• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Graniczna Grupa Operacyjna ŻR "Anatolia Północna"
#1
[Obrazek: 3_08_12_19_4_24_35.png]

Graniczna Grupa Operacyjna Żandarmerii Rzeszy "Anatolia Północna"

[Obrazek: 85_01_01_22_12_42_34.jpeg]

Pod koniec 2021 roku, w związku ze wzrostem napięcia na linii Bialenia - Muratyka dowództwo Gwardii Rzeszy podjęło decyzję o utworzeniu dodatkowych sił granicznych na newralgicznym i szczególnie narażonym na dywersję obszarze Anatolii Północnej, w pobliżu Cieśniny Nordackiej, która oddziela terytoria obydwu wspomnianych państw. Graniczna Grupa Operacyjna Żandarmerii Rzeszy "Anatolia Północna" wchodzi w skład służb porządkowych formacji, a zarazem jest częścią sił elementu centralnego. Jednostki wchodzące w jej skład zostały zorganizowane na wzór sił funkcjonujących na obszarze Polesia, w pobliżu linii demarkacyjnej oddzielającej terytoria Kolosalnego Związku Obszarników i Bialenię Północną. W czasie ich tworzenia wykorzystano istniejące już schematy oddziałów. Każdemu spośród batalionów granicznych podlega ustalony obszar, na terenie którego zorganizowano posterunki, w których stale pełnią wartę żandarmi wypatrując potencjalnych dywersantów i zapobiegając wrogim działaniom.Obecnie w skład Grupy wchodzą następujące jednostki:

Kompania Dowodzenia Grupy Operacyjnej Żandarmerii Rzeszy "Anatolia Północna"

Ma siedzibę w Mieście Rzeszy Mikkelborgia.

2. Batalion Logistyczny Żandarmerii Rzeszy

Ma siedzibę w Mieście Rzeszy Mikkelborgia.

2. Batalion Wsparcia Żandarmerii Rzeszy

Ma siedzibę w Mieście Rzeszy Mikkelborgia. Został zorganizowany w oparciu o schemat opracowany we współpracy z Dowództwem Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej.

Batalion Graniczny Żandarmerii Rzeszy "Dopiewo Morskie"

Ma siedzibę w nadmorskiej miejscowości Dopiewo. Został zorganizowany w oparciu o schemat opracowany we współpracy z Dowództwem Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej.

Batalion Graniczny Żandarmerii Rzeszy "Łeba"

Ma siedzibę w rybackiej miejscowości Łeba Anatolijska. Został zorganizowany w oparciu o schemat opracowany we współpracy z Dowództwem Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej.

Batalion Graniczny Żandarmerii Rzeszy "Fembojsk"

Ma siedzibę w wiosce nadmorskiej Fembojsk. Został zorganizowany w oparciu o schemat opracowany we współpracy z Dowództwem Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej.

[Obrazek: Obraz.png]
prof. dr net. mgr gen. bryg.
Ametyst Faradobus

Prezydent Republiki Bialeńskiej
Rektor Uniwersytetu Bialeńskiego

[Obrazek: 3_18_10_20_1_42_47.png]
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości