• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam
Witam! Tym razem przybyłam w celach prywatnych. Chciałabym tutaj studiować.
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Andrzej Płatonowicz Ordyński
Witam i zapraszam na Uniwersytet Bialeński. Mam nadzieję, że znajdzie Kuleżanka w naszej ofercie coś dla siebie. Służę przy tym pomocą.
 prof. dr net. mgr gen. bryg. rez.
Ametyst Faradobus

Minister Spraw Zagranicznych i były Prezydent Republiki Bialeńskiej
W Rzeszy Bialeńskiej Lew Wolnogradu, Sułtan Faradobaju i Wielki Kniaź Jaruzelimy,
zaś z woli Ludu Szlacheckiego Bardzo Spaniały Król Hirschbergii i Weerlandu Etc.
[Obrazek: 85_11_01_22_11_55_39.png]
[Obrazek: 1018.png]
Witam serdecznie. Ja mam do zaoferowania mikrozofię, kolega Ametyst historię, a od stycznia (jak kolega Dex wyrobi się z budową strony), będziemy mogli zaoferować również studia wojskowe. Smile
Hmm... Ciekawa oferta. Ja przybyłam, aby dowiedzieć się więcej o mikrozofii.
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Andrzej Płatonowicz Ordyński
W tej sytuacji najlepiej będzie skierować się do kulegi Ordyńskiego, który jest dyrektorem Instytutu Mikrozofii.
 prof. dr net. mgr gen. bryg. rez.
Ametyst Faradobus

Minister Spraw Zagranicznych i były Prezydent Republiki Bialeńskiej
W Rzeszy Bialeńskiej Lew Wolnogradu, Sułtan Faradobaju i Wielki Kniaź Jaruzelimy,
zaś z woli Ludu Szlacheckiego Bardzo Spaniały Król Hirschbergii i Weerlandu Etc.
[Obrazek: 85_11_01_22_11_55_39.png]
[Obrazek: 1018.png]
W takim razie zapraszam do złożenia krótkiego wniosku w Rektoracie: http://spolecznosc.bialenia.org.pl/forum...hp?fid=192
A następnie przedstawię szczegóły. Generalnie, napisałem jakiś czas temu cykl 20 wykładów, których celem było głównie zagajenie tematyki mikrozoficznej. Od tego czasu powstało trochę sensownych prac naukowych. Jednak mikrozofia jest nauką młodą i każdy może dodać coś od siebie.
Dobrze dziękuję. A gdzie mogłabym zmienić dane osobowe?
Teoretycznie w Pałacu Prezydenckim, ale proszę napisać, na jakie zmienić, to od razu to załatwię.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości