• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobry wieczór!
Już po ostatecznym uporaniu się z problemami technicznymi (w końcu), chcę oficjalnie przywitać się z mieszkańcami Bialenii. Dawno mnie tu nie było, ale mam nadzieję, że zostanę przyjęty do Waszej społeczności i odnajdę się na nowo w kraju, w którym trawa jest zieleńsza. Smile
Pak Myong Il
Razuryjczyk na emigracji
Witamy zasłużonego Hasselandczyka! Wyspiarze są zawsze mile widziani w naszym kraju (byle nie w zbyt dużej liczbie na raz).
~baronessa Maria von Primisz

drugi prezydent Republiki
wielokrotna posłanka i marszałkini, założycielka i liderka partii Jedna Bialenia
założycielka i właścicielka klubu Galacticos Wolnograd
selekcjonerka reprezentacji Republiki Bialeńskiej w piłce nożnej
Здравствуйте Иван! Kopę lat, witaj w Bialenii! Smile
/-/ Feliks Spirkin
- Prezes FK Partizan Bałdarasz 
- Członek Bialeńskiego Związku Sportowego 
Cytat:Witamy zasłużonego Hasselandczyka! Wyspiarze są zawsze mile widziani w naszym kraju (byle nie w zbyt dużej liczbie na raz).
Przez ostatnie dwa lata zdecydowanie bardziej Brodryjczyka. Tongue

Cytat:Здравствуйте Иван! Kopę lat, witaj w Bialenii! [Obrazek: smile.png]
Рад встретиться!
Pak Myong Il
Razuryjczyk na emigracji
Witaj Iwanie... Kopa lat. Ja też miałem sporą przerwę, ale po raz kolejny stwierdzam, że "stara gwardia" powraca.
Marszałek Wielki Ronon Dex
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Wielki Kniaź - posiadacz lenna Razorno
Przewodniczący Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_29_09_19_8_25_55.png]
Ciof!

Już rozmawialiśmy od momentu twojego powrotu więc w tym poście zapraszam cie do najlepszego miejsca w RB oraz do zapoznania się z konceptami Zielonego Kościoła. ^^
(-) Akrypa

Witam serdecznie. Ostatnio planujemy zająć się regionami. Może chciałbyś kontynuować kulturę brodryjską na terenie dawnej Anatolii Brodryjskiej?
Salve. Idealnie - szanse na dobre flejmy wzrastają. Tylko gdzie ten Kamiński (WRony też by się przydały)...
Persona non grata w Księstwie Sieny i quasi-persona non grata w Konsulacie Sclavinii
WRony zajęte, przynajmniej te dwie najważniejsze hasselandzkie Sad Ponamawiam Eddarda w wolnej chwili.
~baronessa Maria von Primisz

drugi prezydent Republiki
wielokrotna posłanka i marszałkini, założycielka i liderka partii Jedna Bialenia
założycielka i właścicielka klubu Galacticos Wolnograd
selekcjonerka reprezentacji Republiki Bialeńskiej w piłce nożnej
> do Ronona

Witaj, Rononie! Czasami nieco dłuższej przerwy się przydaje. Dzięki temu można sobie głowę „przewietrzyć” i otworzyć na nowe pomysły.

> do Akrypy

Serdecznie dziękuję za zaproszenie! Obowiązkowo zapoznam się z podlinkowanymi tematami.

> do Andrzeja

Jestem za. Ten pomysł wydaje się ciekawy. Czy ktoś go już realizuje?

> do Karola

I nie tylko na flejmy. Tongue Naprawdę Maciej aż tak się zaszył i nie daje o sobie znać?
Pak Myong Il
Razuryjczyk na emigracji

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości