• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Badanie Leockiej Akademii Nauk: które mikronacje lubimy?
(09-01-2022 14:14)Ametyst Faradobus napisał(a): Wynik Sarmacji jest zaskakujący.
Sarmacja pozostaje najliczniejszą mikronacją. Mam tym samym nadzieję, że będzie raczej inspirujący. ;-)
(—) Helwetyk Romański, Namiestnik Palatynatu Leocji
[Obrazek: 1000.png]
Ciekawe na ile ludzie głosowali głównie na swoje państwa, to znaczy ilu nie-Bialeńczyków zaznaczyło Bialenię itp.
 prof. dr net. mgr gen. bryg. rez.
Ametyst Faradobus

Minister Spraw Zagranicznych i były Prezydent Republiki Bialeńskiej
W Rzeszy Bialeńskiej Lew Wolnogradu, Sułtan Faradobaju i Wielki Kniaź Jaruzelimy,
zaś z woli Ludu Szlacheckiego Bardzo Spaniały Król Hirschbergii i Weerlandu Etc.
[Obrazek: 85_11_01_22_11_55_39.png]
[Obrazek: 1018.png]
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Michał Jerzy Potocki
(09-01-2022 14:27)Ametyst Faradobus napisał(a): Ciekawe na ile ludzie głosowali głównie na swoje państwa, to znaczy ilu nie-Bialeńczyków zaznaczyło Bialenię itp.
Tych danych nie posiadamy. Z tym zastrzeżeniem, ja zaznaczyłem, to już jedna osoba. (Dla puryzmu — to nie „głosowanie”, to odpowiedź na pytanie o to, w jakich krajach ankietowani są aktywni).
Można by przeprowadzić dodatkową ankietę, w której poprosi się o zaznaczanie mikronacji, w których się nie udzielamy.
Ametyst Faradobus

W Rzeszy Bialeńskiej Lew Wolnogradu, Sułtan Faradobaju i Wielki Kniaź Jaruzelimy,
zaś z woli Ludu Szlacheckiego Bardzo Spaniały Król Hirschbergii i Weerlandu Etc.
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Helwetyk
(09-01-2022 14:27)Ametyst Faradobus napisał(a): Ciekawe na ile ludzie głosowali głównie na swoje państwa, to znaczy ilu nie-Bialeńczyków zaznaczyło Bialenię itp.
Ja nie będę ukrywał, że zaznaczyłem, iż pozytywnie oceniam Bialenię. Big Grin Wink
/-/ Miguel Jorge de Catalan OSI
Príncipe de Scarlaña
Obispo de Lviv

[Obrazek: EZEzRt9.png]

[Obrazek: 1015.png] [Obrazek: KrkvHqy.png] [Obrazek: ShWl4GS.png]
[-] 4 użytkowników podziękowało za ten post:
  • AleksanderNovak, Ametyst Faradobus, Andrzej Płatonowicz Ordyński, Piotr Pawłow
Ametyście, ale Ty wiesz, że póki co Helwetyk przedstawił frekwencję, a nie wyniki? W wynikach pewnie będziemy na samym końcu, gdzieś w okolicach Santery. Big Grin
Kiedy będą dostępne wyniki badania?
(-) Aleksander Novak
[Obrazek: SR-WESTLAND.png][Obrazek: antipixel_zpviw.png]
(09-01-2022 14:57)Andrzej Płatonowicz Ordyński napisał(a): Ametyście, ale Ty wiesz, że póki co Helwetyk przedstawił frekwencję, a nie wyniki? W wynikach pewnie będziemy na samym końcu, gdzieś w okolicach Santery. Big Grin

Sorry, za długo dziś spałem.
Ametyst Faradobus

(09-01-2022 15:01)AleksanderNovak napisał(a): Kiedy będą dostępne wyniki badania?
Jeżeli chodzi o opracowane, trzeba byłoby już pytać autorów badania. Jeżeli chodzi o surowe dane, z mojej perspektywy mogłyby być dostępne choćby i dzień po badaniu, 16 stycznia. Korzystając z okazji: https://szf.leocja.org/znaczek.php?id=130 — mocno zachęcam do pobrania autorskiego egzemplarza, znaczek przez to nie spada z planu emisyjnego. Sprzedam Opla.
Wasze Ekscelencje, Szanowni Państwo!

Do zakończenia badania Międzynarodowego Instytutu Ankiet oraz Centrum Badań Mikrospołecznych Leockiej Akademii Nauk pozostały zaledwie dwa dni. Dowiedzmy się, które kraje są najbardziej lubiane, które — najmniej, a o których w większości nikt nie słyszał. Udzielenie odpowiedzi zajmie — pomimo wielu krajów na liście — kilka minut. W ankiecie wzięły już udział 63 osoby. Surowe wyniki zostaną udostępnione wkrótce po zakończeniu badania.

Serdecznie zapraszam: https://mia.leocja.org/.
[-] 2 użytkowników podziękowało za ten post:
  • Andrzej Płatonowicz Ordyński, Ronon Dex

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości