• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wnioski o przeprowadzenie śledztwa
Obecny Prezes Policji Krajowej jest nieaktywny, będę musiał poszukać nowego.
Polyna daj człowiekowi to ogarnąć dopiero się za to zabrał.

Generalne powinno być tak, że w strefach G i F czyli do pułapu FL095 (ok.2900m) masz strefę niekontrolowaną. Oczywiście poza ATZ/MATZ, strefami CTR oraz strefami ograniczeń lub zakazu (D, R itp.). Strefy TSA też są dostępne, chyba że akurat zostają zamknięte dla lotów wojskowych, ale to są wyłączenia czasowe.
Marszałek Wielki Ronon Dex
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Minister Spraw Wewnętrznych
Par - Posiadacz Lenna Razorno, Burmistrz Wolnego Miasta Lisewa, Zarządca Lenna Lisendorff
Przewodniczący Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_10_19_11_09_12.png]
Tak jest
Przy okazji... nie będę zakładał nowego wątku, bo moja propozycja dotyczy problemu z tego tematu.

Może stworzymy jak dawniej, na starym forum dział "Wysypisko" czy jak to tam nazwać? Czasami faktycznie ktoś się zapędzi, zaczyna trochę spamować lub wstawi komuś do tematu coś głupiego lub przeszkadzającego w działaniu. Będzie można te posty usunąć... ale nie w niebyt (bo potem pretensje są wzajemne), ale wydzielić i przenieść na takie "wysypisko".
Par - Posiadacz Lenna Razorno, Burmistrz Wolnego Miasta Lisewa, Zarządca Lenna Lisendorff

Codziennie o 21:37 jakiś pajac przed domem Karola Medycejskiego puszcza petardy. Czy można coś z tym zrobić?
dr net prawa Hewret von Thorn
Senior Domu von Thorn
Książę monderski
Zastrzelić! A nie, zaraz, to ja robię przecież.
> Chciałabym złożyć zawiadomienie o popełnieniu przez nieznaną mi osobę przestępstwa

Widzę że bialeński wymiar sprawiedliwości działa tak dobrze, że przez miesiąc to zawiadomienie nie zostało rozpatrzone.

To ja tylko podpowiem, że należałoby je wyciepać, bo podstawą prawną był art. 7 ustawy o swobodzie działalności gospodarczej, co zauważyłam dopiero niedawno.

Żeby uniknąć niepotrzebnej pracy Policji Krajowej, która zapewne zajmie kolejny miesiąc, wycofuję zawiadomienie.
Wymiar sprawiedliwości faktycznie jest nieaktywny... ale pragnę zauważyć, że ta sytuacja została "rozpatrzona" i podjęto stosowne decyzje - powstał dział, do którego takie posty się przenosi, zamiast je usuwać.

Do aktywności wymiaru sprawiedliwości potrzebne są osoby, które będą chciały w nim działać. Prezesem Policji Krajowej jest Bajtuś, który ostatnio nie ma czasu, a Sędziego Ludowego w ogóle nie mamy.
Mogę się zgłosić do wymiaru sprawiedliwości jeśli kogoś interesuje moja kandydatura.
Tytularny Król Batawii, Rzeczypospolitej Rusi i Uhrainy
Pretendent do tronu Brodrii

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości