• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Święto Sześciu Króli - 2022
[Obrazek: 21542.jpg]

Wprost z gospodarskiej wizyty w pogrążonej w burzy piaskowej Dżamahiriji Bialeńskiej do Wolnogradu przybył dawny król, obecnie ze skromności noszący nadany mu przez Bialeńczyków tytuł prezydenta (bial. konduktor), Andrzej Płatonowicz Ordyński. Wraz ze swymi towarzyszami rozłożył jurtę na Placu Zielonym, gdzie przyjmował wszystkich, którzy chcieli zamienić z nim kilka słów, by dowiedzieć się, jak żyć. 

[Obrazek: 1058340693.jpg]

W samo południe, po wysłuchaniu i rozwiązaniu trosk współobywateli, przywódca opuścił jurtę, by przemówić do ludu tymi słowami:
- Odzyskanie wolności stanowiło główny cel rewolucji 21 marca, a obecnie wolność jest w dużym stopniu realizowana po znaczących sukcesach rewolucji. Wolność przedstawia sobą wolę zmian. Jest to wola wypełnienia demokracji politycznej jej prawdziwą treścią, tj. władzą ludu.
Następnie przeszedł wokół Placu Zielonego, ściskając dłoń licznie zebranym współobywatelom. Nie rozdawał darów, by pozostać w zgodzie z hasłem, że nie rozdawnictwo, a powszechna własność jest rzeczywistym celem Czwartej Teorii Gospodarczej. Obwieścił jednak, że w związku z sukcesami w opanowaniu sytuacji w Dżamahiriji, ceny benzyny spadną w całym kraju.
[-] 2 użytkowników podziękowało za ten post:
  • Ametyst Faradobus, Michał Jerzy Potocki
Orszak Sześciu Króli

Korowód Piusa Marii Medycejskiego

Z powodów problemów technicznych cały orszak dostępny jest tutaj.
[-] 3 użytkowników podziękowało za ten post:
  • Ametyst Faradobus, Helwetyk, Michał Jerzy Potocki
Z mojego konta się udało:

Orszak Sześciu Króli
Korowód Piusa Marii Medycejskiego

Jako kolejny widoczny był z daleka orszak królewski Piusa Medycejskiego, znanego ówdzie a i wszędzie, jako uprzedni Patriarcha Jan III oraz Jan I, azaliż takżeż i Imperator Skarlandu. Korowód witały tłumy, wiwatujące nieustannie "Viva il Papa!"; "Viva il Giovanni!". Wszak każdy wie, że Pio de Medici zrobił w Bialenii furorę jako kremówkowy otwarty Patriarcha z humorem. Wśród euforii radości brzmiały takie szlagiery jak słynna "Barka" - śpiewana we wszystkich językach obecnych w Republice Bialeńskiej. Korowód wesołych ludzi machał żółtymi a białymi flagami. Gdzieniegdzie pojawiał się sztandar lub feretron z podobizną Piusa Medycejskiego. Kiedy nadeszła odpowiednia kolej, wśród tłumów wyłonił się liturgiczny orszak. Woń królewskiego kadzidła prosto z Skarlandu dusiła wszystkich gości - wszak - kiedy zaproponowano Piusowi duszące kadzidło skarlandzkie i dymiące kadzidło rotryjskie, odrzekł - po co wybierać, najlepiej zabrać obie. I tak się stało. Jeszcze jak. Zanim nadchodził i Senior Patriarcha szły dziewczynki sypiące kwiatki - w rytm wspaniałej pieśni liturgicznej "Jesus Christ You are my life". Kiedy królewski orszak dłużył się a dłużył (a rzeczywiście był to najdłuższy z orszaków) - szli w nim i prałaci, i kanonicy i kardynałowie, a i biskupy wszelakiej maści - na końcu dało się zauważyć i kard. Pio, który ubrał się na ten dzień w patriarsze stroje, coby iście kapłańsko, prorocko i królewsko wyglądać.

[Obrazek: jpII_pielgrzymka_flagi.JPG]

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSHemmXye7_EyfMoFjoOgt...g&usqp=CAU]

[Obrazek: image_0360.jpg]

Senior Patriarcha czekał tylko, aby móc się wbić w tłum. Od razu radosny orszak zwężał swoje kroki, by Medyceusz mógł przybić przysłowiową piątkę wszystkim poddanym a i wiernym. Radości gawiedzi nie było końca! Każdy chciał dotknąć imperatorskiej a patriarszej ręki. Kiedy w pewnym momencie korowód stanął, jeden z ludów tubylczych Republiki podał strój Piusowi, który ten ubrał - na znak objęcia we władanie kolejnych ziem i kolejnych kultur. Od razu zaznaczył, że prezydent czeka z rządem na lotnisku i by się nie przyzwyczajali, ale to nie powstrzymywało tłumu! W pewnym momencie ktoś zagrał "Góralu, czy ci nie żal", a patriarcha wkroczył w królewski taniec - wszak i tańcem można chwalić Boga! Na koniec zagrano "A my wom zycymy", przy którym kardynał Pio błogosławił zebrany lud, a jego orszak - prałaty i kanoniki - rozpoczęły rozdawać epifańskie dary - nie tylko kremówkę dla posilenia ciała, ale i wiele pamiątek z podobizną Piusa Marii Medycejskiego dla pociechy ducha. Radościom, śpiewom i pląsom końca nie było. Dla małych dzieci Patriarcha Senior przygotował gumy turbo, które sam uwielbiał żuć. To był dobry orszak - powiedział tłum. To był dobry orszak - powiedział orszak.

[Obrazek: pope-john-paul-ii-touches-hands-with-the...D58F98.jpg]

[Obrazek: john-paul-II-liberating-continent.jpg]

[Obrazek: lesotho-pope-john-paul-ii-maseru-lesotho...58096a.jpg]

[Obrazek: 153_FlyingPope.jpg]

prof. dr net. mgr gen. bryg. rez.
Ametyst Faradobus

Minister Spraw Zagranicznych i były Prezydent Republiki Bialeńskiej
W Rzeszy Bialeńskiej Lew Wolnogradu, Sułtan Faradobaju i Wielki Kniaź Jaruzelimy,
zaś z woli Ludu Szlacheckiego Bardzo Spaniały Król Hirschbergii i Weerlandu Etc.
[Obrazek: 85_11_01_22_11_55_39.png]
[Obrazek: 1018.png]
[-] 3 użytkowników podziękowało za ten post:
  • Andrzej Płatonowicz Ordyński, Helwetyk, Michał Jerzy Potocki
[Obrazek: 4QnLB3r.png]

Wolnogradzki Orszak
w dniu Święta Sześciu Króli
Wolnograd - 6 stycznia 2022 roku

[Obrazek: 85_08_12_21_4_56_59.png]

Mili Państwo,

wszystkim uczestnikom tegorocznego Święta z serca dziękuję i gratuluję. Pora na wyłonienie zwycięzcy. W tym celu przeprowadzimy głosowanie, w którym będzie mógł wziąć udział każdy chętny. Wystarczy wysłać SMS z imieniem kandydata na numer 2137 i oddać głos w ankiecie, która zakończy się w niedzielę o północy, a ogłoszenie wyników nastąpi w poniedziałek.

Jeśli chodzi o opóźniony orszak Karola to oczywiście może on dołączyć do nas przez cały czas trwania głosowania.
Sześciu Króli 2022
(12 głosów w sumie)
Ametyst FARADOBUS
3 (25.0%)
Michał Jerzy POTOCKI
0 (0%)
BAZYLI I
2 (16.7%)
Andrzej P. ORDYŃSKI
0 (0%)
Karol MEDYCEJSKI
2 (16.7%)
Pio Mario de MEDICI / JAN III
5 (41.7%)

Ametyst Faradobus

W Rzeszy Bialeńskiej Lew Wolnogradu, Sułtan Faradobaju i Wielki Kniaź Jaruzelimy,
zaś z woli Ludu Szlacheckiego Bardzo Spaniały Król Hirschbergii i Weerlandu Etc.
Orszak boży

Oooo cholera - słychać było w Choroszczy Poleskiej w dniu 6 stycznia - dla mnie tu robią badania jakieś, a ja mam zaraz wystąpienie kandydata na kandydata na zwycięzcę. Trzeba dla mnie aby zrobić pójść po dachu chyba i za płot, na zewnątrz.

Jak pomyślał kandydat na kandydata, tak też uczynił. 

O tu stoi akurat dla mnie drabina boża. 

[Obrazek: comment_vehC0Ok2jwZi6g9t4gXTFCFrnZ035wsK,w400.jpg]
Drabina boża przy płocie ludzkim choroszczańskim.

Od razu po przeskoczeniu płotu wokół człowieka tak okuratnego i sprawiedliwego zebrał się mały tłumek.

[Obrazek: QLik9kpTURBXy81Yzk1YjM5OTU3MDQ0MDc0MGY2Z...OCoTABoTEB]
Mały tłumek dla jego.

Tak, chcieli mnie tu zamknąć, mnie osobę kandydacką chcieli haniebnie powstrzymać przed udziałem w konkursie. To jest ubecja, to jest bandycja, to jest WRonicja! - zakrzyknął kandydat na kandydata

Ale my nie damy dla nich satysfakcji drogie państwo! Ruszcie za mną w pochodzie, byśmy pokazali, że my się nie damy zastraszyć, że dla nas nie można tak łatwo zmienić miejsca zamieszania. Won z Wronami! Won!

[Obrazek: 55caf4a5d21d3_o_medium.jpg]
Pochód kandydata na kandydata.

[Obrazek: 11wisla2_kononowicz_d.jpg]
Dołączyła także delegacja skautów z Mockeryshire wraz z maskotką.

[Obrazek: comment_67csn9YQfKhHiQrg7lkKwBJwC1faqDTa,w400.jpg]
Całość ochraniały osoby gwardyjskie z LGBT z Mockeryshire.

Następnie kandydat na kandydata udał się na trybunę, by wygłosić przemówienie do zgromadzonych tłumów.

[Obrazek: 55cd3ae54bff1_o_large.jpg]
Karol Medycejski pozdrawia zgormadzonych. Na drugim planie grzybiarka i szeptucha poleska.

Kandydat na kandydata wszedł na trybunę i przemówił do zebranego tłumu.

[Obrazek: 4017261862.jpeg]

Szanowne Państwo! Kochani moi!

Ja tu staję dzisiej, ufając dla was, że poprzecie kandydaturę człowieka uciwego, okuratnego i sprawiedliwego. Człowieka, który uguem cierpi dla szczęścia waszego. Obiecuję dla was, jeśli zagłosujecie na mnie, że zlikwiduję bandyctwo, że zlikwiduję dziadostwo, że będzie dla was dużo pieniążków, a dla młodzieży, że nie będzie olkoholu, tylko młodzież bialeńska będzie się uczyć się i pracować. Ja wiem na jakiej zasadzie to zrobić. Papierosy też będą surowo karani przez Żandarmerię Rzeszy. Za olkohol, za wszystko. To co przedstawiłem, to ja wszystko uczynię. I na mnie warto głosować. To ja dla was obiecuję dzisiaj, a na znak tego, żem godzien i prawdę mówię uguem, to zobaczcie, że koronę królewską włożyli dla mnie. Ale jaka to korona! Korona cierpiętnika, bowiem dla was kocham i cierpię katusze!

[Obrazek: comment_1596721645i5ypEbAyWyjvqnV6jCREb6.jpg]
Carlo Giovanni de' Médici e Zep
* * *
Grande Teologo, Mago e Giurista
Molte volte premiato ed onorato nel paese ed all'estero

[Obrazek: 3_11_10_20_6_24_06.png] [Obrazek: 3_11_10_20_6_25_00.png] [Obrazek: 3_11_10_20_6_25_50.png] [Obrazek: 3_11_10_20_6_26_52.png] [Obrazek: 3_11_10_20_6_27_24.png] [Obrazek: 3_11_10_20_6_27_24.png] [Obrazek: 3_11_10_20_6_53_38.png] [Obrazek: 3_11_10_20_6_53_38.png] [Obrazek: 3_11_10_20_6_53_38.png] [Obrazek: 3_11_10_20_6_49_07.png] [Obrazek: 3_11_10_20_6_53_54.png] [Obrazek: 3_03_11_20_7_03_14.png] [Obrazek: 3_11_10_20_6_48_19.png] [Obrazek: 3_01_12_21_5_03_08.png] [Obrazek: 3_21_03_20_6_14_59.png]

[Obrazek: 1073.png]
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Ametyst Faradobus
Pozdrawiam ugułem kandydata na kandydata.
Ametyst Faradobus

• Karol Medycejski
[Obrazek: 4QnLB3r.png]

Wolnogradzki Orszak
w dniu Święta Sześciu Króli
Wolnograd - 6 stycznia 2022 roku

[Obrazek: 85_08_12_21_4_56_59.png]

Wbrew szumnym zapowiedziom władz miejskich na ogłoszenie wyników wielkiego plebiscytu trzeba było czekać kilka dni, aż do załatwienia wszelkich manipulacji i zaksięgowania przelewów z łapówkami. Ostatecznie miało to miejsce we wtorek w samo południe. Z tej okazji w Kurii Wolnogradzkiej odbyła się wielka gala z udziałem wszystkich uczestników - tytułowych Sześciu Królów. W jej trakcie Lew Wolnogradu ogłosił wyniki, które świadczą ponad wszystko o uczciwości głosowania. Sam gospodarza zajął bowiem dopiero drugie miejsce zyskując 25% głosów. Za nim uplasowali się kolejno: były skarlandzki władca Karol III Medycejski (16,7%), cesarz Insulii Bazyli I (16,7%), pierwszy bialeński król i obecny konduktor Andrzej Płatonowicz Ordyński (0%) oraz poprzedni władca Rzeczypospolitej Obojga Narodów Michał Jerzy Potocki (0%). Wszystkim im z serca gratulujemy, ale nagroda główna trafia do zwycięzcy, którym jest były patriarcha Rotrii oraz były imperator Skarlandu - @Pius Maria Medycejski (41,7%). Do jego rąk trafia nagroda główna w postaci aktu własności atrakcyjnej posiadłości na obrzeżach miasta, na osiedlu Leśna Dziura. Pięciohektarowa działka mieści atrakcyjny dom jednorodzinny oraz ogród w stylu angielskim.

[Obrazek: Obraz.png]
Ametyst Faradobus

• Pius Maria Medycejski

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości