczają focha. Gdy rozmawiałam z nim o tym prywatnie tylko pisał mi, że się z tym źle czuje, że ma zostać nagrodzony z mojego powodu.

Podsumowując całą sprawe:
1. Nie zachowałam się idealnie, przedewszystkim zachowywałam się zbyt emocjonalnie bo jestem wrażliwa i bardzo się przejełam tym jak Ronon mnie traktuje, jak o mnie piszę itd. Ale nigdy nie chciałam nikogo nawet obrażać i nikomu psuć czegokolwiek.
2. Nie rozumiem Wielki Kniaziu dlaczego nie jesteście w stanie zrozumieć, że miałam Saum i to nie był foch, nie pisałem od poniedziałku do piątku i nie zamierzałam małać obowiązków przed Allahem z powodu tego, że ty sobie chcesz odpowiadać mnie publicznie a nie na pw. Mam wiele dowodów, że jesteś inteligetny i zasługujesz z wielu czynów dla RB na szaczunek ale traktujesz innych okropnie i nie patrzysz poza czubek własnego mikronacyjnego nosa co pokazuje sprawa twojego stosunku do Saumu. I nie, nie ustąpiłeś w niczym, kompromisu nie było, ja ustąpiłam ci we wszystkim.

Dodam, że jeśli Wielki Kniaź nie wykaże się jakimś większym zrozumieniem niż przejawiał wcześniej to na jego odpowiedź nie odpowiem bo już wystarczająco wiele czasu i nerwów mi zmarnował.
A jeśli Marszałek będzie Dżahmarije lub jej przywódczynię straszył użyciem sił zbrojnych przeciw niej lub rewolucyjnym zwyczajów tego regionu to mamy wielu bojowników Rewolucji którzy też potrafią walczyć czy to Mudżahedinów czy Partyzantów Jahołdzkich.
(-)Akrypa Ali Shariati, Imanka Zielonego Kościoła, Teutonka, Postheglistka i Cyrenejka
[Obrazek: db2png_qaqehaq.png][-] 2 użytkowników podziękowało za ten post:
  • MvP, ʿĀlija zawdżat Akrypa
#2
No niestety tl;dr. Proponuję jakieś battle royale dla rozstrzygnięcia tego feudu.
Nie będzie niczego!
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • AndrzejSwarzewski
#3
> Pamiętaj, że RazorShield to coś takiego jak Blackwater w realu i nawet lepsze - ma nawet parę śmigłowców szturmowych

What the fuck did you just fucking say about me, you little bitch? I'll have you know I graduated top of my class in the Navy Seals, and I've been involved in numerous secret raids on Al-Quaeda, and I have over 300 confirmed kills. I am trained in gorilla warfare and I'm the top sniper in the entire US armed forces. You are nothing to me but just another target. I will wipe you the fuck out with precision the likes of which has never been seen before on this Earth, mark my fucking words. You think you can get away with saying that shit to me over the Internet? Think again, fucker. As we speak I am contacting my secret network of spies across the USA and your IP is being traced right now so you better prepare for the storm, maggot. The storm that wipes out the pathetic little thing you call your life. You're fucking dead, kid. I can be anywhere, anytime, and I can kill you in over seven hundred ways, and that's just with my bare hands. Not only am I extensively trained in unarmed combat, but I have access to the entire arsenal of the United States Marine Corps and I will use it to its full extent to wipe your miserable ass off the face of the continent, you little shit. If only you could have known what unholy retribution your little "clever" comment was about to bring down upon you, maybe you would have held your fucking tongue. But you couldn't, you didn't, and now you're paying the price, you goddamn idiot. I will shit fury all over you and you will drown in it. You're fucking dead, kiddo.
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Karol Medycejski
#4
>What the fuck did you just fucking say about me, you little bitch? I'll have you know I graduated top of my class in the Navy Seals, and I've been involved in numerous secret raids on Al-Quaeda, and I have over 300 confirmed kills. I am trained in gorilla warfare and I'm the top sniper in the entire US armed forces. You are nothing to me but just another target. I will wipe you the fuck out with precision the likes of which has never been seen before on this Earth, mark my fucking words. You think you can get away with saying that shit to me over the Internet? Think again, fucker. As we speak I am contacting my secret network of spies across the USA and your IP is being traced right now so you better prepare for the storm, maggot. The storm that wipes out the pathetic little thing you call your life. You're fucking dead, kid. I can be anywhere, anytime, and I can kill you in over seven hundred ways, and that's just with my bare hands. Not only am I extensively trained in unarmed combat, but I have access to the entire arsenal of the United States Marine Corps and I will use it to its full extent to wipe your miserable ass off the face of the continent, you little shit. If only you could have known what unholy retribution your little "clever" comment was about to bring down upon you, maybe you would have held your fucking tongue. But you couldn't, you didn't, and now you're paying the price, you goddamn idiot. I will shit fury all over you and you will drown in it. You're fucking dead, kiddo.

no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest wiara .jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się stalina albo hitlera albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej świętej osoby jak papież jan paweł 2 .jak można wogóle publicznie zamieszczac takie zdięcia na forach internetowych?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że do koscioła nie chodzi jak jestes nie wiem ateistą albo wierzysz w jakies sekty czy wogóle jestes może ty sługą szatana a nie będziesz z papieża robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami szatana .wez pomyśl sobie ile papież zrobił ,on był kimś a ty kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle papieża naszego ?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to papież jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to kosciół i religia ,widac że się nie modlisz i nie chodzisz na religie do szkoły ,widac nie szanujesz religii to nie wiem jak chcesz to sobie wez swoje zdięcie wstaw ciekawe czy byś sie odważył .naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac pojęcia o tym kim był papież jan paweł2 jak nie jestescie w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za taką osobę jak ojciec swięty bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu krzyża ani jednego obraza świętego nie chodzi tutaj o kosciół mnie ale wogóle ogólnie o zasady wiary żeby mieć jakąs godnosc bo papież nikogo nie obrażał a ty za co go obrażasz co? no powiedz za co obrażasz taką osobę jak ojciec święty ?brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaz i sięgnął po pismo święte i poczytał sobie to może byś się odmienił .nie wiem idz do kościoła bo widac już dawno szatan jest w tobie człowieku ,nie lubisz kościoła to chociaż siedz cicho i nie obrażaj innych ludzi
Nie będzie niczego!
#5
>No niestety tl;dr

Idealnie, sprawa zbyt mało jakościowa by ktoś kto nie miał motywacji tego czytać marnował czas na zajmowanie się tym.
(-)Akrypa Ali Shariati, Imanka Zielonego Kościoła, Teutonka, Postheglistka i Cyrenejka
[Obrazek: db2png_qaqehaq.png]#6
Cytat:Widząc, że Ronon nie rozumiał konceptu zwróciłam mu na to uwagę, że jeśli to zostanie zrealizowane to będzie musiał przenieść się w inne miejsce właśnie dlatego by uniknąć sytuacji by poczuł się wyrolowany za plecami. Jak widać nie naciskałam na to mocno tylko właśnie chciałam rozjaśnić tą kwestie jak najszybciej a Ronon oczywiście od razu zareagował ostro ale jeszcze "pokojowo" jeśli za pokojowe można uznać straszenie śmigłowcami szturmowymi.

Po raz kolejny... ale ile razy można powtarzać to samo? Czytanie ze zrozumieniem sprawia problem?

Zakulisowo (PW, komunikatory) - a nie normalnie czyli po ludzku czyli publicznie na Forum zaczęliście kombinować jak tutaj spowodować by ktoś się musiał przenieść.

Otóż okazuje się, że nie musi... nie mieliście akceptacji Prezydenta by przymusowo wywłaszczać kogokolwiek z jego ziem. Co prezydent dość dobitnie wyraził we wiadomym temacie.

Mam takie samo prawo jak Wy do tych ziem... a nawet mam większe - bo wyście dopiero je chcieli mieć, a mnie (i jak się okazuje Thomasowi) zostały one przyznane dużo wcześniej i to całkowicie zgodnie z prawem. Owszem w razie czego będę ich bronił wszelkimi dostępnymi metodami... Takie mam prawo - bo zostały mi prawnie nadane.

Nie podjęliście normalnej próby negocjacji... nawet się nie staraliście włączyć osoby zainteresowanej do Waszych zakulisowych knowań.

Gdybyście chcieli to załatwić po ludzku, to po prostu podjęlibyście normalne rozmowy - choćby pytając czy nie mógłbym się przenieść gdzie indziej. Może gdybyście zaczęli gadać ze mną normalnie to byśmy się dogadali, bo pikselek mamy całą masę. Ale nie... woleliście zakulisowo, knuć i postawić innych przed faktem dokonanym. Bo jak rozumiem z Thomasem, który ma lenno po sąsiedzku też nikt nie rozmawiał.

Pokazałeś/łaś (diabli wiedzą... nie znam się na transseksualiźmie wirtulanym) swoje prawdziwe oblicze... nie chcesz się dogadać, nie chcesz negocjować - tylko "walisz focha" jak coś nie idzie po Twojej myśli. Nie będę publicznie gadać, bo mam jakieś religijne "coś". Dziwnie się to zbiegło z Twoimi zakulisowymi knowaniami. Bardzo wygodne tłumaczenie... knuję po PW i na komunikatorach, bo jakaś religia zabrania mi publicznie i normalnie negocjować... Dosłownie żałosne.

Na przyszłość... chcecie cokolwiek uzgodnić - to od tego jest Forum i publiczne wypowiedzi. Każde zakulisowe knowania budzą wątpliwości co do intencji.

W każdym razie macie dość pikseli by swoje pomysły realizować - nie wiem po co chcieliście sięgać po te należące do innych, którzy w Waszym pomyśle nie uczestniczyli. Całe to Twoje marudzenie tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że w innym temacie dokonałem całkowicie słusznej oceny Twojej "pazerności na piksele".

PS. Tak przy okazji jestem ciekawy czy Andrzej upoważnił do publikowania jego prywatnych wypowiedzi z jakiś komunikatorów? Bo ja sobie nie przypominam bym upoważniał Ciebie do publikowania moich wypowiedzi z PW...
Marszałek Wielki Ronon Dex
Wiceprezydent Republiki Bialeńskiej
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Par - Posiadacz Lenna Razorno, Burmistrz Wolnego Miasta Lisewa, Zarządca Lenna Venomania
Miecznik Port Arthurberg
Przewodniczący Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_11_20_1_05_11.png]
#7
Nie upoważniłem. To była luźna rozmowa, ja nie miałem w planach likwidacji lenn w DB, ani tym bardziej nie pamiętałem jakie lenna gdzie są. Też uważam, że ustalenia powinno się prowadzić oficjalnie, a nie tak, że ja coś w prywatnej rozmowie niezaznajomiony do końca z tematem powiedziałem i "załatwione".
Myślę jednak, że teraz wszystko jest ustalone w sprawie terytoriów DB i lenn na Półwyspie? Nie do końca rozumiem cel tego wątku. Mamy wiele do zrobienia i myślę, że dla nas wszystkich powracających celem jest rozwój Bialenii. Prywatne spory o piksele chyba nie są najważniejsze. I trochę nie rozumiem łaskawego stosunku do Hewreta po próbie pozbawienia Bialenii niepodległości przy jednoczesnej ostrej krytyce Ronona, który kupę czasu i pracy poświęca Bialenii, Akrypo. Nie sądzisz, że to trochę niesymetryczne podejście?
#8
Cytat:Nie upoważniłem. To była luźna rozmowa, ja nie miałem w planach likwidacji lenn w DB, ani tym bardziej nie pamiętałem jakie lenna gdzie są. Też uważam, że ustalenia powinno się prowadzić oficjalnie, a nie tak, że ja coś w prywatnej rozmowie niezaznajomiony do końca z tematem powiedziałem i "załatwione".


Najgłupsze w tym całym postępowaniu Akrypy jest to, że gdyby normalnie, publicznie i na spokojnie wyłożyli swoje pomysły i poprosili bym się przeniósł np. na Anatolię - to pewnie bym się zgodził.
Marszałek Wielki Ronon Dex
Wiceprezydent Republiki Bialeńskiej
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Par - Posiadacz Lenna Razorno, Burmistrz Wolnego Miasta Lisewa, Zarządca Lenna Venomania
Miecznik Port Arthurberg
Przewodniczący Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_11_20_1_05_11.png]
#9
Nie sądzę bo nie widzę bym miała łaskawy stosunek do Hewreta.
Ja też myślę, że jeśli chodzi o sam temat to wszystko ustalone a tutaj raczej odniosłam się do prywatnych spraw po tym jak Ronon je znów poruszył w BPD.
(-)Akrypa Ali Shariati, Imanka Zielonego Kościoła, Teutonka, Postheglistka i Cyrenejka
[Obrazek: db2png_qaqehaq.png][-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • MvP
#10
Cytat:Nie upoważniłem.

No właśnie... przekazywanie treści prywatnej korespondencji bez upoważnienia uważam za naganne.


Cytat:Ja też myślę, że jeśli chodzi o sam temat to wszystko ustalone a tutaj raczej odniosłam się do prywatnych spraw po tym jak Ronon je znów poruszył w BPD.
Jakich prywatnych spraw? Sprawy BPD są upublicznione w wątku partii - a to raczej Ty posługujesz PW i komunikatorami dla rozgrywania spraw, które można i należy załatwiać publicznie na Forum. Szczególnie gdy może chodzić o sprawy sporne, wymagające osiągnięcia kompromisu czy nawet ustępstw.

Jednym słowem dałeł/łaś "ciała" - trzeba było ten cały projekt wyłożyć publicznie, poddać pod dyskusję - ze szczególnym uwzględnieniem osób zainteresowanych. Można było się na spokojnie dogadać... wolałeś/łaś załatwiać to zakulisowo, knuć i kombinować za plecami, a potem próbować stawiać innych przed "faktem dokonanym". A i wychodzi na to, że Andrzeja próbowałeś/łaś po prostu w to "wmanewrować".

No i wyszło... co wyszło. A teraz "jęczysz" nie wiadomo o co? Masz ten swój kawałek Bialenii, bez niewielkiej ilości pikselek, których się nie udało "na chama" zagarnąć - i teraz zobaczymy czy starczy Tobie inwencji, cierpliwości i wytrwałości by to należycie zagospodarować. Czas pokaże...
Marszałek Wielki Ronon Dex
Wiceprezydent Republiki Bialeńskiej
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Par - Posiadacz Lenna Razorno, Burmistrz Wolnego Miasta Lisewa, Zarządca Lenna Venomania
Miecznik Port Arthurberg
Przewodniczący Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_11_20_1_05_11.png]
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości